Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

LOL @ Velna akacis kartē :DD

Rusty, es stipri apšaubu Žagarkalna vēlmi uzņemt mūsu varzu...

Nu jā, tiem, kas dzīvo Kurzemē, Vidzemes ziemeļu variants diez vai šķitīs vilinošs.

Jāpameklē kaut kas Zemgalē, vai vairāk uz centru, lai visiem būtu kaut cik izdevīgs nobraukto kilometru skaits.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es domā, ja brauc uz Drustiem, ka nejau tikai man būs mašīna...galugalā tak kautkur (saprāta robežās) varēs pabraukt pretī, savākt no atsevišķiem punktiem utt. Bet jums lemt - es tik piedāvā vienu...

Ezers ir 50-100 (neesmu nekad mērījis) metri no mājas (pirmā bilde fočēta no peldvietas)

Bezmaksas teltsvietas (dažiem, kam paveiksies bezmaksas gultvietas), zaļa zāle, dabīga vide, svaigs gais, garām pa visu dienu pabrauc max 3 mašīnas, sausā tolete (sēdi un izjūti dabas spēku(vai aromu...kas tuvāks sirdij)), makšķerēšanas iespējas (sabučošu un paspiedīšu roku tam kas izvilks no tā fokinā ezera kādu līdaku, jau četrus gadus nav izdevies man, tikai ar tīkliem), ugunskurs (neviens nesauks ugunsdzēsējus)alkohola tempšana no sēdus stāvokļa (vai guļus) tieši no svaigās zaļās zālītes, , visapkārt dzīvība..putni, kaķi, suņi, lapsas, čūskas, odi, dunduri, ērces...viss ko sirds vēlas...

Kūrorts un piedevām pa brīvu....jums tikai jāatbrauc

:thumbsup:

novijas - ja nemaldos no j-pils varēja tikt caur gulbeni, bedabraucot pat līdz gulbenei - atceros, ka kāpām kautkur ātrāk un gaidījām kautkādu autiņu, kad nāks atpakaļ, jo tā bija lētāk laigan nezinu kā ir tagad, pēdējoreiz no j-pils uz Drustiem braucu 2000. gadā :D

Link to comment
Share on other sites

labi, ziņoju, ka ar 90% iespējamību datums būs 21-23, pagaidām tikai viens cilvēks balsojis pret šo datumu.

kas attiecas par transportu, tad tādiem relatīvi oldskūlīgiem gign memberiem kā naziic, novijas un arī dr. pepper noteikti ka izdomāsim variantus. Tā kā gignieši ir izkaisīti pa visu Latviju viens variants varētu būt visiem doties uz lielāko lokālo pilsētu un tad organizēt transportu no turienes. Vai nu ar mašīnu vai arī ar autobusu līdz tuvākajam miestam.

bet pirms par to sākam runāt konkrēti, tad ir jāizdomā pasākuma vieta.

es šogad labprāt izvēlētos vidzemi, jo agrāk jau ir bijuši varianti, kad vidzemnieki netiek, jo pasākums ir kurzemē (pirmais gign pasākums bija pie kuldīgas, trešais savukārt pie Usmas ezera).

es arī neredzu iemeslu čīkstēt par 5h braucienu. Šis pasākums tomēr notiek 1x gadā. Es personīgi uz tādu lietu brauktu arī 8-10h.

bet kā jau teicu - no sākuma jāizdomā konkrēti vieta, lai varam sākt tālāk runāt

Link to comment
Share on other sites

es nezinu kas ir garsho alus un kāpēc viņš te vispār izsakās ar saviem 30 postiem, bet tīri prikola pēc atbildēšu viņam un citiem īpaši stulbajiem - tā kā es teicu, ka gign tusiņš jau 2x ir noticis kurzemē, tad būtu tikai godīgi, ja šogad tā būtu vidzeme.

neobligāti, protams.

