Jump to content
GIGN Forum

Truth !?


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lawl. Neskatīšos to video, uzticos Beefijam sakot, ka tas video ir vienkārši setups. Next.

Nu tad jau tu nezini par ko es runaaju!

P.S. Pieraadat kaads, ka tas video ir setups! Tas kursh ir ~ 40 min garsh, nevis tas iisais ar taam bildeem!

Edited by amneey.
Link to comment
Share on other sites

Nu tad jau tu nezini par ko es runaaju!

P.S. Pieraadat kaads, ka tas video ir setups! Tas kursh ir ~ 40 min garsh, nevis tas iisais ar taam bildeem!

LOL ? Kamon, atjēdzies takš vienreiz. amneey to pierādīt ir tikpat neiespējami, kā to, ka es šobrīd nesēžu krēslā.

Kā gan mēs to varētu pierādīt, ja tas ir setup'ots video ?

Un es saprou gan par ko tu runā - tas nav iespējams. Krūze nevar pati no sevis pārvietoties - sorry.

Link to comment
Share on other sites

LOL ? Kamon, atjēdzies takš vienreiz. amneey to pierādīt ir tikpat neiespējami, kā to, ka  es šobrīd nesēžu krēslā.

Kā gan mēs to varētu pierādīt, ja tas ir setup'ots video ?

Un es saprou gan par ko tu runā - tas nav iespējams. Krūze nevar pati no sevis pārvietoties - sorry.

Kaa tu to zini? Taapat var uzdot jautaajumu - "Vai koks mezhaa, kuram neviens nav ne tuvu, rada vai nerada skanju, ja nokriit?" To tu nekaadiigi nepateiksi!

Edited by amneey.
Link to comment
Share on other sites

Kaa tu to zini? Taapat var uzdot jautaajumu - "Vai koks mezhaa, kuram neviens nav ne tuvu, rada skanju, ja nokriit?" To tu nekaadiigi nepateiksi!

Es vienkārši neatbildēšu uz taviem nonsensa jautājumiem. ( par koku)

Kā jau kāds te teica - ar ticīgajiem/muļķiem nav jēga strīdēties, ceru ka kļūdos un tu neesi muļķis un sapratīsi to.

Fiziski ir neiespējami glāzei stāvēt uz galda un pavisam vienkārši ne no kā izkustēties. ( pārlasi 10x reizes, jo negribu to teikt vel 50x reizes ).

ninja edit : l33t, paldies nē.

ninja edit 4 rusty : tā enerģija NEKAD pilnīgā mierā nestāv. n' lol @ invisible man.

anyway, es lasos prom. rīt iečekošu šito topiku. Prieks, ka izsakat savas domas un diskutējat. ba-baj. thumbsup.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

amneey. spoki nav!

minOrity ej pagraizies

neviens nesaka, ka tie ir spoki. precīzāk to definēsim kā spēcīgu enerģiju.

P.S un vispār, ja kautkas nedzīvs kustās, kam nevaidzētu kustēties, un mēs neredzam no kā, tas nenozīmē, ka ne no kā kustās. visam ir savs iemesls kādeļ tas notiek un nejau vienmēr tie ir spoki. tie var būt arī neredzami cilveki happy.gif

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši neatbildēšu uz taviem nonsensa jautājumiem. ( par koku)

Kā jau kāds te teica - ar ticīgajiem/muļķiem nav jēga strīdēties, ceru ka kļūdos un tu neesi muļķis un sapratīsi to.

Fiziski ir neiespējami glāzei stāvēt uz galda un pavisam vienkārši ne no kā izkustēties. ( pārlasi 10x reizes, jo negribu to teikt vel 50x reizes ).

ninja edit : l33t, paldies nē.

Nu fiziski. Cilveeki pashi ir izdomaajushi taadu terminu kaa "fizika" un tam arii ir savs avots. Ir arii daudzas lietas par kuraam cilveece pat nenojaush, nesaprot. Shii vareetu buut viena no taam!

minority tu tici tikai faktiem un teorijaam?

