Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Datumu pārcelt nevajag, jo daudzi jau būs norezervējuši, bet vietu, kā izskatās, gan vajag.

Dajoķe ieteikumus, es apdeitošu pirmo postu.

edit:

posts apdeitots. tagad jānoskaidro, kur mēs dzersim. Vai dyversants vēl var piedāvāt vietu? Ja jā, tad pagaidām pieturamies pie viņa varianta, kamēr netiek ieteikts kāds labāks. Par vietu izlemjam līdz šīs nedēļas beigām - 9 augustam. Nākošpirmdien (man ir atvaļinājums, tātad daudz laika) salikšu visu aktuālo info šeit.

Atkārtoju vēlreiz, datums nemainīti paliek 21.08-23.08

Link to comment
Share on other sites

:)

p.s. man busa sastāvs:

Gludeklis

RunR

Acido

Koškers

vbyur

nazīc - ?

benārs - ?

tākā vel var pieteikties divi, jo iespējams divi no saraksta nebrauks.

Ja ir briivi spoti es varetu pieteikties lai ieguutu ekskluziivu footage no busa :D

Link to comment
Share on other sites

aha :ermm:

nav jau taa, ka pie diviisha nebuutu forshi, bet tresho gadu peec kaartas diezvai ir kruta..

pie usmas bija kuul :thumbsup: bet tas laikam baigi taalu.

Bet pie Diyersanta tomert butu pats labakais ! kjipa GIGN summer party place ! dzershana, macho pargajiens, peldeshana, futbols un parejais...

Link to comment
Share on other sites

:ermm:

nav jau taa, ka pie diviisha nebuutu forshi, bet tresho gadu peec kaartas diezvai ir kruta..

pie usmas bija kuul :thumbsup: bet tas laikam baigi taalu.

usma bija parakais chills. Bet 170km jakratas lidz turienei , un tiem ,kas dzīvo vidzeme, latgale baigas brauciens sanak.

Link to comment
Share on other sites

Esmu nu tāāāds.. Nu, nu tāāds. Ar baudu Jums pievienotos. Cerams, ka nebūs kaut kādi steidzamie gadījumi, kas varētu izjaukt plānus. Nu, dikti gribās, dikti jo dikti ^_^ Cerams, ka viss notiksies.

Tāāāk. Esmu no Rīgas, nezinu, kādā veidā transportēšos, dzīvoju Rīgas centrā.

Kad nāks tuvāk kaut kādi datumi, tad arī iesaistīšos diskusijā :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...