Jump to content
GIGN Forum

Truth !?


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Beef, respekt tev par gaismas viešanu šitajā tumsoņu topikā smile.gif

sākšu ar to, ka pateikšos tam, kurš iepeistoja txtu par steroīdiem. tencinu par lielisku wannabe zintnieka paraugu. pathetic. tas diemžēl šeit ir riktīgi offtopikā, bet čalīt, man šķiet ka tajā teikumā patiess vārds bija vienīgi tas "steroīdi". nesākšu tev stāstīt, labāk pats izlasi kaut vikipēdijā, jo tas, ko tu uzrakstīji, bija apmēram: "(visi) kaķi ir melni, ļoti skaļi ņaud 24/7, vienmēr cenšas cilvēkiem izskrāpēt acis un atsaucas uz vārdu Muris".

mino, I fucking lollersk8, ka tu baigi gaidīji, kad es kaut ko teikšu. lol n00b, get a life, tu tāpēc tik ilgi sēdēji pie kompja? žēl, ka tu vismaz esi iemacījies vairs citiem neteikt, cik life-lacking viņi ir, pavadot pusdienu pie datora, kamēr pats pavadīji visu dienu pie kompja. varētu par tām liekulībām vēlreiz tevi pavilkt uz zoba... whoops, I must've done that just now! well, allrighty then, let's have a go.

pirmkārt, loģiski, ka ir ļoti viegli pieprasīt citiem kaut kādas lietas eksistences nolieguma pierādījumu, un ar to aizbildināties par sava viedokļa nemainīšanu. BET (excuse my french) BĻEĢ, KAS TEV DOD TIESĪBAS IZDOMĀT KAUT KĀDUS SŪDUS NO ZILA FUCKING GAISA??? tā ir viena liela masu psihoze, kas sākas, tad, kad tu vēl biji sīkais un ne nieka nesaprazdams kopā ar senčiem skatījies šausmenes, pēc tam lasīji un klausījies spoku stāstus utt. diemžēl tavs pods vēl nav gana attīstījies, lai tu šo faktu (ha ha, fakts, lol, fakts MY SMELLY ASS) konstatētu un sāktu pieņemt pats savus racionālus, uz loģiku balstītus lēmumus.

otrkārt (un te es tev jau iepriekš pasaku, citādi tev nedaleks, ka tēlošu tevi, tikai izmantojot krietni sarežģītāku leksiku), zinātnieki jau sen ir secinājuši, ka visi tā sauktie "spoki" ir neironu ģenerēti impulsi cilvēka smadzeņu gangliju bazālajos centros pie īpašiem apstākļiem - noguruma, bezmiega, masu psihozes, utt. utjpr. FAKTS. SPOKU NAV. FAKTS. e-misterijas fanāts jbanais. BESĪ man tādi akli idiņi (bet thu neustraucies, par to es tevi nebanošu smile.gif )

bļe, tas kā tu ar tiem faktiem par bioenerģiju (ROFFELKOPTER, pats vārds + tie ITALICS mani nogalina, tas ir TIK neizsakāmi tizli, bet labākais, ka uz visādiem sīkajiem strādā) laid, tas ir viekārši UNI-fucking-KĀLS marasms. NEWSFLASH: tas, ka tu pasaki kaut ko ekstrēmi stulbu bez absolūti jebkādiem pierādījumiem un teikuma beigās iesvied "fakts", par patiesāku to tevis teikto nepadara. fucking moron. un zini, tas ķīmijas topiks man vēl par tevi viesa kādas cerības, bet lemme ask: TU vispār NOJAUT, kas ir MASA??? davai, es tev dodu challenge - atrodi jebkādu definīciju MASAI, norādot vispārīgi ticamu avotu (vardnīca, wiki utml.), kas dotu kaut kādu jēgu tam tavam tekstam par masām un bioenerģiju.

anyway, no wonder 'minority' rhymes with 'mythology'. tā ir FUCKING pseido-zinātne (esmu jauks, nesaukdams to par no-science) labākajā gadījumā. vēstures nozare, kas pēta un uzskaita tumsonīgu ļautiņu bagātīgās izdomas dažreiz interesantos, lielākoties vienkārši tupos augļus.