Link to comment
Share on other sites

i'm fucking in! plīz saki, ka tev ir odzes? mby vari jau vienu laicīgi noķert un paauklēt līdz atbraucu ? :) plz! PLZ!

ja tiek līdz cēsīm, tad tie ir nu ~ 40 km līdz ērikam...tak iet arī autobusi uz turieni..nav jau tik liela bedre :D

a šis jau tur sarakstu iemeta :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Datumi izklausās forši, bet attālums mazliet atbaida. Jāskatās, kāds būs garstāvoklis pirms pasākuma, varbūt pat saņemšos un sadabūšu mašīnu, un aizvizināšos.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Ja dabūšu darbu, tad līdz 26.augustam nebūšu Latvijā, tā kā man labāk patīk 28.-30.datums. Ja nedabūju darbu, tad pilnīgi vienalga. Dj_erix'a vieta šķiet tīri okej. Tad tie, kas netiek nevienā mašīnā, varētu no Rīgas līdz Cēsīm un tad tālāk uz tusa vietu tos 40 km.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau laikam shogad laidishu garaam pasakumu, ja nu baigi kaut kas nemainas braucienaa uz Krimu, ja tomer brauktu erix variants liekas zajebis, tie kas mauc no kurzemes vajag uzcept savu topiku, kur kaut kaa sashtukot jaa mochiit kopaa, ta ir eertak un letaak un arii jautraak kratities autobusaa 5h, man nekas nebutu pretiim kratities 5h jautraa kompanija un cik es esmu braucis uz gign tusu ar autobusu tikai labakas atminas :)

Link to comment
Share on other sites

man vienmēr ir saglabājies.

nu izskatās, ka mēs varētu akceptēt dj erixa variantu. Es domāju, ka mēs vēl kādu nedēļu varētu padomāt (jo laika vēl daudz) un tad ja labāki varianti neuzrodas, tad izvēlamies to.

dj erix, tu savukārt jau izdomā kaut kādus noteikumus, cik es saprotu, tā tur tava māja, tāpēc es pieļauju, ka tu gribētu, lai cilvēki ievēro apmēram šādas lietas

-nelīst mājā

-negružot

-pārāk laimīgi nesmaidīt!

Link to comment
Share on other sites

Esmu nolēmis, vispār jau sen atpakaļ biju nolēmis, uz šo tusu būt. Es par 21.-23. datumu. Dj_Erix vieta arī liekas forša, tikai kā lai līdz turienei nokļūst nav ne jausmas. No Kokneses/Aizkraukles.

Link to comment
Share on other sites

Heheheh noteikumus lol

nu noteikti nebradāt puķudobes - neiet kaimiņiem kļānčīt akoholu ar textu erix vēlāk atdoes - mājā iet domāju, ka varēs (ATSEVIšķAS PERSONAS), a ja kāds neklausīs, mana ome mācēs ieviest kārtību - nozilinās ar žagariem, ka maz neliekas :DD

Kas atiecas aar transportiem, tad uz turieni no rīgas iet autiņi katru dienu un atpakaļ arī,

Karte...eh karte ļoti vienkārša - mauc pa pleskavas šoseju līdz Launkalnei (MILZĪGS GATERIS, nav iespējams nepamanīt) pirms viņa nogriez pa labi un pirms briņģiem atkal pa labi un esat klāt :D

Tak laika vēl daudz - un nav nekur vēl teixts, ka būs pie manis...varbūt uzpeld kāds labāks piedāvājums...

+ es braukšu no rīgas (jebkurā gadījums) un pieļauju domu, ka pie manis mašīnā vietas (dažas) būs.

Un karti arī (kad viss būs skaidrs) sazīmēšu.

PS Vot ar to futeni mums ir kā ir...bet voļukam stabus var mēģināt dabūt, tikai jautājums, kurš dabūs tīklu :D

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Dj erix'a vieta rullz. Datumi 21-23 der. Karoc, vajag tik sadomaat kaa buus ar sporta aktivitaateem :)

Dj erix, vajadzeetu uzchiniit volejbola stabus :) buutu inciigi arii volljuku uzmaukt ne tikai futeni

Edited by slc
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...