Jump to content
GIGN Forum

vincister

Moderators
 • Content Count

  5514
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About vincister

 • Rank
  parasts nelietis

Profile Information

 • Location
  Sin City
 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. http://www.delfi.lv/news/saeimas-velesanas/viedokli/dainis-ivans-brinumu-nebus.d?id=45053488
 2. Iztirzāts Vienotības Rīgas saraksts. Paldies cilvēkiem no kaimiņu foruma. Diemžēl jāsecina, ka daudzi biedri mums šeit tomēr ir raksturojami ar šo karikatūru.
 3. http://www.ir.lv/blo...svariga-pieradi http://satori.lv/raksts/8017/Nebalso
 4. Es vēl tikko dzirdēju, ka tieši tagad uztaisīta bezmaksas ātrā izgatavošana. Varbūt ir vērts piezvanīt PMLP un noskaidrot. Tas jau sen bija skaidrs. Pēc visām diskusijām, debatēm sausais atlikums - jābalso par (4)V vai (7)NA. Pretējā gadījumā varam gaidīt zaļos cilvēciņus. Ja domā, ka tagad ir slikti un tāpēc nebalsosi/izniekosi balsi, padomā divreiz vai vēlies, lai būtu vēl sliktāk.
 5. Pieliešu eļļu ugunij. http://kreisiepatrioti.lv/zinas/263-petijums-ar-infografikam-par-lra-un-artusu-kaiminu P.S. Jā, zinu, ka subjektīvs avots, bet kurš tāds nav.
 6. Nop, arī tukšās aploksnes palielina balsu skaitu un tāpēc kāds 5% vietā iegūst 4.9%. Es arī esmu domājis par sarakstiem pēc izslēgšanas metodes, mans subjektīvais viedoklis šobrīd: 1 "Latvijas attīstībai" 2 "SUVERENITĀTE" = Sīkpartija 3 Partija "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" = Sīkpartija 4 Partija "VIENOTĪBA" = reālas iespējas veidot koalīciju 5 "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" = Sīkpartija 6 Partija "Vienoti Latvijai" = Šlesers, Kalvītis, Jurkāns un citi draugi 7 Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" = reālas iespējas būt koalīcijā 8 Latvijas Reģi
 7. Blakus topikā jau diskutējām par partijām un vēlēšanām. Tad nu lai iet balsojums, kāda GIGN skatījumā sanāktu Saeima. Lūdzu balsot tikai balstiesīgos, ja nav 18, spied "View Results (Null Vote)".
 8. Viņš ir daiļdirsējs; Viņš ir saraksta apakšā, izredzes viņam tur tik ir tuvu 0; Balsot par mazajām partijām, kuras nepārvarēs 5% slieksni, nozīmē laist balsi vējā. Un viena tante teica, ka aiz viņa patiesībā stāv Gobzems. Reāli redzu divus variantus - Vienotība vai Nacionālā Apvienība.
 9. Kaut kas šajā virzienā? https://en.wikipedia.org/wiki/Qualia
 10. Pasākums izcili labs. Malkas gādāšanas komanda. Reāls paldies šoferiem, kuri izturēja mūs garajā mājupceļā. Neapskaužu. Bīfs ir traks mīties tādā laikā, pēc tāda pasākuma. Visu cieņu, ka to izdarīji, bet prātīgi un veselīgi tas nebija. P.S. Video dalībniekiem - jāsaglabā intrigu, lai nākamgad būtu iemesls pašiem saņemties atbraukt.
 11. Es tikai tāpēc pieteicos.
 12. Kādas tagad vērtības šiem parametriem? r_propsmaxdist cl_detailfade cl_detaildist cl_maxrenderable_dist
 13. Frekvence ir tieši saistīta ar kanālu. (https://en.wikipedia...f_WLAN_channels) Ideāli būtu izvēlēties kanālus, kas nepārklājas. Bet tas nozīmē, ka uz abām pusēm jābūt brīviem 4 kanāliem, diez vai tas būs reāli. Visticamāk nāksies izvēlēties to kanālu, kas ir vismazāk izmantots un ir tālāk no vairāk izmantotajiem. Ja rūterim ir laba firmware, droši vien ir iespēja šos kaimiņu tīklus un to kanālus redzēt. Ja ne, var meklēt ar kompi vai vienkārši eksperimentēt, kurš kanāls labāk darbojas.
×
×
 • Create New...