Jump to content
GIGN Forum

Truth !?


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

tieši tā ir Einšteina relativitātes teorija, to māca skolā un pēc šīs teorijas ātrāks ātrums par gaismas ātrumu nav iespējams.

tapēc tas prikols ar 2 stariem kas ar gaismas ātrumu triecas viens otram pretī, bet kopējais ātrums NAV 2xgaismas ātrums

cmon, but what about my fucking idea ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko jus domajat par tiem helogrifiem vai kas tie tadi ir uz laukiem kurus izveido pa vienu nakti un vinji ir ljoti simetriski??

Skatijos vienu video kur no helīša ar kautkādu ultra kruto lukturi spīdina gaismu un tur ķipa kautkas notiek un tās kukrūzas nokrīt.. biggrin.gif:D

Par tām tantiņām ar "spējām".. Nezinu kā ir par pareģošanu bet zinu ka izdziedēt ar dīvainām metodēm viņas var. Mana ome bij dabujusi kautkādu smagu kājas kaiti (kājai pizģets) toreiz vēl medicīna tik attīstīta nebija un viņai draudēja kājas amputācija. Nu ome necerot uz neko labu iedomājās aizbraukt pie tādas "Zilā kalna Martas" mož kāds zin bij viņa arī pa televizoru rādīta agrāk. Viņa paņēma 7 rūtiņu lapas un uzrakstija kautkādus dīvainus tekstus ko neviens nesaprata un sadalija tās lapas pa dienām, lai katru dienu attiecīgo lapu 30min paturētu uz kājas. Pēc 7 dienām kāja bija izārstēta.

Izklausās jau diezko neticami, bet tā tas bija..

Ak jā, vēl viens atgadijums. Biju laukos pie tāspašas omes. Man bij kautkādi 4 gadi.

Guļu, nakts. Ome tajā pašā istabā. Pamostos no tā ka aizkari nav kārtīgi aiztaisīti un ķipa mēness baigi spīd. Sadūšojos piecelties un aiztaisīt aizkarus, bet nevaru. Kautkāds vājums ka nu nekā nevaru piecelties, nekustās ne rokas ne kājas. Un bams, pēkšņi tāda gaisma kā dienā, visa istaba bij izgaismota. Pamodās arī ome, viņa arī nevarēja piecelties, parunāt. Pēc kādām 20 sekundēm riktīgs blīkšķis un gaisma pazūd. Gulēju gultā kā iemiets, pakustēties varēju bet bija tik bail ka necēlos. Ome piecēlās kājās un uz logu skatijās ar tādām acīm kā likās ka tās tūlīt izkritīs no galvas. Tā mēs viens uz otru blenzām, neko neteicām, aizgājām gulēt.

Nākamajā dienā kaimiņi stāstija ka piedzīvojuši to pašu. Blakus bij tāds purvs vai kautkas tamlīdzīgs, karoč baigi aizaudzis un neviens tur kāju nespēra. Pamaniju ka koks tāds dīvains palicis. Pofig sadūšojos aizgāju apskatīt. Uz zemes bij izdedzis baigais aplis un kokam puse bij nodegusi, perfekti taisnā līnijā. Brr..

Ā jā un vēl kruta vienreiz bija, paņēmu balonu kurš bij ar hēliju piepildīts un CD.

Pie diska pielipināju mazo bateriju (laikam 12v) un LED diodītes, tās kuras baigi foršā zilā krāsā spīd. Bija vakars, uzlaidu gaisā un kaimiņiem teicu "EU REKUR NLO" Visi baigi blenza, izsauca radus no mājas utt. Beigu beigās tas CD noplīsa no balona

un nokrita uz zemes. Es aizskrēju mājās. Kaimiņi vēl tagad ar šķību aci skatās.

Par spokiem - nopirku foršās tumbiņas, ķip 5.1, līdzi nāca baigi garie vadi. Kādu dienu izdomāju apslēpt tumbiņas senču istabā. Ierunāju visādas balsis, saliku kopā un baigi labā skaņa iznāca - "spocīga" biggrin.gif. Aizmaucu uz tussu, atcerējos par tumbām, iegāju caur radminu savā kompī un palaidu skaņas. Nākamajā dienā kad atnācu mājās redzēju ka muttere nav gulējusi un tāda stresaina, nobijusies. Saka ka mājā ir poltergeists biggrin.gif Ka parādiju to tumbiņu, viņa čutne nosist mani gribēja. Ievilka ar to tumbiņu pa galvu un aizgāja uz virtuvi, auč .. biggrin.gif

*

Ā jā, tā Marta manai omei iemācija ķipa kautkādu zīlēšanas veidu.

