Jump to content
GIGN Forum

Situaacija


Mmmm
 Share

Recommended Posts

tjipa nez, bij kadi 5/6 gadi! tjipa ar vienu chomu no grupinjas vakaraa (nebeernudaarzaa) meetajam aaraa akmenjus, tjipa tur gaisa, taluma, kursh augstak, talak utt! vislaik metajam un sakam, skaties, skaties! es kr4 panjemu vienu tad nu ahuna normali lielu akmeni prieksh 5 gadiiga, es tjipa saku "skaties" un metu gaisaa ar abam rokam, nekas labs nesanaca, uzlidoja kadus 2.5m un es jau redzeju, vnk lido vinjam tieshi pa seju, a geks (bots) neko nerubij, skataas prieciigi reekdams uz to akmeni kaa vinsh lido vinjam sejaa un vnk, babaac! konkreti pa visu vaigu taadu lielu reetu novilka, geks vnk skreja majas, pat isit paraudat nevareja laikam aiz sapem! es blja ta samizos, domaju pipec man ir, senchi vinja mani nogalinas! majas miizu iet, tad nu kaut ka aizgaja, bet nu ka es gaidiju bernudarza dienu, visi skatisies ka uz killeri! bet ta sanak bija 5diena un vinsh nakamaja diena zvanija pie durvim un sauca ara, izgajam pametaat kauchuku! ta tikai kadas 2 dienas visi bernudarza skatijas shkjibi! bet nu taa sajuuta kad vinsh vilkas majas asinjainu seju, nu es vnk hujeju!

Vel bernudarza apkaunojoshi ari bij, ar kadi 5 gadi hz, spelejam futeni, un vnk viens lolis man tjipa speciali aiz nehujdelatj iedeva ar celi olaas, vnk tadas sapes, laukuma viduu tur bimbadams vartijos kadas 10 min un visas chikses to redzeja :/ bet es nakamajaa diena vinjam naatri sejaa iebazu un viss nokartojaas

Es te lokos pie kompja, paldies. :D :D :D :D :D

Edited by dansss
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neko tik traku kaa jums neatceros bet nu pagaashgad skolaa skolotaaja teelaini staastija par palu un ppluuu atshkiriibu:"Pluudi ir tie kas notiek negaidiiti! Kas tur tek?!".... es nodomaaju ka skolotaaja vienkaarshi teelaini staasta a izraadaas ka man somaa bija atspraagusi icefruit pudele ( ar tiem lielajiem vaacinjim ) un man pie somas bija ilziiga pelkje.....

Aaa nee fak atceros veelvienu..... bet nu to gan laikam nestaaastiishu :P

Link to comment
Share on other sites

Kad man bija kādi 5-7 gadi, pa TV rādīja seriālu "Komisārs Reksis", un kā jau katrs sīcis tajā laikā, biju Rekša fans. Un tad seriālā notika šausminošs - Rekša saimnieks vienā sērijā nomira( :o ) un pēc tam es kādu pusstundu toletē raudāju. Raudāju arī tad, kad nomira Dinabots no Beast Wars, kas man liekas vēl debīlāk.

:):):):):):):):):) aaawwwwww tas ir tik mīīīīļļļi :)

es gan kad biju sīks tādas labas lietas neredzēju. Neskaitot filmu Ieputinātie, par to visa klase runāja toreiz un gandrīz visi džeki atzinās, ka ir pie viņas raudājuši :)

runājot par nedarbiem, kad biju sīks. Ir viens baigi garš stāsts par to kā es bēgu no mājām dēļ piezīmes dienasgrāmatā pa visām trešdienas nesarakstītajām stundām līdz pašai lapas apakšai. Ūberpiezīme vienkārši :)

bet tas ir baigi garš stāsts. Iespējams pat uzrakstīšu jaunumu par to, jo visu diezgan sīki atceros.