anfisa: stfu.gif. and lemme spell that for ya: SHUT THE FUCK UP thumbsup.gif es tevi ignorēšu, jo acīmredzot tu esi izdomājusi, ka vot tagad būsi baigā ticīgā, un tāpēc tagad neviens racionāls cilvēks (izņemot kādu no tavas ģimenes) nav ne spējīgs tevi vest pie prāta, ne arī ieinteresēts milzīgos apjomos tērēt savu laiku, lai iedzītu tev galvā kaut kādu jēgu. GL ar tavu dzīvi, tikpat labi vienmēr vari citiem pārprasīt vēl daudzus citus tamlīdzīgus jautājumus, kā piem: vai cilvēks tiešām ir bijis uz mēness? vai Austrālija patiesībā eksistē? vai tavi vecāki patiesībā nav sveši cilvēki? vai tavas bērnības atmiņas vispār ir īstas???

un vispār, ja tu baigi gribi kaut ko par piramīdām (žēl, ka nevaru tev dažas grāmatas parādīt, vai vienkārši satikt), tad:

http://www.catchpenny.org/howbuilt.html

TU PATI ŠINĪ POUSTĀ MINI ATRISINĀJUMU jautājumam, ko pati uzdod (tiešām, cik stulbam jābūt, lai to izdarītu???) - arheoloģija. ja kas, paskaties bildītes tajā manā saitā - tur teksts ir angļu valodā, piedod, tu to laikam nesaproti, bet nekas smile.gif

un tas ko tu teici: "Mūsdienās zinātnieki par to joprojām diskut..." WRONG, BITCH!!! zinātniekiem (ar to es domāju tos, kas tiešām ir saucami tajā vārdā) ir aptveni miljons labāku lietu, ko darīt, nekā diskutēt ar idiņiem, kas kaut ko IZDOMĀ un tad citiem prasa, lai to apgāž. zini, man darīt nav ko, es tagad mēģināšu apgāzt kaut kādu idiotu izdomājumus. vot davai - tev arī dodu challenge - pamēģini apgāzt Lidojošā Spagetti Briesmoņa baznīcu.

***SPOILER ALERT!!!***

user posted image

ŠĪ RINDKOPA SATUR VISA MANA POSTA KVINTESENCI, kura pie tam rindkopā ir izcelta ar oranžu kā hiperlinks (pie reizes tā arī IR hipersaite).

vispār es tev un mino un VISIEM cilvēkiem veltu šo video (jo es esmu jauks un labsirdīgs un parasti dalos ar citiem labās lietās):

http://www.videosift.com/video/Michael-She...ve-Weird-Things

tikai 14 min - un tas ir aptuveni biljons reižu derīgāk, nekā noskatīties to 40min safabricēto SŪDU. un arī entās reizes gudrāk, interesantāk, vai vienkārši pareizāk. patiesībā sākumā gribēju tikai iesviest to linku un neveltīt laiku idiotiem, bet man tad palika beefa žēl, viņš tad viens pats censtos kaut kādu sakaru viest, tāpēc nācās vien izplūst garākā penterī.

galavārdā es vēlētos pateikt, ka man jau sen ir tāds sapnis kā sociologam veikt pētījumu par ticīgo un neticīgo IQ - salīdzināt, nu, sanāk gandrīz kā samērīties krāniņiem smile.gif es varu DERĒT uz JEB_FUCKING_KO, ka no random sample no 1000 cilvēkiem jebkurā attīstīto valstu urbānā vidē rezultāts vienmēr būs vienāds - ka t.s. neticīgajiem IQ būs IEVĒROJAMI FUCKING lielāks.

what the fuck made me go on this rant, I honestly don't fucking know. nu man vienkārši saknē RIEBJ stulbums - šis topiks kopumā ir teicams stulbuma izpausmes veids - un moš ar manām domām sanāks to citos nedaudz panīcināt.

vēlreiz respekt beef'am. tev IR smadzene un tu proti tvert zināšanas, un tev tās ir daudz, tikai nereti tās ir ar visādiem robiem sad.gif. ceru, ka šeit vēl citi sakarīgi cilvēki izteiksies, citādi man žēl, ka te ir tik daudz ticīgu tirliņu. toties būtu forši ar tādiem mīzeļiem kādu nakti pastaigāties pa kapsētu or smth smile.gif

