Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

tāks, liekas, ka buss tomēr būs gatavs un varēs 5dien gāzt..

starts: purvciems ap kādiem 18:00? lai visi beidz darbus (janu kāds vel strādā).. varetu katrs atmest savu lokācijas vietu un velamo laiku visp :)

tadnu pie manis ir: gludeklis, radars, plikais, dzimijs un vbyuer. vel divas vietas brīvas :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

starts: purvciems ap kādiem 18:00? lai visi beidz darbus (janu kāds vel strādā).. varetu katrs atmest savu lokācijas vietu un velamo laiku visp :)

tadnu pie manis ir: gludeklis, radars, plikais, dzimijs un vbyuer. vel divas vietas brīvas :)

Ev nu 18:00 sūkā dirsu. Labi, ja mēs Bauskā esam 20:00.

Es speciāli paņēmu brīvdienu piektdien, varētu tā kā ātrāk startēt.

Link to comment
Share on other sites

wormam ir tīkls.

traffik, tur iet arī autobusi tālāk uz Rundāli.

vobšem mēs ar tediju tur būsim laicīgi, tā ka varat zvanīt man (26511885), ja kādas problēmas vai neskaidrības (vēlams nepīkstināties!)

Link to comment
Share on other sites

starts: purvciems ap kādiem 18:00? lai visi beidz darbus (janu kāds vel strādā).. varetu katrs atmest savu lokācijas vietu un velamo laiku visp :)

tadnu pie manis ir: gludeklis, radars, plikais, dzimijs un vbyuer. vel divas vietas brīvas :)

piesakos uz brīvo vietu.

Link to comment
Share on other sites

Pāč pāč, resnais Benčiks tomēr nebūs? :thumbsdown:

Ceru, ka Jimmis ir pārdomājis un tomēr dzers :10cm:

Trešā lieta - ja kāds grib man nopirkt kasti lāčplēša dzintara alus - PM vai 26180700! (apsolu, ka tam, kurš nopirks - Tu būsi mans labākais draugs uz visām trijām dienām!) :thumbsup:

Ceturtā lieta - tikko ievēroju, ka mani avatari nav mainījušies tieši gadu pēc Gign party (un šogad Dj Erixam varēšu iemācīt jaunos kapuero trikus) :)

un visu beidzot - rusty, cikos Tu domā braukt. Mums rīt ir brīvs, tā kā sākam kost jau šodien vakarā un doma ap 14.00-15.00 izbraukt! Cikot Tu tiec brīvs un cik Tev vietas māšīnā (mēs esam 3 vai 4 cilvēki)?.

Link to comment
Share on other sites

a ar savu realas izmaksas abos virzienos ir apmeram 40Ls celjaa... :/

Nee es biju domaajis, ka tu ar savu nisan mopeedu aizbrauc liidz Riigai. Atstaj vinju kaut kur riigaa un taalaak mochij ar kaadu dzheksonu kaa pasazhieris.

Vismaz beidzot vareesi iedzert nevis kaarteejo reizi skatiities kaa to daru es! :D

Mopeedu, ja ir afigenaakaa veelme var atstaat pie manis riigaa...

Link to comment
Share on other sites

http://maps.google.com/maps?f=d&source...mp;t=h&z=13

Kāds zinošs cilvēks māk teikt kura pietura te ir vistuvāk, kur varētu izkāpt? Izskatās, ka neviens netaisās atbraukt pēc mums līdz Bauskai. Cik saprotu, tad notiek tieši pretī Mežotnei otrā pusē Daugavai? Tad atzīmētais punkts B būtu vislabāk, ja vien tur tuvumā ir kāda pietura. A mož vispār iet kāds buss līdz tusa vietai? Tagad būtībā arī atpakaļceļš izmainās, jo bij domāts, ka no mežotnes izbrauksim uz Bausku >.<

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...