Link to comment
Share on other sites

props go to acido :) buchers ari forshi uzjautrinaja :thumbsup:

diemzheel man pasham vismaz pagaidaam nav nekas taads aizkjeeries atminjaa, ar ko es te kaad vareetu paartrumpot, bet nu varbuut ar laiku kaut ko atcereeshos. citaadi topiks forsh! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Statos biju aizgajis uz diseni.. tipa viss cool - pielejos par 50$ un baigi dejoju. Vini ta nedejoja. Viss kool un te peksni divi sexy zakji piepishas un sak ar mani dejot. viena no priekshas un otra no aizmugures! Super cool! :)

Un gues what?! - es abaam uzkaapu uz kaajam... protams, ka vinas notiinaas... :(((

aa-- un bija viens vispar uber apkaunojosh.! :D tas bija, kad biju pavisam siiks!

Mums kaiminos bija dzeks, kurs nemas ar mociem un man ari gribejas moci, bet es biju nabadzigs .. :(

Tapec es no vina pa naktim pizdjiju moca detalas. un man bija stabins vina pasa seta kiegelu cupa, kur es visas detalas paslepu! un tad vienu dienu mana muca to huinju uzzoda... nu pizdec... periens protams bija patikamaka dalja taja visa... bet man vajadzeja stiept to visu atpakal tam kaiminam. OMG!! :/// tur bija kadas 3 milzigas kastes, ko es vinam stiepu pa ielu dienas laika! MAN BIJA TTAAADSS KAUNS... un jasaka, ka man veljoprojam no ta kaimina ir kauns... :////

BEefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Mums kaiminos bija dzeks, kurs nemas ar mociem un man ari gribejas moci, bet es biju nabadzigs .. :(

Tapec es no vina pa naktim pizdjiju moca detalas. un man bija stabins vina pasa seta kiegelu cupa, kur es visas detalas paslepu! un tad vienu dienu mana muca to huinju uzzoda... nu pizdec... periens protams bija patikamaka dalja taja visa... bet man vajadzeja stiept to visu atpakal tam kaiminam. OMG!! :/// tur bija kadas 3 milzigas kastes, ko es vinam stiepu pa ielu dienas laika! MAN BIJA TTAAADSS KAUNS... un jasaka, ka man veljoprojam no ta kaimina ir kauns... :////

NJaa pa shitaadu noziegumu kaa var nebuut ^^

Mans debilais notikums - Kr4 mes tur 3 zeni ejam caur 1 seetai tur staav reaals barinsh kko ssaaakam dirsties ... Pec 5min jau no viena seetas gala uz otru saakam akmenjus meetaat :D :D Lab panjemu debiilu akmeni un metu... Pagriezhos...Tķšķņķšā <-- taada skanja aptuveni... Skatos - Bljad kkaadam Polju FordFocus logu izsitu :( un galvenais ka viss bars staav apkaart un njirdz jebal stulba sajuuta

Edited by lemy
Link to comment
Share on other sites

;)

karoche pirms daudziem daudziem gadiem 3ijata sedejam 5cos no rita pie daugavas uz tas betona slipas malas kaut kur ikskile.

Mes bija 3. es, mans draugs (sikais pimpis) un meitene, kas man loti patika. bija jau 5ci no rita. visa nakts kaut ko nobazarejam, bet man baigi gribejas dirst. un tad es staveju pie pasas slipuma malas pie udens un...

... un mans suka draugs mani bisku pagruda - es loti nobijos un nopirdos. omg.. manas beloved meitenees klatbutne... mes vairs nekad nerunajam. stulbais urlonins.. :/

Beefs

THE BET OF BEST :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Kad man bija kādi 5-7 gadi, pa TV rādīja seriālu "Komisārs Reksis", un kā jau katrs sīcis tajā laikā, biju Rekša fans. Un tad seriālā notika šausminošs - Rekša saimnieks vienā sērijā nomira( :o ) un pēc tam es kādu pusstundu toletē raudāju. Raudāju arī tad, kad nomira Dinabots no Beast Wars, kas man liekas vēl debīlāk.

