Jump to content
GIGN Forum

ANALGINS

Game Admin
 • Posts

  3588
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ANALGINS last won the day on November 10 2011

ANALGINS had the most liked content!

1 Follower

About ANALGINS

 • Birthday 09/03/1990

Profile Information

 • Location
  Liepāja
 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Website URL
  http://sctg.id.lv
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

9899 profile views

ANALGINS's Achievements

Foruma opis!

Foruma opis! (17/23)

33

Reputation

 1. Jā man ar, tā bija sāls visam, centrāles pērles bija neaprakstāmas, it sevišķi tie gadījumi kad kāds sāka dirsties ar viņu trīs stundu garumā Vainosim pie visa Igauņus ka palaida pasaulē skype un sačakarēja visu cs
 2. viņi to buymenu ir salabojuši vai tur joprojām konsolēm piemērotais buymenu ir ? Man tas kapitāli iznervoja ka viņi to visu ir sajaukuši vietām + cipari citi.. neko vairs nevareja fiksi nopirkt, pilnīgi likās ka ir jameklē kaut kāds buymenu skripts lai pus raundu nebutu ar peli pa buymenu jābraukā.. oldstyle gui no 1.5 bija pats labakais ps... kaut kad varētu uzinstalēt to kaku un paprovēt atkal.
 3. Esmu atlidojis no marsa, kāds var izskaidrot ko tas nozīmē ? PUBG / Discord ?
 4. Ak vai, atveru forumu intereses pēc, ar domu, ir kāds iepostējis vai nē, un ko es ieraugu, kādas personības raksta all hail gign, long live gign !
 5. man patīk ideja kas tika pausta augstāk.. Es ļoti labprāt pašautu pakaļas ar vecajiem gigniešiem veco labo cs, pie kura ir nosēdētas neskaitāmas stundas.. Biežāk jātaisa šādas savākšanās.. gign allstar ?
 6. Gigns nomira tad, kad jaunā čīteru paaudze nejēdza nopatčot css lai varētu spēlēt gign steamed serverī, tad kādam radās mīkstā sirsniņa un uztaisīja nonsteam serveri un es fucking nedēļas divas pirmstam tik css nopirku Anyhow, taisnība jau ir, es pat neatceros kad pēdējo reizi šeit biju ienācis un iepostoju kaut ko, šad un tad atveru main lapu, paskatīt vai nav kāds jauns raksts, un pamanu tik ka serveri tukši un dust2 putekļu bumbas vien skraida.. Šeit nedaudz nostaļģijas tiem kas atceras šo moviku..
 7. gludekli, mazmotorus nevar ņemt viena iemesla dēļ - dzinēja resurs.. tie mazie sūti ir noskrējuši tos 300k un tur nekā no viņiem nav palicis pāri, 3,0 ir mazāk, bet pie tiem pašiem noskrējieniem dzinēji vēl iet, kapitālo remontu prasās ap 600+k km, bet varot izvilkt arī līdz 700k ps, ja interesē arī kaut kāda degvielas ekanomija, tad ņem 3,0 ar gāzi vai uzliec pats to pēcāk (+~ 1.5k€) ar dīzeļiem ekanomē pirmais saimnieks, pārējie tos remontē.. Protams ir arī otra galējība, ņem dīzeli, atremontē visu dārgo (lasīt sprauslas / sūkni ) nočipo un mauc uz nebēdu kādu laiku līdz tas pats jādara atkal
 8. Parcik pats esmu tehnisks cilvēks, tad visu kas uzrakstīts ss uzskatu par fufeli, spidometru sagrozīt ir pusstundas jautājums.. Reāli, tev interesē tikai un vienigi vai laicīgi ir mainīta eļļa, vēlams biežāk kā "laicīgi" ko ieteicis ražotājs, kāpēc biežāk ? jauns vw golf7 no salona nenobrauca 100k jad turbīna izjuka dēļ tā ka ražotājs rekomendējis savu "long life" eļļu, kā rezultātā, nomainot eļļu trīs reizes, turba bija sadilusi un metama, tad sākās garantijas procesi utt.. ķēpīga lieta.. Ja redzi izsēdētu salonu, nodilušu stūri / ātrumkloķi, un spidometrā rāda <300k tad zini ka tur kaut kas nav tīrs.. Pati diagnostika, pacelt uz pacēlāju un pieslēgt pie kompja varētu aizņemt stundu +/-, cenas gan nezināšu, pieslēgt pie diagnostikas aprīkojuma pārsvarā maksā +/-25
 9. Kāds tad ir rezumē par tusu ? Uz kuru pusi man savas karietes pajūgs būs jāvirza ? xD
 10. Liepāja ar savu karieti bija apceļojusi pilsētas nomali, lasīt Rīgu, kad mūs ari vietējie painformēja par ieceri doties uz usmas zaļumballi.. Atcerējos vienu gign formātam valītu kempingu netālu no Abavas rumbas, tas ir netālu no Kuldīgas.. mēģināšu atrast ko precīzāk un šeit iepostēt.. Tur biju 3 gadus atpakaļ, iebraukšana bija 2-3 euro, teltis būvē pats, pilsētas staļļi tur nebija .. RED ALLERT!! Atradu info par atrašānās vietu.. https://www.google.l...509!4d22.526264 http://www.abavasrumba.lv/ Braucot no pilsētas, lasīt Rīgas, rāda 113km... tuvakais veikals bija kādus 5-10km atālumā ja nekļūdos.. cenas kempingā izskatās uuber draudzīgas http://www.abavasrum...lv/cenas-294011 varot noīrēt pat elektrību, kas pie mums purvā maksā ļoti dārgi ir arī cita veida mantas ko var irēt.. SCTG Approves!
 11. nejau par pasākumu, bet gan savu plānu, skatos ka bedrē biļete būs visinteresantākā, bet nav nejausmas kur ir tuvākā viesnica utt..
 12. Roger That! Bet vispār es šad un tad pa vakariem pašauju botus serverī, parasti 5x5 vai vairāk salasās pāris minūšu laikā ..
 13. iedod info kur ko kas kā, negribu laist garām šo koncertu! vai arī atsūti pm skype / steamā
 14. Sveiki pīrāgi un cepumi. Es te padzirdēju ka feinais britu ansamblis grib uzspēlēt savus džinglus Žalgiris arēnā šovasar.. Kādam ir velme turp doties un uztaisīt burziņu ? Nedaudz vairāk info šajā spama lapā
×
×
 • Create New...