Jump to content
GIGN Forum

Situaacija


Mmmm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uij atcerejos vienu , bija ziemasvetki es biju loti mazins , nu ta 3 klasite.. Waidzeja ar mammu iet uz baznicu ( protams man tas nepatika ) Bijam baznica wisi tur ludza dievu ziemesvetku wakara macitajs ko spredikjeja , es biju baigi pieiedos , un ka liku kluci wisa baznica noskaneja , bikses pieluka ka likts , wisi degunus turetami lenam pa vienam wirzijas uz izeju OMG !! :devil:

Link to comment
Share on other sites

Kad man bija kādi 5-7 gadi, pa TV rādīja seriālu "Komisārs Reksis", un kā jau katrs sīcis tajā laikā, biju Rekša fans. Un tad seriālā notika šausminošs - Rekša saimnieks vienā sērijā nomira( :o ) un pēc tam es kādu pusstundu toletē raudāju. Raudāju arī tad, kad nomira Dinabots no Beast Wars, kas man liekas vēl debīlāk.

:superlol: Izraadaas es nebiiju vieniigais,kursh baigi paardziivoja ka vinsh nomira :D [par reksi]

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, tas notika pirms gadiem 2. Nu kā jau normāli džeki dzērām aliņu pie Daugavas. Jau tikuši pie kāda ceturtā/piektā man savajagās dirst, un tajā vietā kur sēdējām bija betoni (uz kurieni ejam jau gadus 8) un tādi augsti - nu ko, prikola pēc vajag no betona padirst, nostājos tupus uz tā betona un pāri maliņai laidīšu pļuku. Viss izdevās, izņemot to, ka nebija papīra; tieši pirms iešanas uz betoniem bijām stadionā, tā arī gadījās, ka paņēmu no mājām tikai vienu getru. Pohuj, ar to arī noslaucīju :)

Tikai kad beidzām tur sēdēt, gājām uz pilsētas pusi - satikām meičas (visiem pazīstamas - gudras, simpātiskas), es būdams reāls futbolists jau no mazotnes, speru akmeņus, kas uz asfalta bija (daru to diezgan bieži), žēl, ka pa pālim neizdevās atšķirt akmeni no sūda, kuru kāds tur bija uzlicis (bļe, tieši ceļa vidū). Tā nu iespēru tā, ka tas sūds normāli pašķīda uz visām pusēm un manas jaunās Nike botes palika brūnas + daži kripatiņi tika uz vienas meičas somiņas. Tā reāli stulbi sanāca. Tagad daudz maz appētu vai tas ir sūds, vai akmenis :)

ĀAAA, vēl atcerējos atgadījumu, tikai jau pirms gadiem 10! Ar draugu skraidījām pa pļavu, laikam bumbu dzenājām un tajā pļavā bija ganījušās govis pirms tam (mēs arī gudri, redzēdami, kā govis tur bija dirsušas skraidījām). Es reāli uzņēmis ātrumu neskatoties zem kājām skrēju pakaļ bumbai un paslīdēju uz govs pļekas tā, ka piezemējos uz dirsas tajā sūdā. Mājās aizskrēju raudādams, jo kājās bija sandales. :(

Tāds varensūdīgs posts man sanāca :)

Tēma ir ok, man piedur palasīt tādus stāstus kā beefam, macho un bucheram. Vislabāk patika HoLLow^LiFe posts par to meiteni un draudzību 8. klasē, nu reāls tizlenis :D kaut gan ar vecenēm visādi zamuti gadījušies pašam arī, bet tos maz kas zin, un ko es neizplatīšu tālāk! :)

Link to comment
Share on other sites

Bija te pāris diezgan smieklīgi atgadījumi :). Tikai.. kāpēc džekiem jādirš visās malās? Bahh, tikko atcerējos, ka viens džeks no paralēlklases izdirsās blakus skolai.. Nu fui..

Runājot par piršanu - nu fui (tas attiecas uz to, ka macho teica, ka vajag pieradināt vai smth like that). Pazinu tādus pāris džekiņus, kuri gan pirda, gan atraugājās meiteņu klātbūtnē, pietam diezgan jautrā omā! Un vēl atraugājoties viņi teica - "He! Redzēji, cūka paskrēja garām!" Un tad smejās.. Un viena mana draudzene arī smējās, LOL.

Pē.