Link to comment
Share on other sites

tas viss ko juus uzskataat par spokiem,spēcīgu enerģiju,un vel visaadiem šitiem ir juusu galvaas laugh.gif tik loti gribat redzēt spokus ka katru jau sākat tos iztēloties un tad raksat par to visai pasaulei biggrin.gif

aa un rusty par to ko rakstiiji no saakuma tipa ka gaisma iesleegta un tml (neatceros) es nez kam jābūt lai nesaprastu ka vnk kāds iznesa tevi cauri XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Tanii 40 min garajaa video (es arii uzskatu ka tas ir samonteets un bla bla bla) es arii redzeeju kad pakusteejaas kreesls reizee pakusteejaaas kamera.. es arii tanii 40 min garajaa video nu pa ko es tagad runaju.. PAR TO CHALI.. tas video pats uzkjeeraas.. :] vinji uzkjeeraas monteetaaji.. :] Tanii video tanii vietaa kur bija koridooraa taadi duumi.. vinjsh domaja ka taa bija vinja maate kas bija mirusi.. :] un paradija vinja maates bildi.. :] PADOMAJAT LOGJISKI.. ieskataties bildee, ieskatieties.. es domaju gudrie atradiis knifu.. TAA BILDE BIJA KRAASAINA AR LABU IZSKJIRT SPEEJU.. :] padomajat to video taisiija ~2001 gadaa.. tam chalim bija ~70 maybe 80 gadi.. vinjam maate nomira nu vareetu buut pirms kadiem 20 maybe 30 gadiem.. nu tajos laikos chista nebija tik laba kvalitaate :]

Link to comment
Share on other sites

Es te nevienam neprasu, lai izskaidro, bet varbūt kāds, kas patiešām par šo lietu zin var kko pastāstīt. Tas būtu bermuda trīsstūris. Tur patiešām pazūd kuģu un lidmašīnas un neviens nav atrasts?

EDIT: Varbūt arī zin, kur kartē tas atrodās? Es diemžēl nezinu, un nezinu arī to, kā tas angliski rakstās.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Es te nevienam neprasu, lai izskaidro, bet varbūt kāds, kas patiešām par šo lietu zin var kko pastāstīt. Tas būtu bermuda trīsstūris. Tur patiešām pazūd kuģu un lidmašīnas un neviens nav atrasts?

EDIT: Varbūt arī zin, kur kartē tas atrodās? Es diemžēl nezinu, un nezinu arī to, kā tas angliski rakstās.

http://www.kurbijkurne.lv/forums/lofiversi...p/t7785-50.html

Link to comment
Share on other sites

īstenībā diezgan interesants topiks smile.gif

tātad ir sakāmas pāris lietas:

1) man agrāk (~ pirms gada) diezgan bieži likās, ka, tas kas notiek tagad (pašlaik aka tagadnē) ir jau noticis agrāk. nespēju pateikt, kad tieši, bet ir jau noticis. piemēram, stāvu starpbrīdī un man garām paiet cilvēks un man likās, ka identiski tieši tas pats jau ir bijis k-kad agrāk. tas, iespējam, ir tās 0.025 s ilgstošās tagadnes dēļ. a nekad nav licies, kad esmu bijis k-kur agrāk.

2) pasen redzēju raidījumu par Placebo efektu. krch filmā veica eksperimentu - cilvēks (pusmūža sieviete) bija slima ar diezgan nopietnu slimību (skatījos sen, tāpēc neatceros visu perfekti), bet viņa varēja izārstēties dzerot k-kādas tabletes. ārsts viņai īsto tablešu vietā deva vnk kaļķa tabletes (tjipa vitamīni) un viņa pēc k-kāda laika izārstējās, lai gan ar kaļķa tabletēm to nevarēja izdarīt un tāpat tā slimībi arī nevarēja pāriet. rezumē - viņa izārstējās, nevis zāļu dēļ (kuras viņai nemaz nedeva), bet tāpēc, ka viņa ticēja, ka dzer zāles so cilvēks daudzko var panākt tikai ar domu spēku

3) par Dievu.. ticu, ka eksistē kāds varenāks spēks par cilvēku, bet neticu, ka tas ir vecs vīriņš ar sirmu bārdu uz mākoņmaliņas. man jau pasen ir savs viedoklis par baznīcu etc. - tā tika radīta, lai kontrolētu cilvēku, jo ticīgu cilvēku ir vieglāk kontrolēt kā neticīgo. lielisks piemērs tam ir Krusta Kari. pāvestam sagribējās kļūt varenam un bagātam, tāpēc pateica, ka tie, kas netic Dievam ir slikti un viņus vajag nogalināt. rezultāts - krustenši nogalināja daudzus cilvēkus, tikai tāpēc, ka viņi neticēja Dievam, bet ticēja Alāham un izlaupīja viņu svētnamus un viņu zemi. es ticu Dievam, lai gan ne Dievam baznīcas izpratnē. ticu "savam Dievam" un man ir labi.