The same, tikai es neraudāju kad mira reksis! Dinobota defeat sērija gan es raudāju! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

weird, es ar raudāju kad nomira Dinobot, bet viņš bija da best characters no Beast Wars

bet neko tādu apkaunojošu ko būtu vērts stāstīt neatceros(kaut zinu ka ir bijis), nu moš kad pirmoreiz piedzēros un vēmu, bija bišķ apkaunojoši jo pirmoreizi dzēru, neviens cits nevēma un tā bija mana dzimene <_<

Link to comment
Share on other sites

Laikam tas bija sen , bet tomer , spelejam ar dzeki kadu tur speli ( saistiba ar futbolu ) kas zaude tam sods - Var sist ar bumbu tik ilgi kamer netrapi :D Un tad pieteicas vienu drosminiece meitene kas ar mums welejas spelet :D Teica es tur neraudasu untt es stipraka par jums :D ... Nu logiski wina zaudeja un pec pirma sitiena wina raudadama ar punkiem aizskreja ka rakjete :D

Link to comment
Share on other sites

OK, tas bus bishku offtopikaa, nu labi - LJOTI, bet es vienkaarshi nevaru notureeties.

Ell хх ell, kas juus esat par pusijiem. Es logjiski runaaju par Dinobota ceelo naavi ( un iestarpinaashu veel, ka man zheel, ka tikai retie bus pamanijushi lielisku ironiju tajos iepriekshejos 2 teikumos, bet nu neko dariit ). Es arii biju (un esmu) hardcore Beast Wars fanaats, veel tagad atceros gandriz kaa tas butu bijis vakar, kaa sestdienaa seshos no riita toreiz pirms daudziem gadiem ceelos un skatiijos to seeriju (peec tam bija F-1 kvalifikaacijas tieshraide) - ieveerojiet, ka tie nebija juusu n00blaru laiki, kad LNT raadija atkaartojumus vienu vasaru 16.00 pirms vecmaaminjas ziepeneem, kad, varu sadereet uz Rhinoxa dzirksti (ha ha ha, veelviena lieliska dubultas ironijas deva-visu sapratis tikai tie, kas ir redzejushi Beast Wars 3.o sezonu jeb Beast Machines), ka juus visi skatijaaties tikai atkaartojumus, kaa jau nuubiki. Nee, mans otrais vaards ir OLDSKOOL-es to seeriju redzeeju LNT origjinalaja raidlaikaa un ar lepnumu sirdii varu teikt, ka ne asarinjas nenobirdinaaju par ceela meerkja vaardaa ziedotu drosminieka upuri. Toties tas man lika aizdomaaties par taadaam teemaam kaa SAKRIFAIS, OONOR, KARIDZH AND KOMPESHN. Padomaajiet tachu-ja Dinobots toreiz nebutu ziedojies un ceeli 'improvizeejis' (dieviigs izteiciens tas bija, vai ne?) ljaunaa Megatrona priekshaa, mees neviens te nebuutu un cilveece iespeejams nemaz nebuutu radusies!!! Taa ka cepuri nost, Dinobots FTW!

Nu ok, un ta ka es bushu jauks un gribu ari kaut ko par temu uzdrukaat, varu pastaastiit kaut ko nedaudz apkaunojoshu iz beernu dienaam. Tas gan ir driizaak venkaarshi smiekligi, bet nu enivej:

Bija otraa klasiite (uuja, ku sen) un es maaciijos Riigas 2. vsk. Gaaju pagarinaatas dienas grupinjaa, kur, briizhos, kad mees neskatiijaamies bojevikus (parasti Van Dammi utml.) uz VHS (jaa, muusu audzinaataja bija TIK kruta-jauna ljoti smuka studente, blondiine, kurai visi 12.klasu dzheki sita kanti) mes gajam aaraa spelet futeni. TAA diena bija ljoti dreegna rudens diena...

Fuck, es tagad nevaru pabeigt, izdariishu to uz 12.30 vai peec 14.00. Stay tuned for now.

