Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://maps.google.com/maps?f=d&source...mp;t=h&z=13

Kāds zinošs cilvēks māk teikt kura pietura te ir vistuvāk, kur varētu izkāpt? Izskatās, ka neviens netaisās atbraukt pēc mums līdz Bauskai. Cik saprotu, tad notiek tieši pretī Mežotnei otrā pusē Daugavai? Tad atzīmētais punkts B būtu vislabāk, ja vien tur tuvumā ir kāda pietura. A mož vispār iet kāds buss līdz tusa vietai? Tagad būtībā arī atpakaļceļš izmainās, jo bij domāts, ka no mežotnes izbrauksim uz Bausku >.<

ja nemaldos, pietura bija Pilsrundāles pagrieziens.

Link to comment
Share on other sites

Autiņš ies kkur 19.20 no bauskas ārā, un jākāpj ārā, kā jau Samurays teica, pieturā "Pagrieziens uz Rundāles pili". Līdz notikuma vietai, cik es zinu, sabiedriskais transports nekursē :)

ak jā, un nevis Daugava, bet Lielupe :)

vēl diversants teica, ka šogad laikam nebūs mūzikas :(

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

v žopu.

domenikss s&^a piedirsa, sola busu rīt labi ja 21:00 atdot.

un sedanu šodien ar treileri nogādāju domenikā :axe:

karoč v žopu.

rīt 9 no rīta zināšu +- precīzi cikos būs bus salabots. betnu jā, sanāca nesmuki, piedodiet. -_-

pašam vel būs ar autobusu jābrauc x)

Link to comment
Share on other sites

Vismaz beidzot vareesi iedzert nevis kaarteejo reizi skatiities kaa to daru es! :D

Mopeedu, ja ir afigenaakaa veelme var atstaat pie manis riigaa...

nuu man RIga-Bauska butu siikums, bet Riga-Aluksne ir 200km vienaa virzienaa, tur jau taaa lielakaa degvielas nopluude ir! reali rit man veel japastradaa kadu laicinju, bet ja bus labs laiks, tad iespejams izvilksu Hondinju un aizlidoshu, jo taa meiteniite vairak par 5litri neriis, pat ja stieps kartigi :)

(tas tikai ja nesoliis un nebus lietus)

Link to comment
Share on other sites

domenikss s&^a piedirsa, sola busu rīt labi ja 21:00 atdot.

un sedanu šodien ar treileri nogādāju domenikā :axe:

karoč v žopu.

rīt 9 no rīta zināšu +- precīzi cikos būs bus salabots. betnu jā, sanāca nesmuki, piedodiet. -_-

pašam vel būs ar autobusu jābrauc x)

Nu tas i' psc šitā pateikt.? :smdead:

Kam vel ir kāds brīva vieta mašīnā?

Link to comment
Share on other sites

domenikss s&^a piedirsa, sola busu rīt labi ja 21:00 atdot.

un sedanu šodien ar treileri nogādāju domenikā :axe:

karoč v žopu.

rīt 9 no rīta zināšu +- precīzi cikos būs bus salabots. betnu jā, sanāca nesmuki, piedodiet. -_-

pašam vel būs ar autobusu jābrauc x)

Otro gadu pēc kārtas pēdējā brīdī noplīst mašīna, uz kuru esmu pieteicies. :D

Ja kādam vēl ir vieta - dodiet ziņu. Ja nav - macho, trin giljotīnu. :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Ja kādam vēl ir vieta - dodiet ziņu. Ja nav - macho, trin giljotīnu. :)

ES TEVI RĪT ATRADĪŠU UN IZVILKŠU AIZ KĀJĀM NO MĀJAS UN UZ AUTOOSTU UN TU KOPĀ AR MANI UN JURKO UN VIENU ĻOTI IZSKATĪGU MEITENI BRAUKSI UZ GIGN TUSIŅU.

ES FAKING NEJOKOJU!!!!!!!!

Garsho alus - tava neierašanās ir mana personīgā šī gada lielākā vilšanās. (un mana arī © Jurko) esmu neizsakāmi nelaimīgs un pasākumam principā nav jēgas. :(:crying:;/:karuseli::ill::whatever::yak::crying::please::byebye::plzdie::waaaaah::fsckinsad::huh2:

Link to comment
Share on other sites

Es vēl domāju, vai braukšu. Ja es braucu, tad būs 4 vietas mašīnā, no kurām vienu visticamāk aizņems bloodlords, ja viņš jau nav sarunājis sev citu transportu. Lieta tāda, ka ja arī es braukšu, tad droši vien uz kādiem astoņiem izbraukšu no Rīgas un naktī braukšu atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Sapakojos, bet nezinu, mož kaut ko emsu aizmirsis :D

Tāpēc jāgaida Traffiks ka piecelsies un jājautā viņam, ko viņš nems līdzi un tad mož atcerēšos XD2

Traktorist, var jau mūziku uzlikt no mašīnas un atvērt durvis vaļā un būs laba mūzika :)

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

:D

Ja kādam vēl ir vieta - dodiet ziņu. Ja nav - macho, trin giljotīnu. :)

ok, tagad uzrakstīsim postu skaidrā.

brauc ar mums kopā - ar autobusu. atmet uz PM telefonu, sarunāsim vstreču un kopā brālīgi aizbrauksim ar autiņu. man un jurko arī nav transporta, neba nu tāpēc pēkšņi nebrauksim.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...