4) tgd par pirmaīdām. diezgan bieži skatos Discovery, tāpēc redzēju arī 1 raidījumu par šo tēmu. pastāv viedoklis, ka piramīdu bluķi tika veidoti no javas. ēģiptieši izgatavoja javu un salēja to veidnēs, tādejādi iegūstot gandrīz ideāli vienādus bluķus. tas arī izskaidro to, kā viņi dabūja tos bluķus augšā - auģšā nesa tik javu un lēja veidnēs, nevis stiepa augšā 2 t smagus bluķus.

pirmaīdas ir ļoti īpašas formas, kura "uzsūc" kosmisko, un jau minoritātes pieminēto enerģiju (aizmirsu kā sauc un tgd slinkums meklēt), tāpēc pārtika saglabājās tik ilgi svaiga utt.

5) par to latvieti Amerikā ar koraļļiem - pirmākrt, jau tie nebija koraļļi, bet akmeņi wink.gif bet tie akmeņi tik un tā atradās dahuja tālu no tās vietas, kur viņš veidoja tos savu veidojumus. tas viss notika, 19. vai 20. gs. sākumā, tāpēc nekāda īpašā tehnika viņam nebija pieejama un par viņu klīst leģendas, ka viņš ir viņus cilājis ar domu spēku. neko vairāk par to nezinu.

6) Pokaiņi - TAS VISS IR VIENS LIELS FUFLEIS. pokaiņi pēc PSRS sabrukuma nonāca privātīpašnieku rokās un tad tikai pa īstam sākās leģendas par pokaiņu dziednieciskajām spējām etc. gidi tur saka, ka jau 20. gs. sākumā tur braukušas krievijas sabiedrības krējums ārstēties, relaksēties, atpūsities.. nu teikt, jau var daudzko. tā vnk ir naudas kāšana. pokaiņos ir daudz akmeņu krāvumu, kas tjipa ir bijušas senlatviešu svētvietas savas lielās enerģijas dēļ. nu sakraut pāris akmeņus čupā un izdo`mat pasaciņas jau nav liela māka. tur ir no akmeņiem tjipa veidota upe (arī k-kād svētvieta), bet tie akmeņi izskatās pavisam svaigi. prasīju kāpēc viņi ir tik "svaigi," viņa atbildēja, ka pirms pāris gadiem bija talka, kas viņus ir nomazgājusi (cik ērti..). ja jau tā ir sena svētvieta, tad nah viņus mazgāt un pārcilāt!? tad vēl gide paņēma ievēra gredzene diegā un turēja diegu rokā. gredzens sāka rotēt un viņa teica, ka tas ir tāpēc, ka šeit esot daudz enerģijas etc. skaidri varēja redzēt, ka viņa to gredzenu griež ar savu roku un uz mūsu jautājumu, lai iedod mums pamēģināt viņa atbildēja noraidoši. vēlāk bija viena vieta, kur koks (3m augsts) bija pārliecies un tjipa izveidoja arku, arīt tas esot enerģijas ietekmē (varēja gan redzēt, ka viņš ir vnk aizāķēts)

7) Traffic, tu teici, ka tā latviešu pareģe paredzēja, ka LV prezidents būs ilgi. necik ilgi viņš nemaz nevar būt, jo max var tikai 8 gadus pēc kārtas. to varēja vnk loģiski izspriest

rakstīju diezgan lielā steigā, tāpēc maybe ir mazliet nesakarīgi. nu, ideju jau sapratāt thumbsup.gif

p.s. spoki ir dvēseles, kuras nevar aiziet no Zemes, jo nav padarīts vēl kāds darbs - neatriebta sava slepkavība; tuvinieks, par kuru ir jāparūpējas etc. nu vismāz tā teica, filmā Kaspers smile.gif

btw esmu Darvina teorijas piekritējs

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Es te nevienam neprasu, lai izskaidro, bet varbūt kāds, kas patiešām par šo lietu zin var kko pastāstīt. Tas būtu bermuda trīsstūris. Tur patiešām pazūd kuģu un lidmašīnas un neviens nav atrasts?

EDIT: Varbūt arī zin, kur kartē tas atrodās? Es diemžēl nezinu, un nezinu arī to, kā tas angliski rakstās.

Traffic, skatiijos reiz filmu par sho. Tur par lidmashiinaam kuras pazuud bija taa. Bermuda trijstuurii ir kkaadi magneetiskie lauki, kuri sa4akaree visas taas lidmashiinai ieriices. bez ieriiceem nevar palidot, jo nezin cik ir palikusi degviela vai tas pats kompass. Un taa vinjas apmaldas.

