Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

Kas attiecas uz cilvēkiem, tad nav nekādu superierobežojumu.

Vienkārši ir mazāk gaidīti cilvēki, teiksim Garsho alus, kas ir visu jaunais labākais draugs un ir vairāk gaidīti cilvēki, teiksim Natijs.

Un vēl ir cilvēki, kuri, ja neieradīsies, tiks giljotinēti, teiksim vbyuer.

GEAR - tas par bisi bija samuray jociņš. Viņam tādi nekad nav sanākuši un principā vienmēr grozās ap bisi, šaušanu un cūkām. Nav pārāk plašs lauciņš, kur izvērsties. Neviens tevi tur neaiztiks, ja nu vienīgi tu tur kaut kādu huiņu sāksi taisīt (kā to darīja klients (tas kurš tika ownots mortal kombat mūvijā)).

bīfijs neko nav ierakstījis, es ceru, ka viņš arī ieradīsies :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ehh tas Biifa finish man liekas ir nemirstosha lieta :10cm:

PAr tiem, kas te domaa braukt vai nebraukt atgadinashu laikam pagajusho gad atbrauca divi chali, nikus neatceros, bet abi guleja vienaa teltii nostaak no parejiem,sarunajas savaa sarpaa, ar mums nedzeera, reaali ja tieshaam nevienu nepaziisti apdomaa vai braukt, mums tad nekas pasham pasakums buus neizdevies :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

klients bija laikam iznjemums, bet nu ja piedodama leita kadaa stadija vinjs tur klida apkart :D

parcik planoju ierasties tad ertak butu 21-23 datums, un pie diviisha, jo vel bonusaa 300km (turpu shurpu kopa njemot) braukt pret ta jau jaukajam izmaksam nav forshi

protams ka jau katru gadu meginashu sakudit parejos sctg, un iedvest velmi braukt padzert alu :)

buutu jauki ja varetu nospraust to vietu, tad varetu +- sakt kko rekjinat cik daudz naudu pa bbp varu ieliet vederaa un cik japataupa gignam :khehehe:

janugadijuma sctg negribes braukt, es domaju ka 3 aazhus no Liepajas (purva - kaa to sauc oddinjsh) varetu pavilkt liidzi :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=ETRmX8TR73Q

mind, bieži tā izklaidējies ar draugiem?

n00ke, gribi teikt, ka tas ir mind?

Par teemu! Takaa man ir baigais slinkums un laika truukums varbuut kaads var pateikt, kuru datumu noleema un atrashanaas vietu? Pladies jau ieprieksh! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/user/niggaplease133...l/2/0DV37-dvAa0 Tur ir 3 video. :/

aaaw shit :/ , lol es vēl domāju,ka man viss nav kārtībā.

quickaim- tev ir tuvāk nekā man,es Liepājā dzīvoju :D

btw: vnk nevarēju to visu nepateikt

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Tas ir minds, vai arī zināms kā emo... Tie 2 čaļi laikam par ko iet runa ir kefīrs ar savu draugu. Es arī iespējams aizbrauktu, bet ceļš ir tāls no Talsiem un man tā jau mašīnā ilgi braukt nepatīk. Ja neuzrodas, kas tuvāks, tad es neierodos. Bet novēlu jums labu atpūtu un izklaidi.

Link to comment
Share on other sites

omg chikstulji, es jau kalju planus par talako versiju un shtukoju kur naudu raut, a te chalji chikst ka vinjiem ir vismaz pa 140km kopa isak jabrauc :o neesat mikstie, gign jaunaisgads tapatas notiek forshakajaa laikaa, ir forshi tiesi pirms skolas turpinasanas atlaist pedaljus ar lidzigi domajoshiem cilvekiem, nu ja ne lidzigi tad what eva XD

skatos ka sctg crew tadi neaktivi, founderis augusta beigas dodas uz daniju taka ir viena vieta uz 50vs50 briiva, varetu kadu sakarigu kaklu pakjert no liepajas, ja atkritis hydro ar ordii tad ir 3sloti briivi..

eu bet tie kas doma ka varetu shito realizet, lugshu te lieki nepirst bet rakstit pm!

Link to comment
Share on other sites

Klau čaļi man ir tāds piedāvājums, atceros, ka vienā tusā jūs visi sanācāt no rīta pie RIMI, stirnu ielā purvciemā, un tur sagaidījāt viens otru un braucāt kad tas peintbols, so jūs nevarat atkal kaut kur purvciemā saskrieties tipja tikšanās punktu, un es varētu pieskriet uz 10minūtēm pie jums, ātri iepazītos, jūs man nopirktu kādu aliņu, atlagojumu par pērlēm un viss :] Uz pašu divu dieu tusu nekādīgi netieku, vecums :(

<c> wl.media no mana profila.

Link to comment
Share on other sites

btw...2 dienu pasākums pa defu?

P.S es pēdējo reizi kautkad, ja atcerēšos, iesū iečekot to pludmales pasākumu..domāju, ka būtu pat iespēja noīrēt visu uz tām dienām pa ~ 150 ls...reāli no katra 3 ls nebūtu traki.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...