Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Būšu :)

Man tikai iteresē kāds ir ceļa stāvoklis un cik km būs jābrauc pa grunts ceļu. Un Būtu forši uzzināt precīzu km daudzumu no Juglas Statoila. Ceru ka vairāk pa 20Ls benzīnā neaizies :D

Varēšu paķert kādu līdzi no Mežciema/Juglas.

Link to comment
Share on other sites

Wolfblade ja varēsi paķert mani,tad varēšu piemest benzīnam.

+Ja tomēr mašīnu sev nesarunāšu,tad cik sapratu no Rīgas līdz tai Jaunpiebalgai ar transportu nekādu dižo problēmu nav ja? Izņemot to ka jākratās ir diezgan ilgi.

Link to comment
Share on other sites

Saak izskatities arvien vairaak, kad braucu. Datumos, kad jamauc celojuma iekriit looti svariigi eksameni, ja vinjus deel manis neparcels ieradishos arii uz annual party :khehehe:

Lol Garsho alus ielikts listaa, es gribu buut vienigais ar jautajuma ziimi :mIm::meele:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

nu tas jasna ka tev samuraj talak jabrauc, bet viss pasakums ir par to vai es vareeeshu atvelet tam pietiekami daudz laika.

jo tomer graudu sezona ir graudu sezona..

bet rali tas jau ir musu visu atmazkas, tatad mums nav pietiekami svarigi tikt uz turieni, jo galu gala 3 dienas pa vasaru mes varam atvelet sev, un atpusties . esbuushu! nevig dumatj

Link to comment
Share on other sites

nu re, sāk parādīties īstais pasākuma noskaņojums :)

es beigšu māju kārtot un spēlēt dungeon siege, un kad nāks laiks nedaudz tuvāk, apdeitošu pirmo postu ar visu achtungisko aktuel informāciju. nedomāju, ka tieši TAGAD ir baigā jēga iespringt par mašīnām un tādām lietām, jo laikam nākot tuvāk, viss var mainīties tāpat. Tāpēc par to nedaudz vēlāk.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...