Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ideja ir interesanta, bet tur arī daudz nevajag, lai izpeldētos. Varētu kāds iemest, cik km ir līdz erixam un cik līdz divītim, tad vēl kāds varētu sareiķināt cik ls tas ir vienā virzienā ar nromālu autiņu, un tad k;ads varētu izdalīt to ar 5, vai 4 cilvēkiem un iegūt vidējo cenu, cik bendžam jāmetās, tad es varūt mainītu domas par erixa variantu. Lai gan iepriekšējos gadus neesmu bijis, pašam arī gribās kaut ko jaun..

Link to comment
Share on other sites

Tie kas dzivo tuvāk Liepājai un čikst ka Dj erix variants ir pa tālu, varētu aizdomaties ka uz Gign tusiem iepriekš ir ari cilveki braukuši no LV austrumu puses - Cēsim, smiltenes utt. un lai cik divaini nebuutu viņiem "lielais" ceļa gabals nav traucējis braukt pie divīša pat 2 gadus pēc kārtas. A daži čikst ka vienu reizi tagad viņam naktos pabraukt vairāk par 30km nekā iepriekšejos gadus.

Jebkurā gadījumā ja tuss notiek LV rietumu puse tad tie kas brauc no smiltenes, kratīsies lielu gabalu un otrādi - ja A pusee tad no Liepājas bus lielāks gabals.

Tapeec man liekas?, ka ja cilvēks grib uz tusu braukt, tad viņš ari atradīs variantu (vai sarunaas ar kaadu ka aizvediis vai pats aizbrauks) arī bez čīkstēšanas. Es saprastu ja gabals buutu 1200 km tad vareetu sudzēties.

Link to comment
Share on other sites

Smiltene/erix 26km

Smiltene/Divīts - Dafiga

Alūksne/erix-40km

Alūksne/divīts-dafiga

Es atkal domāju būtu arī godīgi, ka džeki jau 2 gadi brauc 300km uz divīša pusi, varētu beidzot arī viņi neiespringt ar transportu.

Link to comment
Share on other sites

šodien smaga lietus dēļ netiku tur..

bet tagat varu pateikt, ja būs, tad tie 23-25 datumi..pagaidām jau no kautkāda 28 līdz hvz kad tur paliek pa nakti kautkādi, kas mauca ar laivām..1 nakti bet tāpat...nesanāks tajos..

Link to comment
Share on other sites

pa žagarkalnu...

tātad..nogāju un apjautājos vai var noīrēt visus volejbollaukumus un to laukumu teltīm, kas pretī + gaujas pludmale..

var.

man zvanīs...un vāciešus pēc idejas sadzīs tur otrā gala ar visām mājiņām utt..

bet..em. mūzika varēs būt, bet pieņemu ne tuvu tāda kāda jums pie divīša bij..ķip klusais kempings skaitās.

kā arī ultimate vēmekļi etc tur nav vēlami...so. pieņemu, ka tas tomēr nebūs gign garā..vismaz tādam baram tā vieta ir par mierīgu manuprāt...

pēc idejas man došot zvanu ar to cik tas izmaksās...

Link to comment
Share on other sites

Izlasīju visu,un nopratu,ka pagaidām vēl joprojām nav skaidrs par vietu.

Nu ja tas ko dod,tad es jau labāk par divīša vietu,bet saprotu ka oldskūlam tā vieta jau kaklā sēž,tapēc erixa variants arī nav peļams,pat ļoti labs.

Bet cik sapratu no Rīgas centra tur jākratās ir ne pa jokam!

Un ja nedabonu kādu betmobīli,ar kādu brīvu spotu,tad pie transporta galva būs ne pa jokam jāpalauza.

Bet tādu pasākumu negribētos laist garām :thumbsup:

Tak što,gaidu galalēmumu un jau laicīgi domāju kā tur tikt.

GL

P.S - Kurš būs ar mieru,kkur no Rīgas vai kādas pilsētas tuvumā paķert,būšu ļoti pateicīgs.

Piemēram ja kāds no Jelgavas vai kādas citas tuvas pilsētas brauc,tad līdz turienei man problēmu tikt nav. ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...