Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kaa es ieniistu r&r...

Vinsh ir ljoti, ljoti nu ljoti neizdevies kalnaa kaapeejs, vai preciizaak labs leja ripotaajs...

Vinsh normaalaa kondicijaa nostaajaas pie taa sranaa kalna un prosta noripo lejaa, es vinju vienreiz uzvelku augshaa un vinsh sveeti nosolaas, ka metiis riposhanai pa kalnu mieru, bet huju, vinsh panjem un naxuj noripo liidz pashai lejai, tad laikam mees ar hydro vinjam shljuucaam pakalj un stiepaam augshaa. BLAAA VINSH BIJA K.O.

Runaajot par h!ve, jaa vinsh ljoti labi pavadija pasaakumu ali mashiinas pakaljeejaa seedeklii ar aciim ciet... :zhaav:

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Otrajaa dienaa nepiedaliijos, jo nevaru atljauties 2 dienas buhatj!!!

Gribeejam brutaali ar 3 kvadracikliem piebraukt, bet sanaaca, ka mees uz jelgavas pusi aizmucaam...

P.S. Gludekli nedzer!!!!!!

r&r nu tu toch nedzer!!!!!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

shit

Lai vai kā gribēju aizmaukt,tomēr pirmspēdējā dienā uzradās svarīgas darīšanas un pļurkšs.

Link to comment
Share on other sites

Exactly. Tie kuri bija var rakstīt, tie kuri nebija - atmaskas nevienu neinteresē.

Ekskursija pa Mežotnes pilskalna pakāji stakli rullēja, it īpaši daļa, kur DrPepper's mēģināja šķērsot gravu ejot pa baļķi.

Spalva, Tevi kefīra mutere neizmeta no mašīnas?

Link to comment
Share on other sites

Taa jau pasaakums tiiri ok bija. Es tikai neponjil, kas tie pa kakliem bija kas mani maajaas aizveda... tipa kaut kaadi Alises miesasargi vai kas tamliidziigs. Pofig vismaz visus alinjus iztriecu un maajaas tiku. :)

Zheel, ka bija tik tumsh un es praktiski nevienu neredzeeju. Tos kurus jau ieprieksh zinaaju atpazinu, bet tos ar kuriem iepzinos chista peec sejaam neatcereeshos. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Vincester :D Nea, iekapjot mashina momentali atrubijos + uz majam nemaz neaizbraucu XD

Galvenais, lai lkm Frozen pasaka kadu suu vini tur kupinaja :D :D

P.S. Spitei milzum liels paldies par ibumetinu, tas tiesham palidzeja :)

Edited by spalva
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...