Link to comment
Share on other sites

Beerniibas staasti.

1. Man dikti patika skriet pakalj smagajaama mashiinaam - Skreeju skreeju, teevs lamaaja lamaaja, bet kaa neklausiiju taa neklausiiju, vieteiz skatos WOAAAAW GAziks brauc , protams skrienu paari laukam lai vareetu paskriet pakalj, briinumainaa kaartaa gaz itkaa pagaida mani lai es vareetu pietuvotis vinjam, esmu laimiigs , ieseezhos gazikam pakaljaa un pat leenaam tuvojos vinjam, hahaaa esmu varens sprinters tuuliit dziishu vinju pa kreiso pusi , pieziimeeshu ka mans augums atbila gabariita luktura augstumam, tuvojos tuvojos, te peekshnji bremzhu gaisma iespiidas spozhi sarkana un atdurasman pret pieri, taalaak manas kaajas apdzina sho bremzhu lukturi, bet ar galvu netiku vinjam garaam un naakoshaa mirklii biju gar zemi, saapju agonijaa lokoties skatos kaa reecot no Gazika izkaapj sencis, kopsh taa laika tehinkai vairs liidzi neskrienu :rolleyes:

2. Takaa beeriibaa dziivoju provincee, iisti nebija ar ko dariit, nu ko meetaajamies ar akmenjiem, meetaajaamies meetaajaamies un es nezinu kas akmenim ir par burviiibu, bet kaa jau vienaa no ieprieksheejiem staastiem ar akmenja izkjershanu, es arii redzeeju kaa skaisti akmens lido tieshi man pa pieri, bet man nebija ne mazaakaa domaa izvairiities, es vienkaarshi veeroju kaa neizbeegami tuvojas man shis lidojoshais kjermenis.

3. Vista vs Gailis. Kursh ilgaak izturees vircaa. Njaa sacensiibas nebija godiigas , jo shie dziivnieki nevar pateikt kad ir peedeejais mirklis kuraa izvilkt vinju aaraa no vircas. Bet nu tas darbinjsh ir jaaveic trijataa, jo notureet sho putnu nu nav tik viegli. Nu jaa 2 tur spaarnus treshais sakjer galvu un baazh vircaa nu un gaida kad shis putns nespirinaasies vairs tik traki un ta velk aaraa, protams skaita sekundes cik vinjsh tur ir pavadiijis. Gailis uzvareeja, bet nu abi shie lopinji diezgan nekoordineeti peec tam staigaaja. :)

4. Pirmo reizi aizsūtiju māti kakāt uz toleti :). Driiz jau beerniibaa bija pienaacis skarbais laiks kad jaasaak pasham lociit dreebes un man bij taads kombinzons plaanais ko vasaraa vilku kad nodarbojos ar galdnieciibu vai ko taadu, nu vo un peec tam vinjsh bija jaaslaoka . Tas bija iisi peec manas vaardadienas kuraa man uzdaavinaaja hokejnuuju ( man vaardadiena ir vasaras saakumaa :D, kapeec vasaraa daavinaat hokejnuuju ? neprasiet man ) bet nu jaa atgriezhoties pie staasta , kad mama pateica lai saloku to kombinzonu es pateicu lai vinja iet dirst. tad naaca teevs kuram patiik hokejs un laikam nevareeja sagaidiit ziemu lai izmeegjinaatu MANNU jauno nuuju, tāpēc panjema nūju un sāka vinju izmantot pret manu pēcpusi, turot to tādā leņķī kādā nemūžam netrāpītu pa ripu, līdz pazemīgi izbļāvu vārdus ka tomēr salocīšu kombinzonu.

ai ir vēl daudz stāstu bet nu pagaidām atpakalj pie darba .