Link to comment
Share on other sites

Man kr4 bija kkur 12-13 gadi , biju Vaacijaa ar futbola komandu, vakaraa izgaajaam pastaigaat pa pilseetu veikaliem ta peekšņi man ar draugu sagribeejaas uz tualeti, abi pa vaaciski neko nerubijam poh ejam mekleet wc peec 15 min aatrodaam kkaadaa seetaa, ieejam papiirs nav ejam uz sievieshu aiznemamies papiiru tgd staavaam abiem riktiigi vajag nu nevar jau vairaak nociesties, bet 1 kabiine un tad izleemaam mest uz pirkstiem (čikaaties) es kaa parasti zaudeeju un gaidu vinu gaidu gaidu, bet tas nenaak laukaa es saku tev ilgi vell, tas atbild es jau sen pabeidzu, nu tad naac araa es vinam saku , bet tam poh.. tas tik seezh nu tad es vairaak neiztureeju un padirsu blakus pisuaaraa fui.... es vinam luudzos lai nesaka nevienam no komandas, jo man riktiigaakais kauns bija, vins piekrita un tad peekšni kkaados 14 gados skola visai klasei pastaastaa es vnk nezinaaju ko dariit taads kauns bija :huh:

Peec kaada gada iedomaajos a nah es negaaju uz sievieshu tualeti papiirs tak bija, tad es paliku veel dusmiigaaks uz seviim :angry:

Link to comment
Share on other sites

:huh:

Peec kaada gada iedomaajos a nah es negaaju uz sievieshu tualeti papiirs tak bija, tad es paliku veel dusmiigaaks uz seviim :angry:

LOL baigais kauns! atceros kaut kad sen nometnee, visi miizaam izlietnee, jo muus nelaida no istabas laukaa :D un nevienam nebija kauns! XD

Link to comment
Share on other sites

te daudziem interesanta bērnība bijusi. Ir bijušas visādas stulbas pārteikšanās un visādi atgadījumi. viens te jau rakstīja ka ritenim nolūza stūre un nolikās. man kaukas līdzīgs vienreiz bija. bija kaukādi 8-9 gadi, es un viens draugs, braukājamies. pēkšņi braucot pamanu, ka ragi tā forši sākuši locīties. es jau neko, braucu tik tālāk (vēl palielījos, ka ar manu riteni tā var :khehehe: ). un tieši reizē, kad samērā lielā ātrumā triecos pa kalnu uz leju, iebraucu bedrē un nolūzt ragi. labi ka varēja (un spēju) nobremzēt, jo tā kā tas bij kaukāds BMX tad nobremzēt varēja tikai ar kāju. labākais ka trāpiju nākamajā bedrē un nolikos (ragus palaidu vaļā tikai tad, kad kādas 15 sekundes biju gulējis zemē). draugs teica, ka skats esot bijis labs.

aa un vēlvien līdzīgs. kaukad 3 klasē, skolā bija kaukādas riteņbraukšanas sacensības. visi atveduši savus riteņus. viens džeks izdomā pavizināt vienu citu uz stangas. abi divi tā normāli brauc, nelielā ātrumā. tas kas stūrē iedomājas, ka būtu forši paraut priekšējo riteni gaisā. domāts, darīts. tikai, raujot stūri gaisā tā nolūzt un abi tā līgodamies ietriecas mazā ābelītē un noliekas. tie kas redzēja bija vnk pārrēkušies.

Edited by magicalx
Link to comment
Share on other sites

Jajau pa kakāšanu aizgāja runa, atceros vienu atgadijumu, ne ar mani bet vienu druganu..

Močijām ar ričukiem, savajadzējās pačurāt, nu, abi izdomājām to izdarīt vienā kraujā.

Ienāca ašā doma - kurš tālāk. Nu čurājām un drugans nopirdās, sākām zviegt, viņš nopurkšķināja vēlreiz, un vēlreiz, un vēl, sākām rēkt riktīgi ka sanāca tā -

Pssss - Prrr - Haha - Psss - Prrr - Haha ... Līdz bija Pss Pļurr Oups.

Džekiņš normāli piemeta bikses un aizgāja mājās.

Es vēl tagad sasmējos šito rakstīt, kautgan dzīvajā tas vispār bij PSC... Viņam vēl tādi īpatnēji smiekli XD

Link to comment
Share on other sites

Iss kodoligs stasts.

1 klase oktobris.