Tur vajadzīgs kamoliņš ar baltu diegu, sāls, rupjmaize, gredzens un atslēga.

Salika vienu otram pretī, laikam sāls pret maizi, atslēga pret gredzenu, nu ķip aplī.

Tad jānokrustās (Ja to neizdara tad nekas nestrādā( GOD=real? :/ )).

Tad jātur rokā diegs kurā karājas tas kamoliņš. Un jāprasa "Kamolīt, pasaki man, 'vārds', vai 'vārds' ir gejs smile.gif " or something.. Un ja kamolīts šūpojas uz sāli un maizi tad atbilde ir "Jā". Izklausās galīgi stulbi, bet tas tiešām strādā. Mēs ar omi uzzinājām tik daudz lietas, kuras pēc tam pārbaudot izrādijās ka tā arī ir. Ā un es prasiju vai drīz nomirs vectēvs(man viņš nepatika), teica jā un bļe nomira arī o.O

Ka biju sīks es redzēju monstru omes istabā, izrādijās ka tā bij plika ome kas tumsā ģērbjas. zaban.gif

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Blee visu palasiiju un teikshu taa !

Taada lieta kaa spoki pastaav, pats esmu jutis redzeejis un taa nebija kaut kada man paalja murgi. Amerkaa ir rajoni, kur spoki ir normala paradiiba . Atceros veel shodien kaa saimnieks teica dabuusi 100 dolaarus, ja taja izstabaa pa nakti paliksi, to es neaizmirsiishu, taja izstaba neviens jau kaadus gadus 5 nebija pa nakti palicis...

Tie, kas te teica spoku nav un taas ir iedomas, vnk varu parteikt nu nav jums taisniba smile.gif Es juus nevaru parliecinaat, bet vismaz pateikt tasniibu thumbsup.gif

p.s. Latvija spoki ir reta paradiiba, tapeec arii mees domajam, kad taas ir vecu sievu plaapas smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

bencik, sievietes arii baidaas no zhurkaam zem griidas deeljiem, bet ja kaadam pasaka, ka istabaa spokojas un to tekstu, ka "te neviens 5 gadus nav guleejis", protams, ka vinjsh zemapzinjaa nez kaadus trokshnjus un mirgojoshus teelus izdomaas, tikai lai apstiprinaatu dzirdeeto. es piemeram esmu staigajis pa visadiem pagrabiem, beninjiem, shkjuunjiem, kur visaadi laucinieki teikushi, ka "IR SPOKI!!!!111!1~", arii prikola peec esmu pa nakti pa kapiem staigaajis, un taa kaa esmu parliecinats skeptikjis, nekaadus paardabiskus teelus/skanjas neizdomaaju un nedzirdeeju thumbsup.gif

p.s. kaapeec lai ASV butu daudz spoku, bet Latvijaa maz??? Te daudz senaak un daudz ilgaak visaadi shausmu darbi straadaati, arii daudz cilveeku galinaati. protams, Amerikaa kopumaa vairaak (zinu zinu par tiem indiaanju slaktinjiem utt utjpr.), bet tas jau nenozime, ka tur spokiem vajadzetu but lielaakas koncentracijas.

Link to comment
Share on other sites

Man patiik shie cilveeki, kas visu zina!!! Luuk visi, kas iedomaajas, ka spoki pastaav, ir idioti. Bet pieraadiit taisniibu nespeej ne viena, ne otra puse. Ko tagad dariisim? jhatka.gif

Varbuut vienkaarshi jaabeidz shie kjildinji, lai katrs paliek pie sava?

Un tagad mazliet mans viedoklis

Personiigi es uzskatu, ka spokiem tic taadi pashi cilveeki kaa tie, kas tic Dievam. Shie cilveeki tic tikai viena iemesla deelj, un shis iemesls ir egoisms. Ja ir spoki, tad ir dziive peec naaves, kas savukaart noziimee, ka es dziivoshu muuzhiigi (jipiii). Taapat ir ar ticiibu Dievam (vieniigi shie cilveeki meedz buut stulbaaki un ietiepiigaaki, un vispaar speej nokaitinaat racionaali domaajoshu cilveeku) un, protams, ar ticiibu Pasaules sienai laugh.gif. Bet lai jau vinji tic, ja taa veelas. Galu galaa ticiiba tachu var paliidzeet, ticiiba pat ir vajadziiga, tikai ir smagi jaauzmanaas, kam ticeet, kam nee. Vajag ticeet saviem speekiem, nevis tam, ka Dievinjsh nokaaps no debesiim un uzliks tev roku uz pleca, un viss notiks (vai shiis iespeejas deelj ir veerts maksaat desmito tiesu, ko dazhas draudzes (SEKTAS) veel muusdienaas piekopj?).