P.S. pa briiviem laikiem papildinaashu staastus :)

Tehnikuma staasts :

Vienreiz gandīz mani ar vēl barinju aktīvistu mūs aizturēja menti : Vienkārshi gatavojoties pasākumam vajadzēja kartonu un aizgājām uz rimi palūgt pāris kastes , vinji norādīja uz miskastēm un tur arī atradām visādas vecas garshiigas lietas un arī kārotās kastes , nu un ejot atpakalj uz tehnikumu gar menteni, radās faking amaizing ideja, uz kastēm uzrakstīt saukljus REFORMA vai RUKI PROCHED NASHI SHKOLJI nu un shis plāns tika īstenots un arī sākām bljaustītties , operatīvais ments minūtes laikā bija ārā, iedevām feikos nikus un pateicām ka esam no tehnikuma, viņš nolielijās ka ir baigais korishssh mūsu direktoram un mums būšot pamatīgi sūdi no viņa, ja vien vinjsh zinātu ka mani nu nesauc Zigfrīds Bērziņš :)

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

beef tu esi vnk mastjers :)

AA un Rexis! tas bij parak beediigi! es sanak gaju kada 3/4. klasee! bet nu ta vieta ir vnk skumjaakaa pasaulee, es pat tagad pie vinjas raudatu (nu kaut gan NOOOT!!!), nekas nevar parspet, kad serijas sakuma Mozers vinjam pirka to grauzhamo gumijas fignju, kura grauzhot piikst un visiem, itsevishkji Mozeram, besija ta skanja, bet nu beigaas kad vinsh guleja beigts slimniicaa un reksis pienaca tads bedigs ar to mantinju un saka kost un vinja piiiksteeja un Moozers nereageeja, aaaaaw :( :( es cietos, bet 1 asarinja nogaja pa kreiso vaigu! respect seriala veidotajiem, patiesham aizkustinoshi :)

aa nu tieshi suuds ar to seriju, ka es vinju skatijos 1 majas, bet tieshi pec paris dienam es svineju savu 9. vai 10. dzimeni un pie manim bij 2 sexiigaks chikses, un protams kas gan cits ies pa teljuku tani bridi ja ne taas seerijas atkartojums :/// un kad atkal bij ta vieta, es izmantoju to ka sedeju vistalak no TV, es aizgriezos prom un cietos un cietos un neraudaju, zb pat tas 4ikses neraudaja un es lai nebutu jadoma par to beediigo es piepisos vienai no vinjam un teicu, haha tuliit tu raudaasi utt lol un vinja ta nervozi pagriezas un iebljavas "es neraudu, redzi??!!" un radija savas acis kuras vareja redzet ka vinja labi cietusies aiztureet visas asaras kas vinjai pludoja aciis, nPoCmo JIOJI

bet viena diezgan apkaunojosha lieta bij! ari bij kaut kur tik pat gadu! kr4 mums Spilsaa katru gadu junija 1. sestdiena notika tur kr4 beernu svetiki botaniskaja darza, vienmer visadi prikoli, atrakcijas, utt! 1x viss jau gaja uz beigam, visi brauca prom, visas budinjas kur tirgoja paiku utt. Un ejam ar 2 chomiem un shie redz, 1 tads apmeram musu vecuma taads bomaars no tam budkaam salasijis 3 kastes ar tuksham alus pudeleem un ta kaut ka megina visas 3 aiznest, kas ne ipashi veikli sanaca! 1 (z00ms ja kas :) ) saka, davai atnjemam vinjas nah, normals pikjiits buus! es ka jau labi audzinats protams neatbalstiju shadu lietu :) bet nu javelkas tak vinjiem lidzi bij, kas cits atliek... Tad nu tas bomars negribeja dalities un shie teica, davai nah ja tuliit neatdosi sashkjaidiisim visas! Bija jau diezgan pavels un protams kas gan cits var notikt ja ne sencis naak man pakalj! Mes kr4 vinju ieraudzijam un tur paslepamies kruumos! Un protams tas bomaars piepisas manam sencim, teica ka vinjam kaut kadi huljigani grib atnjemt pudeles, teica ka sashkjaidiis visas! Sencis gaja ieposjit uz to krumu pusi un mes mukaam nah, bet nu gan jau vinsh mani redzeja :) ! un mans sencis palidzeja tam bomaram aiznest tas pudeles lidz botaanikja izejai veel :) ! lieki teikt es majas ne ipashi gribeju iet tad :) bet nu senci neko, tikai pasmejas un teica "nu, ko, nesanaca bizness? muahaha"

