Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

Ļoti vnk, no saviem Līvāniem ielec autobusā un tiec uz Rīgu, ganjau kāds tevi varēs paķert (kaut es, ja braukšu ar auto, jo pie manis ir pieteikušies, cik sapratu Teddy, lkm MMD, un vēl kāds te jautāja, takā 1 brīva lkm točna ir).. Es teiksim braukšu ar autobusu, ja nedabūšu auto, ko zināšu apmēram nedēļu pirms... Protams, ieradīšos manāmi iereibis, ja vispār ceļu atradīšu, bet tas nekas :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dj_Erix, kā īsti ir, vai tu vari, un cik tālu pabraukt ar autiņu pretī? Teiksim uz Jaunpiebalgu. Īsti nesapratu cik liels attālums ir līdz tai vietai, jo google maps tik tuvu nepiezūmoja.

Man radās doma ar busiņu braukt līdz Ērgļiem un tad no Ērgļiem uz Jaunpiebalgu, bet 1188. No Ērgļiem uz Jaunpiebalgu nevienu busu neparāda. Kā arī tur gan jau 90% ir zemes ceļš.

Kā tajā vietā ar veikaliem? Ir tur kāds uz vietas? Busā arī diez ko negribētos visu paiku līdzi vadāt.

Link to comment
Share on other sites

Uz vietas ar veikaliem ir pasūdīgi, cik noveroju šovasar viņiem švaki laiki un ir tiešā nozīmē divtrešdaļpusi :DD

Pretī domāju pabraukt līdz drustiem, TB savākt ākstus no autobusa, bet ganjau kautko sarunāsim...teorētiski ja labi māki lūgties var arī līdz jaunpiebalgai aizlaist.

Link to comment
Share on other sites

A ar autobusu no Rīgas centra varēs aizbraukt līdz tieši pašai notikuma vietai?

Vai jāmauc gabals vēl? Un cik liels..

Edited by woxeN
Link to comment
Share on other sites

Es braucu! aa hydro Var tava mašina? ja kas vajag 2 brivas vietas,iespejams pat 3.

Brauks: HUSEINS

laikam tad jau plikais

mby ari blackn1ght

gaidu atbildi: zvani 26869755

man 365km jabrauc ,značit sanak no Liepajas visgarakais ceļš! Un jus lielie solitaji kas apgalvoja ka bus uz GIGN party , lai ta ari butu. no rigas tikai 150km :pizdiblee: ! Lai Jus tur butu un dzert ar manim lidz :fsckinsad:

edited: ja nedabus brivas vietas mašina,tad nebraukšu,jo ar autobusu nekratišos.

P.S. zupai sametisimies

P.S.S. macho mums ir elektribas

Edited by HUSEINS
Link to comment
Share on other sites

tāk veči, es braucu 99,9% ar busu, značit ir 6 vietas brīvas, ja benārs brauc. ja viņš nebrauc, 7 vietas. dalības maksa 5ls turp un atpakaļ. kas grib sēdēt busiņā un dzert, piesakās PM. par izbraukšanas laikiem sarunāsim.

p.s. Husein, sorī, ka vakar neatbildēju uz sms, biju aizņemts tajā brīdī un vēlāk piemirsu :(

Link to comment
Share on other sites

Ļoti neparedzētas izmaiņas!

Par tusa norises laiku un vietu!

Mājas (kur bija paredzēts GIGN tuss) saimnieks šodien pazvanīja Erikam un paziņoja, ka lidz 24. augustam pats tur bušot uz vietas un lidz ar to līdz 24 datumam neatļauj rīkot Beer festu Tulčos. Pēc 24. augusta var to brīvi darīt.

Sorry par šādu šaizi ka sanākusi!

Līdz ar to paceļas jautājums vai tuss tiek pārcelts par nedēļu uz priekšu vai tiek skatīts tomer cits variants?

Edited by HHH
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...