Kaa skatiijos raidiijumaa par Jauno Paaudzi (viens no maniem miiljaakajiem raidiijumiem), maaciitaajs aleksejs (laugh.gif) teica, ka, ja kaut kas nepatiik, ir jaadara kaa ziidainim, kas bljauj. Un tu tiksi sadzirdeets!!!! Es teiktu, ka tomeer labaak ir pasham riikotie, bet es jau neesmu maaciitaajs aleksejs 10cms.gif

Btw, macho teica, ka vinjam ir zheel visus, kas tic dziivei peec naaves, jo vinji luuk ablomiishoties peec naaves. Interesanti, kaa gan tas vareetu notikt, ja peec taviem vaardiem dziives peec naaves nav (vispaar arii peec manaam domaam nav, bet gribeeju uzsveert, ka tie bija tieshi tavi vaardi smile.gif ).

Aaaa, jaa!! Man patiik 11. bauslis - tev buus pedinjus ar suudiem nomeetaat smile.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm. Nu ablomčiks viņiem būs tāds, ka nekā nebūs. Pašu ablomu jau neizjutīs, olekti nenorīs, stieni nepaķers kā smejies. Bet aplauzti būs.

blood mācītājs aleksejs izklausās ir vieds čalis!

Link to comment
Share on other sites

blood, aizmirsu piebilst!

kaads tur teica par to, ka kaut kaads uuberparegjis paredzeejis ASV nelaimi, tad nu jaasaka, ka amerikaa ir tik daudz daunju, ka tur regulaari notiek nelaimes (lielaakas vai mazaakas)

Tad nu mans paredzeejums:

ASV naakamo 6 meeneshu laikaa notiks liela nelaime.

Latvijaa naakamaa meenesha laikaa gaidaamas lielas paarmainjas.

Pasauli 1012. gadaa satricinaas negaidiits notikums.

Kjiinaa naakamaa gada laikaa iebruks raktuves, buus daudz cietusho.

EDIT: tb, 2012. gadaa

Link to comment
Share on other sites

Wtf? Pasauli satricinaas negaidiits notikums 1012. gada? Hmn. Laiks iet uz atpakalu? unsure.gif

Vins domaja 2012 gadu!

Es ari varu paregot, ka Latviju gaida nebijushas parmainas nekustamo ipasumu tirgu tuvako 6 menesu laika! smile.gif

Beefs

nerunajot par transnetf un prezidenta velesanam! biggrin.gif lol un referendumu!

Link to comment
Share on other sites

Tā nākotnes pareģošana pēc manām domām ir totāla cilvēku čakarēšana. Ir lietas, ko jebkurš loģiski domājošs cilvēks spēj izsecināt, daži no tiem minēti jau iepriekš. Un ir arī lietas, kur viņiem naturāli paveicas uzminēt, jo lieta tāda, ka neviens jau to "nākotnes zinātāju" neveiksmes neuzskaita, un kad 1 no visa tā lēruma ir taisnība tad uzreiz tjip baigie pārdabiskie spēki spēlē ir. Vismaz tā man liekas.

Link to comment
Share on other sites

vispār varētu sadaļu mby uztaisīt, kur varētu visādus zinātniskus, biloloģiskus, releģiskus ne pārāk, terminus apsprist.ko kurš no ilustrētās sapratis vai ko labu atradis dambo etc...

vāi arī nē....

Link to comment
Share on other sites

Vispār nevarētu teikt, ka esmu māņticīgs (toties augstākam spēkam ticu), uzskatu, ja kaut kam ļoti tic, tad daļēji tas piepildās, piemēram, potes, ja Tu aizej pie ārsta uz poti, lai pasargātos no encefalīta, un ārsts Tev iešpricē ūdeni, tad Tu uzreiz domā: "Vo, man iepotēja poti pret encefalītu, tagad esmu pasargāts un varu daudz vairāk laika pavadīt mežā un beigt uztraukties", kad tomēr kāda ērce ir iekodusi, cilvēks domā: "Es nevaru slimot vai mirt, jo es takš esmu potējies pret encefalītu, ES NEVARU MIRT" tādejādi tas daļēji arī piepildās, un cilvēks izbrauc vesels.

