Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nāks tuvāk, zināšu ar kādu mašīnu braucu. iesākumā manā mašīnā jau sēž: es (dā), benārs(iespējams), randr un gludeklis. vel viena vieta brīva. (5ciem sēdēt ir ērti). ja būs busiņš, tad brīvas 4 vietas.

Vieta mašīnā vēl ir brīva? Ja ir, piesakos. :)

Link to comment
Share on other sites

ok, CANADA, ja tu brauksi no Alūksnes, tad maybe ar tevi varētu sarunāt izšaut caur Gulbeni, kur tu savāktu mani, jo pagaidām es īsti nevaru iedomāties, kā es no mājām uz turieni tiktu. ir vēlviena iespēja, kas ir diezgan liela, ka ap to laiku, es jau būšu rīgā, jo man skola sākas ātrāk par septembri, tad būs jāmeklē cits variants, bet varbūt arī nē.. tā ka, varbūt varam sarunāt braucienu kopā :)

Link to comment
Share on other sites

Count me in!

Nojaušu,ka paķert mani neviens nevarēs,tādēļ vismaz kāds varēs izskaidrot,kā uz turieni no Rīgas centra tikt?..

Ja tomēr kāds var paķert,būšu faking pateicīgs.

EDIT: Spalva paķersi?

SUPEREDIT: Un jā,ja paķersiet,pielikšu degvielai,vai uzlikšu aliņus.

Edited by woxeN
Link to comment
Share on other sites

par datumiem nekā nezinu, par tālu vēl augusts lai ko saplānotu. piesakos uz braukšanu, piesakos uz vietu kādam mašīnā, piemetu benzīnam or smth (vēlams kādam, kurš mani pazīst un kuru es pazīstu).

edits. tobiš atbilde par to vai saraksts ir vai nav vajadzīgs. man tomēr saraksts ir vajadzīgs lai redzētu vai tur ir purni kuri kaut reizi ir satikti. un varbūt satikti un otrreiz negribas :)

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

Outlaw ļoti ticams ka braukšu tad ari varētu paķert. Tik pagaidām nezinu vai nebraukšu jau atrāk uz turieni.

Edited by HHH
Link to comment
Share on other sites

Es būšu, mans čoms atkal būs un vēl Chakys...

Būs vēl viens (GuF - no TF2) - bet tas uz jautājuma zīmes!

Karoči pierakstat no manis 3 cilvēkus!

Un lūdzu nomainat man kāds forumā niku no Kefiirs666 uz Kefirchiks un tāpat arī login - būšu ļoti pateicīgs un tam, kurš nomainīs GIGN tusā iedošu aliņu! :)

Link to comment
Share on other sites

mani īstenība, ja tas ir svarīgi, var arī pievienot sarakstam, bet ar tādām nelielām jautājuma zīmēm. Īsti nezinu kā būs ar naudām, būs laikam bišķīt jaietaupa

p.s. Jēkabpils

p.s.s. ā, un vēl joprojām ceru, ka kāds brauks garām manai pilsētai un pie reizes varētu savākt mani

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...