Prieksa sez meitene bluze zida balta ar dzemperi :khehehe: sadomaju ar pildspalvu izspelet joku iznemu trubinu ar tinti un aso galu nonemu. Tad domaju ka nav asa gala tintes nebus, saku sai braukat pa muguru itka zimetu *** zimejumu :khehehe: . Si ka traka ko zime pa manu pirksi jaunu es saku, eu redzi te nav asa, tatad tev viss kartiba. Si novelkt savu dzemperi manas acis taja mirkli O_O bet kaa ta sanaca, nemaz nebiju domajis taa :D

Link to comment
Share on other sites

Braucot ar riteni garām smukām meičām nolūza stūre (Bļe) un es nolikos..Pie ezera lecot no laipas pazaudēju peldenes, tur bij daudzi cilvēki, bet neviena pazīstama. Pēc ilgiem meklējumiem smagi nopūtos un gāju ārā no ūdens.. o.OTaspats kas macho. Divreiz.Nu.. Piedzēros, iepazinos ar meiteni, bet TAS bij iegrimis dziļā ziemas miegā.. :fsckinsad:Pārējais tiks atklāts tikai vecumdienās. Shie vēl tikai ziediņi :)

1.labs :D

Link to comment
Share on other sites

Manais palubomu labakais. :)

Kr4, draugs no klases mani uzaicina uz dzimeni, es protams neatsaku takaa man patik labi iedzert utt.. satiekamies visi kkur patalo no centra, vinja draugi protams arii bija, nu taa mes dzeeram, un es kaa vienmer pirmais atrubijos kkur (neteiksim kad man maz vaig, es vnk parspileju dzerot ) labi gari nerakstisu tur jau vel visskautkas notika, bet labakais bij tas, mes ejam pagiti (tur visi bija grafiti zimetaji ;) ) nuu vinji laikam grib kartejo reizi apbombit kadu maaju :), tad mes uzejam 5 stava, a es galigi pieleejies stavu blja neko nesaprotu, un pluks es APDIRSOS ( pie tam galigi skidro viss pa kaju noteceeja ), pectam es neponal ko uz manim skatas taa, protams pec 1 min es sapratu jo diemzeel es saoodu nelagu smaku un pectam pisos no CENTRA VIDUS ( kur lidz centram bija apmeram 2km ) lidz transportam VNK PSC, vel blja stavu pietura un tur cilveki, varu iedomaties ko vinji domaja par mani

BLJAAA VOT ETO PAZOOR, bija jau vel visadi gadijumi taja diena, kad vel nebiju apdirsies :)

Aa aizmirsu piebilst bikses bija baltas (protams pirms apdirsos )

Un runajot par beast wars, the best whas ChiToR, tas arii bija mans pirmais nick, un kkada diena izdomaju debilu nicku kaa, ChiToR RusH aka C. RusH. nooo my secret is gone :) jk. Un vispar beast wars ir un paliks labakaa multene !

Edited by C-RusH
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

vot, tieši to arī gribēju pieminēt, ko arī esmu jau pieminējis, bet citos topikos.

:blablabla:

es 5-6 gados nebiju liels, es paļubomu huiņas taisiju, pa kurām pat sajēgas nebija, nemaz nedomājot par jebkādām sekām.. es vēl 5 gados nebiju liels, liels es kļuvu, kad man bija savi 8 vai 9 gadi.

:)

Tikai kad beidzām tur sēdēt, gājām uz pilsētas pusi - satikām meičas (visiem pazīstamas - gudras, simpātiskas), es būdams reāls futbolists jau no mazotnes, speru akmeņus, kas uz asfalta bija (daru to diezgan bieži), žēl, ka pa pālim neizdevās atšķirt akmeni no sūda, kuru kāds tur bija uzlicis (bļe, tieši ceļa vidū). Tā nu iespēru tā, ka tas sūds normāli pašķīda uz visām pusēm un manas jaunās Nike botes palika brūnas + daži kripatiņi tika uz vienas meičas somiņas. Tā reāli stulbi sanāca. Tagad daudz maz appētu vai tas ir sūds, vai akmenis :)

ĀAAA, vēl atcerējos atgadījumu, tikai jau pirms gadiem 10! Ar draugu skraidījām pa pļavu, laikam bumbu dzenājām un tajā pļavā bija ganījušās govis pirms tam (mēs arī gudri, redzēdami, kā govis tur bija dirsušas skraidījām). Es reāli uzņēmis ātrumu neskatoties zem kājām skrēju pakaļ bumbai un paslīdēju uz govs pļekas tā, ka piezemējos uz dirsas tajā sūdā. Mājās aizskrēju raudādams, jo kājās bija sandales. :(

Tāds varensūdīgs posts man sanāca :)