Nu kaut kas tāds... smile.gif

P.S. Kāds ir lasījis Džeka Londona darbu "Jūras vilks" ? Patika Larsena Filozofija un viņa skatījums uz dzīvi.

edit: Ja kāds neuzķēra manu domu, pa piemētu ņemt Benčika postu, vienu lapu atpakaļ, pa 1000000$ (nulles nav svarīgi) palikt mājā, kur spokojas ir nogalināti simtiem cilvēku un vispār tur neviens nav gulējis 800gadu. shock1.gif Bet uz visa šitā parāda kādus faktus, vienalga kādus, bet tur kaut ko parāda, kas tjipa apstiprina patiesību.

Tas ir prāts. PRĀTS. Teiksim, ja Tu aizbrauktu pie atāliem radiem ciemos un jauki pavadītu laiku, radinieki Tev teiktu, atvaino, bet pašreiz mums nav neviena brīvas gultas, tapēc Tev būs jāguļ blakus mājā vienam. Cilvēks, protams, neko daudz nedomājot tur pārnakšņo. Nākamajā ritā viss pilns ar CNN un tūkstošiem cilvēku prasa, kā Tev tas izdevās tur neviens nav uzdrīkstējies pārnakšņot 10gadus un tur tak ir pilns ar spokiem u.t.t.

Kā jau šī topika sākumā daļēji piekritu apgalvojumam "it's all in your head"

edit2: karoč tas, ko gribēj pateikt ir - visu nosaka Tavs prāts, ja Tu iedomāsies, ka balts ir melns un melns ir balts, tad tas arī tā būs, neatkarīgi no citu cilvēku viedokļiem.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

edit2: karoč tas, ko gribēj pateikt ir - visu nosaka Tavs prāts, ja Tu iedomāsies, ka balts ir melns un melns ir balts, tad tas arī tā būs, neatkarīgi no citu cilvēku viedokļiem.

Ok, tātad es dzīvošu mūžīgi happy.gif

Link to comment
Share on other sites

eeem, nu beidzot varu atkal postot! smile.gif sen jau gribeeju izteikties! nu tad taa!

1.) "spoki" - lazha, nu labi reaali padomaajot, neticu, jo ar mani nekad nav noticis, nekas taads, lai man liktos, ka spoki vareetu pastaaveet! bija gadiijums, kad bija krietni mazaaks, atceros kaa pamodos naktii piegaaju pie loga un redzeeju sarkanas acis! bet esmu pilniigi droshs, ka tas man ir galvaa!

2.) citplaneetieshi... tieshaam ticu, ka ir taadi! aizvakar pat skatiijos raidiijumu pa "National Geographic" kanaalu! jaasaka, ka tajaa briidii bija apgruuutinaata dzirdeeshana, jo apkaart bija visaadi trokshnji! nu kr4 uzskatu, ka dazhas vietas bija pilniigs izdomaajums, bet dahzas domaaju, ka ne! izdomaajums(manupraat) : viena sieviete staastiija, kaa pa nakti guleejusi un atcereejusies, ka vinjai kaklaa iedurts ass priekshmets, bet tas neesot bijis ljoti saapiigi, kad pamodaas neko nav jutusi, bet draugi pamaniija duuriena peedas kaklaa un sieviete devaas pie daktera, aarsts atklaaja, kad ir iznjemts kautkaads mazs kaulinjsh no sievietes galvaskausa! uzskatu, ka pilniiga lazha =/! Reaali daudz runaaja, par kautkaadiem meteoriitiem, kas nokritushi uz zemes un tajos iekshaa bija kautkaads "geens" vai kautkas uz to pusi! kaa aju teicu bija apgruutinaata dzirdeeshana un lietu liidz galam neizpratu! tad veel bija runa par to, ka citplaneetieshi, nav uz citas planeetas, bet varbuut tie ir uz zemes, taakaa muusu vecvec...vecaaki! atcereejos gadiijumu! droshvien jau lielaakaa dalja buus dzirdeejusi, par atgadiijumu ar amerikas zemuudeni! nu kr4 jebkuraa gadijumaa notikumi bija apmeeram taadi: viena amerikas zemuudene saskreejaas ar kautkaadu nezinaamu objektu, kursh uudenii paarvietojies ar aatrumu 200 km/h, bet kaa zinaams pagaidaam cilveeki ir izveidojushi zemuudens transprotu, kursh kaa maksimums vareetu sasniegt 40 km/h, un tas jau ir pirmais secinaajums! tad apkaart sasteidzaas amerikas kugji un paspeeja no uudens izcelt vienu metaala gabalu un tad shajaa vietaa kur notika sadursme apkaart novietojaas 12 nezinaami peldoshi objekti(kautkas liidziigs zemuudenei) un neljaava kugjiem tikt klaat, peec kaada laika, viss mistiski pazuda un palicis bija vairs tikai tas viens metaala gabals ko zinaatnieki izpeetija! secinaajumi bija taadi, ka shaads metaals nekad veel nav izveidots uz zemes! nu vot tas arii taads stranijs gadiijums! zinu, ka ir arii kautkad 70tajos gados bijusi kautkaada nezinaama objekta avaarija, bet visi pieraadijumi tika tureeti slepeniibaa! aaa un raidiijuma beigaas piemineeja, ka varbuut jebkursh cilveeks ir "citplaneetietis"!

