Jump to content
GIGN Forum

Truth !?


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Šodien mIRC parāvās bazars par spokiem, dēļ tā viena sviestainā video.

Gribēju uzzināt jūsu domas / faktus (?) / pieredzi ar šīm parādībām.

Ar lielu prieku gaidīšu Mr. EDD'a pareizo viedokli, jo šķiet viņš šo jomu pārzin, kā savus 5 rokas pirkstus.

Nekautrējamies. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es negribu tikt nodirsts jau pašā sākumā un nedzirdēt Jūsu viedokļus, piedzīvojumus n' stuff.

Negribu, lai topiks nomirst. smile.gif

Vēlāk izteikšu arī savas domas.

kaza4ok wasn't that Santa Clous ? ;o

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Nu lāb.. Ļoti labs draugs teica: "Pārnāca fāters ar mammu no vakariņām, taisās jau uz čučumuižu.Tad sadzird, ka kāds staigā ar zābakiem pa māju ar vien skaļāk un skaļāk un tad skaņas pazuda" smiliez.de_1343.gif
Link to comment
Share on other sites

vienreiz sakarīgi noraustijos. eju no pilsētas uz māju. brīnos - druvis vaļā. ai pofig ganjau aizmirsu aizslēgt. ieeju iekša - visas gaismas deg. domāju aplaupīts esmu. aizeju līdz dzīvojamai istabai - tur ieslēgts televizors un galvenais, ka tākā ''the ring'' - neko nerāda. + durvis uz pagalmu otrā pusē arī vaļā. vispār tā stulbi. sajūta nebij no patīkamākajām.

ā...vēl bij, kad izgāu ārā pagalmā vispār bij debīli. bij pilnīgs klusums. pretīgs klusums - nekas neskanēja - pilnīgi nekas.

bet kopsavilkumā - es ticu, ka ir kautkas paranormāls. ne silueti vai kā, bat savādākā veidā.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Daļēji piekrītu šim apgalvojumam.

Man likās, ka tu teici kaut ko par cilvēku dvēselēm, kas nav atradušas savu vietu or smth .. (??) Bet nu ok.

rusty creepy story.. confused.gif

Link to comment
Share on other sites

em, nezinu vai taa bija sakritiiba vai jebkas cits, bet bija taa! Seezhu pie drauga, un skatamies "The Ring"! ir tas moments, kad tu skaties, kaa vinja kaarpaas pa to aku, un tad telefons zvana! peec taa kadra pagaaja kaadas 5 sec un zvanija telefons! taa bik noraustijos, bet neviens negaaja klaat, jo bija arii sameeraa veels un takaa bik bail! domaaju, ka zvanija mutere vinjam vai kaads cits!

gan jau kad ir taadi spoki/mistiskie shiti! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Man likās, ka tu teici kaut ko par cilvēku dvēselēm, kas nav atradušas savu vietu or smth .. (??) Bet nu ok.

rusty creepy story.. confused.gif

Es teicu, ka tā uzskata vairākums pasaulē dzīvojošu cilvēku, nevis to, ka tāds ir mans viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

kamoon es piepuulot savu galvu varu diezgan reaali izdariit taa ka man liekas ka es kautko pa iistam dzirdu un veel pieskjirot tam lielu noziimi, man jau liekas ka tas taa aarii ir. esmu arii redzeejis viltus stirnu kas skrien paari celjam peec 36 h neguleeshanas , izbraucu cauri bet taa arii mashiinai nekaa nebij smile.gif varbuut biju tankaa nezinu, zinu tikai to ka pie stuures migu ciet .

Link to comment
Share on other sites

101% ir daudzas no taam hujnjaam. pilniigi paarliecinaats esmu, ka ir gari un tamliidziigi pokemoni, tie kuri paliek peec tam, kad cilveeks ir nogalinaats kkaadaa druumajaa veidaa smile.gif par to ka galvaa arii piekriitu, jo daudzaas vietaas vienkaarshi izteele dara savu, bet nu katraa gadiijumaa esmu par to, ka taadas lietas pastaav. chiu.

Link to comment
Share on other sites

pats neesmu redzējis, bet tomēr ticu, ka kaut kas tāds pastāv. pārāk daudz ir dzirdēti stāsti par tām spoku lietām kaut vai te pat Latvijā. nu nevar būt tā, ka tas viss ir izgudrojums.

Link to comment
Share on other sites

Es atceros vel kad berniiba skatijos tv un netisam uzpiedas un nezeligas sausmenes (tas bija kautkur 12 naktii) !!

Noskatijos sausmeni liidz galam un tad es ta uz toaleti bija bail aiziet , neviena nav majaas , nu tas ir vnk piz!!!

Link to comment
Share on other sites

Ticu ka ir kaut kas tāds, ko nevar izskaidrot.

Tas myb nav tik ļoti saistīts ar spokiem vai vēl ko, bet mani ļoti pārliecināja video, ko rādīja kādu laiku atpakaļ par reinharnāciju. Kur viens sīkais kjip bija viņa vectēvs. Varēja visu pastāstīt par savu sievu un vēl tādu lietu, kā viens no viņu ģimenes tika iemests upē pie tilta, par ko pilnīgi neviens ģimenē nebija runājis, bet tomēr tā arī bija noticis. No albūma vecajām bildēm viņš visu varēja pastāstīt, kas tas, kas tas. Bija arī viens cits, a varbūt tas pats sīkais, kas gribēja aizbraukt uz kkādu salu, kur dzīvojot viņa īstie vecāki. Tā arī viņi atrada īsto māju uz vienas salas, kur bija suns ar raibu kažoko, kā viņš bija stāstījis un vēl citas huiņas. Un vēl abi sīkie teica, ka kaut kad ir tākā kritušai caur tādai melnai bedrei cauri.

Link to comment
Share on other sites

Spoki ir fikcija ar ko pelnit naudu!

Piemeram - solji maaja.. ir tik daudz lietas, kas tadu stucku var izraisit. Sakot ar istiem soliem un beidzot ar delu rivesanos un lietam, ko viegli skaidro fizika. Piedevam - cilvekam gribas saprast skanu ar kaut ko pazistamu - nosaukt cikstonu par soliem, piefantazet ritmu.

un tas video... lol! biggrin.gif kresls tika vilkts..! biggrin.gif redzeji, vins pirms vilksanas pagriezas, jo vinam pie aimugurejas kajas bija piesieta maksker aukla! Dzeki tak naudu ar to video pelna! Uztaisa fikciju un pardod televizijas! Varbut pat TV zin, ka ta ir fiksija, bet viniem pofig! Vini rada, lai cilvekiem butu jautri!

REDZI KA PELNA NAUDU AR TO!

un tas dzeks, kuru sagraba - zini - neziskatijas nobijies! Ja vins butu nobijies, tad vins notenteretu leja no tiem beninjiem, nevis listu ka lena varde! biggrin.gif

un ta datora sintizeta balss! biggrin.gif lol Un ta vecene, kas tirina roku! biggrin.gif jes or no! biggrin.gif hahaha! biggrin.gif tas ir taads suds tas video! wink.gif

Ziniet - es ari tadu video varu uzfilmet! 18.gif GODA VARDS!

Tikai tad jus zinasiet, ka tas ir feiks, bet tagad jus nez kapec domajat, ka tas nav feiks! wink.gif

un tas arm of death mother... OMG LOL! TAs viis ir fake! wink.gif

Beefs

p.s. tiko iedomajos, cik mana lauku maja tam butu fking piemerota vieta! omg tas butu labakais video EVEEER!!!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...