+ jebkādā gadījumā iesaku visiem skatīties Supernatural (tieši to skatījos, pirms ienācu te, forumā) - jauks seriāls par spokiem, dēmoniem un tādām lietām - forši atslēgt smadzeni un iedomāties citu pasauli, kurā tādas lietas eksistētu smile.gif

p.s. 1) neiesaku atbildēt uz manu poustu, ja neesat to izlasījuši VISU

un 2) tā kā es nevarēju noturēties un sāk runāt franciski, es neapvainošos, ja kāds lamās racionālās domas piekritējus, tai skaitā arī mani smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bāc, no kurienes Tu tik ļoti labi zini, ko cilvēki varēja pirms 5k gadiem? Vo vellos, cik Tu daudz zini, ko Tu te vēl vispār dari, ja jau esi visu atklājis un esi par to pārliecināts, kā tika uzceltas piramīdas? thumbsup.gif Mūsdienās zinātnieki par to joprojām diskutē, bet Tu taču visu jau zini! Un Tu neesi ne arheologs, ne arhitekts, ne matemātiķis. Vai es kļūdos? unsure.gif

Anfisa! Nebrauc man virsu! Tu saki ar to, lai es izskaidroju to, ka cela piramidas! Es to izdariju! Varbut mans skaidrojums nav parak ticams, jo nav atrastas lievibas par to, ka priamidas cela ar celamkraniem nu civilizacija toreiz bija tik attistita, BET tapatas nav atrastas liecibas par to, ka piramidas butu celusi citplanetiesi vai cilveki ar domu speku. Ja naktos izvirzit vienu no sim 3 sauksim tas par teorijam, tad maneja panjem liderpoziciju vienos vartos.

Runajot par domu speku.... nu piemeram - pacelt 100 tonigu bluki ar domu speku. hemm - mes tak labi zinam, ka katram spekam, ko mes pieliekam uz kermeni darbojas ari pretspeks. Tad ka tu iedomajies, ka cilveks ar domu speku pacel akmeni? Domas nak no galvas? Tada gadijuma vinam uz galvu iedarbotos pretejs speks, kas butu apmeram 1 000 000 N liels. Sads speks iepsiestu jebkuru cilveku 50m dzilji zeme, nemaz nerunajot par to, ka norautu vinjam galvu acumirkli! smile.gif

Rusty - man prieks, ka tu atdzinies, ka tai ekstrasensei pats pastastiji to, ko vina pastastija tev. Es zinu, ka tu ta neteici, bet es velos, lai tur kritiski padomatu par jusu sarunu, par tavas dzives prognozejamibu taja mirkli un par to, ko sis cilveks uzzinaja no tevis par citiem cilvekiem un par tevi no citiem cilvekiem. Un ludzu ap padoma par to, kads bija si cilveka labums ierodoties jusu ciema. Vai ta bija nauda, partika, slava. Un tad padalies savas pardomas! smile.gif

Par biomasu... lol! protams, ka ari biomasa ir pseidozinatne, bet man labak patik biomasa, neka spoki. Tas nozime, ka cilveki jau ir uz pareiza celja pretim zinasanam un censas macities. Paies laiks un vini sapratis, ka ari biomasa ir izdomajums un ja nav, tad piemeros tam kadu fiziskaku nosaukumu, ka piemeram, tvaiks, puteklu makonis, kukaini (vr veidot normalus makonus), kritosi sudi no grieztiem, zirneklu tikls, saules zakis vai fikcija.

Beefs! smile.gif

edit: kaut ari man berniba bisku spieda uz dieva esamibu un lugsanu (ne parak), bet man nebija parak gruti izmeginat lugsanu, lai parleicinatos, ka tas nestrada! wink.gif

EDIT: LAIKAM SIS IR MANS 1000 POSTS!!! 18.gif)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

ā. un tavāk sakāmajā viens robs - ja viņiem bij bronza, tad viņi ne sūda nevarēja ar to bronzu skaldīt klints bluķus.

P.S edd preizi teici ''šķiet''. pie stroīdiem (izviņi mai rašn), nu eta pravda, ka cilvēks kļūs agresīvs. lab biezās valstis vispār laiž tādus sūdus iekša sportistiem ko olimpiskajās nevar uzķert...

P.P.S kāds wannabe sakars piramīdām ir ar ticību...? huh.gif mēs neviens nesakam, ka to uzcēla spoki vai citplanētieši utt...strīdās par to kā CILVĒKI tai laikā salīdzinoši ar mazāku IQ ( bet, manuprāt, viņi no dabas sajēdza dafiga vairāk kā mēs) un iespējām to dabuja gatavu...