un vel tads pagaidam pedejais! ari biju diezgan siks, vel bernudarza, kadi 5 gadi! es kr4 tur tuseeju aaraa ar maasas klasesbiedriem (vinji 9 gadus vecaki :) ) un vinjiem bij kaut kadas bombenes! nu tas bij vnk krutakais kas vareja but! vinji tur meta uz balkoniem un beega, es ar vinjiem lidzi :) bij tik recigi! un tad nu pie manas maajas staveja tada veca pamesta vaboliite! un tie geki man saka "davai nolauz vinjai spoguljus, uzspridzinasim, bus forshi" ! ka jums liekais vai es to izdariju vai ne? vai mani gruti bij pierunat manos 5 gados? :) :) ta nu es vinus nolauzu, uzspridzinajam ta ka shkjiida bij fun :) bet tad protams vakaraa senchi pavestija lieliskas zinjas, ka to redzeeja pa logu mans kaiminjsh ments un ka grib nopietni ar mani parunat! es vnk vislaik kaa gaaju trep4ikaa garaam vinja durviim gandriiz bikses pietaisiju, tik mizeligi bij, domaju tagad esmu uzskaitee 4ever! bet ta ari nekad nesanaca ar vinju parunat :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ufff paziistamais beernudaarzaa kaapeleeja pa maajinjas jumtiem un skataa sheku reku veel 1ns paziistamais raapjaas augshaa !!! taa nu vinsh ilgi nedomaadams novilka bikseles un brashi uzlaida bruuno apaksheejam uz pleca lai vinsh nekaaptu !!! ...

Link to comment
Share on other sites

atrējos. pagājušo vasar eju uz pils dārza pasākumu. tur priekšā apsargi un prasa vai man somā ir alhohols. es iedzērsi ar jau biju...saku, ka ir. šie saka, ka nevar ienākt ar alhoholu, bet es sāku stāstīt, ka man 18 ir n' stuff. labi beigais visu cilvēku priekšā, kas tur vēl stāvēja izkrāmēju no somas turpat krūmos pudeles. gribēju iet iekšā a man rokā vēl kolas glāze. šie saka ''kas tur?'' es saku - kola. viņi paņem paosta un saka, ka tur nav kola (iekšā bij kola ar apsīnu vai apsintu (hvz kā raxta)) es sāku liegties un beigās reāli dusmīgs nepaķeksi aizmetu glāzi pa gaisu un ieskrēju iekšā.

bet iznākot arā krūmos vēl pudeles stāvēja neņemot vērā, ka kādi 50 vai vairāk cilvēki noskatijās...

Link to comment
Share on other sites

nu ok padalīšos ar nu diezgan, lai neteiktu vairāk apkaunojošu situāciju, ko mamma vēl šad tad pabāž ģīmī.

tātad bija man apmēram gadi 4 vai 5i, nē drīzāk 3 vai 4, spēlējos ārā pagalma ar lielajiem džekiem, bet nu ka jau dzīvojot mikrorajonā (purvciems) nebija jau tie labākie piemēri tie lielie džeki, tad nu kādu dienu ņēmās ar tām plaukšķenēm kurām pavelkot striķīti ir pauksh un izlido papīriņi, tad nu es ar tur apkārt grozījos un skatījos. Kad visas bija izšautas, tad tās tukšās čaumalas iedeva man a es sīks būdams tik priecīgs biju, ka izdomāju nest mājās, protams čaumalu nosaukume nezināju, bet nu man ieteica kā viņas nosaukt. tad nu es tāds laimīgs aizskrēju mājās, mamma atvēra durvis un ierauga mani smaidam līdz ausīm un rokās turam tās čaulītes, muča protams jauta kas tas ir un kāpēc man to vajag un, lai metot ārā, bet es nu vienkārši neatkārtojamā izteiksmē atbildēju, bet mammu tie takš ir pimpji!!!