Par kugjiem ir sekojoshi. Bermuda trijstuurii, okeaana dibenaa notiek gaazhu izpluushana ( smile.gif ). Nu kkaada dabas gaaze izpluust. Un shiis gaazes burbulji var nogremdeet kugji. Tur veel veica eksperimentus, uudenii ielika arii kkaadu lodi, kura peldeeja pa uudens virsmu. Un tad vinji no laida shaj lodei virsuu burbuljus no uudens tilpnes apakshas. Un shii lode nogrima.

Ir bijis veel kaads atgadiijums Bermuda trijstuurii, kuru nevareeja izskaidrot. Kr4 2 vechi lido lidmashiinaa no vienas vietas, liidz otrai cauri Bermuda trijstuurm. Parasti vinjiem shis lidojums aiznjem 1,5h. Vinji lidoja un peekshji vinji ielidoja taakaa taadaa tunelii. vinji palidoja 30 min un izlidoja no shii tunelja un jau bija nonaakushi galapunktaa. Sanaak ka vinji lidoja ~40 min bet parasti lidojums aiznjem 1,5 h.

Bermuda trijstuuris

Edited by amneey.
Link to comment
Share on other sites

Es ticu!!!!  smiliez.de_2524.gif

apsveicu thumbsup.gif

tu neesi īpaši gudrs, ja tici vienākāršai fotomontāžai. ja man nebūtu slinkums un būtu skils, tad uztaisītu ko līdzīgu. tā pils ir 200% feiks

Bīfij, taisam kopīgu projektu? tu filmas, es bildes

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Nja uz photo shopa jau var visu uzmeikot!

Es kr4 nesen skatijos pa Diskavery vienu filmu kr4 kaut kāda milzu atruma kaut kada drats(kaut kads stienis vai (beigas izsprieda ka muša zaban.gif )) Tur bija tā : DienvidAmērika - rada filmu ka lec no klins ar izpletni un peksni kaut kas nomirkshkinas un viss atkal kartiba, kad to laiz palelinajuma 0,0001 sek(izti neatceros kadas tur bija sekundes samazinatsloti maz bija) paradas lenam tadas stienis ar 4 kajam un padzen talak atkal pazud.(shie ir milzigi n 1-5m) Tad gimenes filma tur tadi bija 10 un vini mezonoga atruma kustas(shie ir siki) Un vēl bija filma kaut kads lecejs no liela augstuma(no lidmashinas) iz;ec un tur ari bija kadi 2(3-6m gari) !!!!!

Vini neka nedara cilvekiem biggrin.gif !!! !

Sorry par drukas kludam!

Dr. Pepper.

Link to comment
Share on other sites

Nu ar tām piramīdām tur patiešām sviests ir. Pirms kādām pāris nedēļām mana kultūrvēstures skolotāja absolūtā pārliecībā apgalvoja, ka tās esot cēluši citplanētieši. Es tā:"mkay, lai būtu." Lai gan tur jau īsti pierādīts nekas nav, un šaubos vai klo tādu vispār pierādīs. Lai nu kā būtu, vismaz man liekas, ka tiem ēģiptiešiem šā vai tā tajos savos tuksnešos darīt nebija ko, un tāpēc viņi izgudroja kādu ūberpareizu plānu, kā celt piramīdas.

Link to comment
Share on other sites

aaaa...atcerejos vienu spocigu lietu...Man 9-10 gadi/ziema/tumsh/eju majas Es eju majas + man bail no tumsas. Eju majas man vel kadi 200m palikushi skatos ir 2 celji : pa augshu latternas, pa leju isaks celjs(tumsh + suni) ai eju pa augshu.. visss kartiba un pekshni pie koka paradas kaut kads vecis 2m gars un skatas uz manim( es domaju cilveks) man ju 20m lidz majam...Paskatos atpakalj tas dzeks slid uz manu pusi + kaut ko murmina shock1.gif Saku skriet!!! ieneshos maja ieksha(vecsaki majas...un kad aizveru durvis kaut kas iebljavas..ne skalji un piezvanija durvis... smiliez.de_2477.gif ) es skreju neka nenovilcis pie muchas!!! Sencis pieiet pie durvim Neka nav( un teica skana bija ka preator tada rukshana)

baby.gifbaby.gif gulet neaizieshu!!!!! zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...