Tēma ir ok, man piedur palasīt tādus stāstus kā beefam, macho un bucheram. Vislabāk patika HoLLow^LiFe posts par to meiteni un draudzību 8. klasē, nu reāls tizlenis :D kaut gan ar vecenēm visādi zamuti gadījušies pašam arī, bet tos maz kas zin, un ko es neizplatīšu tālāk! :)

raprock, tu tak esi viens vesels sūds! :)

runājot par sūdiem, tas gan nebūs nekāds apkaunojošs stāsts, bet es to saucu par savu sūdaino rītu. paliku pie viena čaļa, istabā, kurā es gulēju ballējās koškers, ap rīta 6 dzirdu kā viņš pret manu gultas malu strīķē nagus, pohuj. paiet 5 min, dzirdu sev pie auss pirdienu, pagriežos, koškers elementāri krāmē kluci gultas stūrī, tas sūds TĀ smirdēja, ka man čut hujova palika. neko, gāju ārā no istabas, vēlviens čoms palika tur gulēt (smirdēja tur nereāli, nerubiju kā viņš tur varēja pagulēt). par laimi drauga muterīte jau bija augšā, izstāstiju savu bēdu, sūdu savāca, un piedāvāja man iet paēst..viņiem bija mazs sunītis..un tas mazais sunītis bija nolicis kluci zem galda, kurā, protams, ka es iekāpu ar kāju, pliku kāju.

P.S. Ali, tavu domu tur var uztvert divējādi, tāpēc, piedod, ja jaucu :)

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Man te ar viens salduminsh aizkjeries no vecajam labajam dienam, kad man bija ne vairak ka akadi 12. Devamies klases eskursijaa pie ezera. Nu norm bija plana arii pat pa nakti palikt. Nu neko pa dienu gaja valjaa visadas jautribas kaa "kaaki un razbojniki" utt. Bet tad pienak vakars un mums bija viena tada liela kopejaa jurta visai klasei. Nu i vakaraa kad jau tumsh izdomaju aiziet nokartot mazas dabiskas vajadzibas. Turpat purtiki pusmetru attaluma no jurtas saku tecinat. Tad nez kada vizee mani kads uzrunaja nu un gala iznakumaa es ar visu kjeremni pagriezos pret uzrunataju apmizu visu telti. Un tajaa vietaakur apmizu bija meitenju gals nu lol pox sakas tracis un visu nakti beigu beigas nacas pavadit man jurtas apmiztaja sturii. :(

Link to comment
Share on other sites

2 neparak smiekliigas

1. 4 - 5 gadi nopirka riteni...esmu pie omes..tetis aizbrauc pec masas...brauc atpakal kad atved masu tieshi kaa brauc man pretii pacelju gribeeju nogriez malaa lai man neuzbrauc ar mashiinu bet es lohs ikebraucu kokaa :D

2. 5 -6 gadi galvenais sarunajam ar draugu uz aatrumu es ar riteni vins ar kajaam...tikko lija lietus..es velku uz visu shusi un tajaa vietaa kur jaapstaajas reaali bigs/liels resns beerzs es bremzeeju iebraucu zaalee kura slapja..saaku sliideet un veel aatraak sliideeju nekaa braucu un ar visi aatrumu beerzaa..draugs norecaas :D (nezinu vai shitaas te iedereejaas bet nevareeju vnk nociesties)

Link to comment
Share on other sites

:)

pietiks, ja vienu izstāstīsi, man liekas, ka te nevajag visapkaunojošāko, bet prosta apkaunojošu ;)

tikko ieraudziju, ka tur, topica discretptionā ir rakstīts "Visapkaunojošaaka".

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

gadiijaas kaadaa dienaa pavizinaaties ar ri4uku pa purvciemu.

taa nu izdomaajaam es free dream un molder sariikot sacensiibas kursh aatraak ar ri4uku + veel 1nu cilveeku apbrauks apkaart kvartaalam aatraak !!!

mees kaa jau brashulji ar liidziigiem rezultaatiem visu laiku maucam (es ar free uz stuures, dream ar molderu)

te nu peekshnji vienaa jaukaa meegjinaajumaa kad bija jaapaarsit rekords normaalaa koksaa njeemaam pagriezienu lejaa pa kalninju un kaa gadiijaas kaa ne ri4ukam prieksheejaa daksha (bija bik jau metinaata+free svars veel uz stuures :) ) vienkaarshi nolociijaas uz priekshu :D

palidojaam normaalu gabalinju free 4utnji uz ielas a es naatrees :(

katraa zinjaa tajaa vakaraa man bija lowriders ar dakshu 90 graadu lenkjii salociitu !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...