Lol šito rakstot pats normāli sasmējos, un šo stāstiņu šad tad man vel atgādina.

vel viens stāstiņs bija kad mamma nopirka man kioskā saldējumu, bet pati gribēja ieiet veikalā, bet ar saldējumu veikalā nevarēja iet tad nu lika man pagaidīt viņu ārā, es savu saldēumu ātri apēdu, bet blakus kautkāds džekiņs sēdēja un ēda savu salcīti tad nu es saķēru viņa roku un sāku ēst viņa saldējumu, kad muča nāca ārā no veikala vina to pamanīja un ātri mani savāca prom, jo viņai aiz muguras tieši gāja tā džekiņa muča.

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, ja jau jūs te tādi atklāti, tad pastāstīšu par vienu notikumu, kuru arī man ik pa laikam senči atgādina :rolleyes:

Bija man kautkādi 5 gdi un es dzīvojos pa laukiem, kur vislaik vārīju sūdus, tur bija arī vistas kurām mēdzu dot ēst sliekas, bet tad vienreiz manā ģeneālajā galvā ienāca prātā doma par to, ka varētu uzčurāt viņām, tā nu es piegāju pie žoga, izvilku savu pincīti un izbāzu caur žoga resti, tūlīt jau čurāšu, bet ak vai, vista - cūka tāda, ņem un iekož manā dārgumā :D Tad nu es raudādams skrēju pie omas un un stāstīju savu bēdu, bet parlaimi nekas traks tur nebija, kā tikai asiņojoša ādiņa :)

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:

Bija man kautkādi 5 gdi un es dzīvojos pa laukiem, kur vislaik vārīju sūdus, tur bija arī vistas kurām mēdzu dot ēst sliekas, bet tad vienreiz manā ģeneālajā galvā ienāca prātā doma par to, ka varētu uzčurāt viņām, tā nu es piegāju pie žoga, izvilku savu pincīti un izbāzu caur žoga resti, tūlīt jau čurāšu, bet ak vai, vista - cūka tāda, ņem un iekož manā dārgumā :D Tad nu es raudādams skrēju pie omas un un stāstīju savu bēdu, bet parlaimi nekas traks tur nebija, kā tikai asiņojoša ādiņa :)

mauahahahahahahahahahhaaaaa :superlol: :superlol:

labi, ka nenokoda :D

Link to comment
Share on other sites

aaaaa es otrajaa kursaa tehnikumaa paarkniebu pautu :), nezinu kaa man tas izdevaas bet nu agri no riita, aizgaaju veikt riita miizienu un nokratot churaashanas atliekas kautkaa starp pirkstu un raaveejseedzeeju jeb tikai raaveejsleedzeejaa iespiedu pauta kjeseliiti un tur nopleesu aadu, saap vienkaarshi dieviigi :) labi ka neepaarkniebu pa visam, kautgan tad vareetu paluureet kaa izskataas taas olas :)

Link to comment
Share on other sites

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :D Es nomirshu shito lasot. Cepums autoram :DDD

Peintbolaa buus jaakaitina cilveeki.

"EU, ALI, REKUR VISTA NAAK!!11!!"

"*pagruuzhu biifu* ; *ar muti palaizhu purkshkji*"

"Eu, kerch, tev kads pimpis nav aizkjeries?"

Link to comment
Share on other sites

:D Es nomirshu shito lasot. Cepums autoram :DDD

Peintbolaa buus jaakaitina cilveeki.

"EU, ALI, REKUR VISTA NAAK!!11!!"

"*pagruuzhu biifu* ; *ar muti palaizhu purkshkji*"

"Eu, kerch, tev kads pimpis nav aizkjeries?"

riskē saņemt cirvi mugurā :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...