Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lai cik smieklīgi arī nebūtu , es šobrīd ar atbalstītu divīša variantu. Esmu itkā ticis diezgan labā amatā darbā, bet man jābūt mobīlam, tas ir , jāspēj tikt, ja ir crash. Un crash`i notiek :( labāk BAUSKU.

Link to comment
Share on other sites

nu lūk - brauksim mēs uz dj erix vietu.

lai jūs nejustos it kā man jūsu domas neinteresē (kā principā arī ir), tad varu pavēstīt, ka teju visi oldschoolīgie gign party dalībnieki atbalsta dj erix variantu un viņu viedoklis tomēr ir svarīgāks nekā to, kuriem vienkārši slinkums tālāk braukt.

dj erix - google mapu linku vari iemest kā aizbraukt, es savukārt tad kad man būs laiks, apdeitošu pirmo postu ar aktuālo informāciju.

Link to comment
Share on other sites

Endijs_Dzerkalis a.k.a. Dr. Pepper. brauc no Kokneses/Aizkraukles.

Traffiks arī brauc ar mani no Kokneses/Aizkraukles.

Mums ir doma braukt No Aizkraukles līdz Cēsim un tad kaut kā dabūt transportu, vai kāds paceļam savāc mūs divus, vai būtu arī foršs variants, ja kāds atbrauktu jau no Dj Erix vietas un paņemtu mūs un brauktu kopā uz turieni.

Cik vispār km atrodas Cēsis no Jaunpiebagas?

Nu ja. No Cēsis uz Jaunpiebalgu, pēc 1188.lv datiem ir 57,6 km - 71,7km...

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

redzēs vai ņemšu mašīnu līdz uz turieni..

ja pats brauktu, tad tos, kas tiek līdz cēsīm ar aizvestu līdz turienei un pēctam atkal uz cēsīm...

bet vel nav 100% zināms. dafiga tālu pasākums vēl..

mby no cēsīm vienkārši ar sabiedrisko ripojam kāds bars?

Link to comment
Share on other sites

Vispār atrast ir ļoti viegli no rīgaspuses, vai ja atrodaties uz Pleskavas(Vidzemes) šosejas.

Braucot no rīgaspuses:

Principā jāmauc pa Pleskavas (Vidzemes) šoseju līdz Bērzkrogam bez bēdu.

Bēcāk ir ispējas:

Pirmā:

#1 - zīme Drusti 16, bet šis ceļš ir vienkārši drausmīgs, bet ja mīziens apmaldīties brauciet pa šo. Iebraucot drustos pirmais pagrieziens pa kreisi (aiz akmens ēkas) #2

Izbraucot no drustiem milzīgs kalns (braucam pāri) pēc ~2km vēlviens kalns, uzreiz aiz otrā kalna pagrieziens #6 pa labi (šis pagrieziens ir tipa starp diviem kalniem "BURTISKI".

#7 - galvenais ceļš tip aiziet pa labi - bet braucam droši taisni mezā iekšā

#8 - Pirmā māja Kreisajā pusē pēc ~ 1.5 km- esat klāt!

Otrā: Es ar pa šo braucu.

#3 - Milzīga zīme "Valkas rajons" uzreiz aiz zīmes pagrieziens pa labi. Maucam līdz beidzas ceļš un griežam pa labi #4

Braucam ~10 km un kad esat vietā starp diviem kalniem un ir ceļš pa kreisi #6 griežam iekšā

#7 - galvenais ceļš tip aiziet pa labi - bet braucam droši taisni mezā iekšā

#8 - Pirmā māja Kreisajā pusē pēc ~ 1.5 km- esat klāt!

Trešā: Tip ir vairāk asfalta.

#5 Labajā šosejas pusē ŅEVJEBENNNNNIJS gateris. Dūmi pa visu pagastu. Ja pabrauksiet garām, tad jums vaig Fokinas teleskopbrilles. Pirms gatera Zīme Launkalne hvz cik km. Griežam iekšā. maucam līdz #6, tad

#7 - galvenais ceļš tip aiziet pa labi - bet braucam droši taisni mezā iekšā

#8 - Pirmā māja Kreisajā pusē pēc ~ 1.5 km- esat klāt!

Es mēneša beigās braukšu uz laukiem un iuztaisīs pāris fočenes kā kas izskatās, lai būtu vēlvieglāk atrast.

Autobusi:

No rīgas iet tiešais autobuss uz Drustiem un Svētdien ap pl četriem atpakaļ uz Rīgu (saraksts apakšā). Līdz - no Drustiem protams atvedīsim aizvedīsim.

Ja kādi jautājumi droši jautājiet, centīšos atbildēt.

Dažas atbildes pirms jautājumiem: Pirts nav, Ezers ~50m, teltsvietas atradīsim (maksu neprasīšu), Copēt var (špinot, makšķerēt(TNT tīkli tiks konfiscēti savām vēlākām vajadzībām)).

Elektrība ir, ar nojumēm ir kā ir, bet mazā teltsvedīgā alumīnij instalācija ir (būs VIP zona :D ).

PS. No cēsīm arī iet kautkāds autiņš uz Drustiem, bet tā cēsu autoostas mājaslapa ir tik debīla (vai esmu pa stulbu), ka nevaru neko atrast. Nāks tuvāk nosaidrošu un painformēšu. Vai arī, moš ir kāds no cēsīm, varētu aizšaut n apstīties, kas un kā.

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Dj pie ta pagrieziena uzliec kadu sarkanu karodzinju etc.

Tipa pagasho nedelj reiz kaa tur braucu. Tas sanak, nogriezamies pie Stores, nedabraucot lidz tam trakajam, kas 19 gadus jau celj pashrocigi to savu muizu , bet arii talak nekaa lizdole, ja ?

p.s. btw braucu no rigas viens pats - visi skukji drikst pie teikties pie manis (ari tadi, kas sevi par tadiem uzskata :) )

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...