par taam piramiidaam jaasak godiigi neesmu neko dizhi intereseejies un taapeec labaak par to kluseeshu!

labi taadas manas domas! cerams, ka kaads arii izlasiis! XD.gif

P.S. sekoju liidzi topikam un izlasiiju visus postus! atbalstu beefu un paareejos, kas bij ar vinju vismaz liidziigaas domaas! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bencik, sievietes arii baidaas no zhurkaam zem griidas deeljiem, bet ja kaadam pasaka, ka istabaa spokojas un to tekstu, ka "te neviens 5 gadus nav guleejis", protams, ka vinjsh zemapzinjaa nez kaadus trokshnjus un mirgojoshus teelus izdomaas, tikai lai apstiprinaatu dzirdeeto. es piemeram esmu staigajis pa visadiem pagrabiem, beninjiem, shkjuunjiem, kur visaadi laucinieki teikushi, ka "IR SPOKI!!!!111!1~", arii prikola peec esmu pa nakti pa kapiem staigaajis, un taa kaa esmu parliecinats skeptikjis, nekaadus paardabiskus teelus/skanjas neizdomaaju un nedzirdeeju thumbsup.gif

p.s. kaapeec lai ASV butu daudz spoku, bet Latvijaa maz??? Te daudz senaak un daudz ilgaak visaadi shausmu darbi straadaati, arii daudz cilveeku galinaati. protams, Amerikaa kopumaa vairaak (zinu zinu par tiem indiaanju slaktinjiem utt utjpr.), bet tas jau nenozime, ka tur spokiem vajadzetu but lielaakas koncentracijas.

var aizbraukt uz spilsa memorialu (tur bij konentracijas nometne 2. PK, novaca 100k, 7k beernus no tiem) nu tur tas memoriaala iespaids, tads plashs klajs lauks, cilveku ipashi nav, viidu lielas vientuljas statujas + vel ierice kas taisa sitienus (tjipa sirdspukstus) tad tur ir ta baisi smile.gif bet nu ne jau to novaakto gari, domaju jebkur tadu uztaisitu, izjutas butu tadas pashas. spoki ir suudi

+ paregjotaaaji tas ir vnk lol

bij tur kaut kads Globa vai ka tur kaut kads krievu vai hz kads tur astronoms! 1x vinsh bij vakara intervijaa un vinsh teica ka zinajis par 11. septembri un radija kaut kadu 1989. gada avizi kur vinsh saka, ka amerikai bus uzbrukums! vnk mozgs!

Link to comment
Share on other sites

http://www.draugiem.lv/groups/group.php?gi...rouplanguage=lv

Mwuahaha, kāds varētu iet un šitos tumsoņus apgaismot biggrin.gif

Viņi jau šobrīd diezgan regulāri atver savas sirds čakras un ielaiž ultravioletos ciklamenus sevī, domā vajadzīgs kāds papildus apgaismojums ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Lasīju šo visu kkur 1h un esmu ļoti apmierināts, tagad vairs neticu spokiem un pareģiem.. Vienīgi ir tantiņas, kas var izārstēt kkādas "neārstējamās kaites", vnk ir jātic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...