P.P.P.S tā saruna bij pirms vairāk kā gada, tādeļ 100 preoc neatceros, bet zinu, ka bij forši parunāt. nenožēloju.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Gribētu zināt jūsu domās. Vai jūs ticat, ka pēc dažiem tūkstošiem gadu cilvēkiem varētu piederēt kādas spējas. Notiktu mutācija. Tā kā x-cilvēki? naughty.gif

jaaa!!!! Vareeetu buut speeja pasham sev pakasit muguru! smile.gif

un vel varetu but speja apest daudz partikas (pierities) un pec tam to visu atgremot un atdot trucigajam valstim, tad veida saglabajot savu figuru, bet labi paedot!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Negribejas lasit visu tiku lidz 3. lapai taa

Pa to paregjoshanu palasiju un vispar jau biju diskuejis par shada veida teemam samera daudz jau smile.gif

Nu tie paregjotaji vnk ka viens dzeks teica saspamo daudz visadus paregjojumus taka dzejas veidaa....

Var visadi izdomat ar lidzigu taka nozimi vairakam lietam un kad tas notiek tad visi doma WOW nu vinjam gan ir spejas!

Par spokiem esmu shaubiigs

Beef jautajums tev...Ka tu varetu izskaidrot to garu izsaukshanu panjem skjivi noliec un tad sauc un tas skjivis griezas un vari runat ar vinju! Man mamma stastija shito ka vinja berniba ta darija...

Shaubos vai tagad tu to varesi izskaidrot ar k-kadam fiziskam paradiibam smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Beef jautajums tev...Ka tu varetu izskaidrot to garu izsaukshanu panjem skjivi noliec un tad sauc un tas skjivis griezas un vari runat ar vinju! Man mamma stastija shito ka vinja berniba ta darija...

Shaubos vai tagad tu to varesi izskaidrot ar k-kadam fiziskam paradiibam  smiliez.de_2524.gif

nu es jau uzskatu, ka to skivi kustina tas, kurs izsauc tos garus... Nu tipa feiks. Nedomaju, ka tu vai tava mamma vienatne spetu ko tadu izdarit. Svarigi jau, lai pie ta skivja savas rokas ari pieliktu mr ekstrasens (ekstra krapnieks).

Vienigais, ko nevaru izskaidrot ir, kapec no ta skivja tipa nevarot atraut rokas (itka smagas paliekot un pielipot), bet domaju, ka ta ir sava veida hipnoze, jo pirms tam cilvekiem tiek ilgi borets, ka rokas nost nemt nedristot, jo tad busot hujova! (vai tad ta nesaka?)

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Tu kljudies...

Tas viss nemaz nenotiek ta!

Tiek uzzimes alfabets uz lapas tad tiek isaukts izveletais gars un tad sac uzdot jautajumus un skjivis griezas noradot uz burtiem un tada veida izveidojot vardu...

Bet itka ja tas gars iekarstot tad vinsh tik griez to skjivi visu laiku un apstajas pec ilga laika...

Link to comment
Share on other sites

greek, tu esi mans Dievs!!

OMG, teikt, ka cits kljudas, kamer pats balsties uz spoku stastiem un nemaz isti nezini detaljas - tavs 'it kaa' tevi nodod. way to go. laikam vel viens 'ticiigs' siicis ar izskalotu smadzeni.

Link to comment
Share on other sites

greek, tu esi mans Dievs!!

OMG, teikt, ka cits kljudas, kamer pats balsties uz spoku stastiem un nemaz isti nezini detaljas - tavs 'it kaa' tevi nodod. way to go. laikam vel viens 'ticiigs' siicis ar izskalotu smadzeni.

Es iisti neatceros tas bija samera sen kad mamma man to stastija un ja esmu ticigs UN?

Esmu izgajis tiicibas macibu un man patika...

Edited by greEk
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka patika. Ka lai nepatik tadi izdomajumi, kurus, pirmkart, zinatne nevar apgazt, jo tadi 'ticigie' ka Tu vienmer breks, ka neredzamas burvestibas nav iespejams izmerit un eksperimentali parbaudit (pie tam ar ticigais es lidz shim biju runajis par manjticibu, bet ja reiz tu iepin religjiju - what the hell. taa ari ir tieshi tads pats, tikai grandiozaks un burtiski gjenials izgudrojums). otrkart (nu jau runajot par religjiju), protams, ir forshi, ja ir kads imaginary friend (let's name him

Link to comment
Share on other sites

*rakstu no opera mini, tapec nesaiet viss txts viena posta*

let's name him God smile.gif ), uz kuru visas problemas var 'paljauties' (lasi: tas nerisinat), un tad kad kaut kas saiet greizi vervelet par kaadu Augstaaku Gribu. nee, paldies, savus siichus es uz to smadzenju skaloshanas kursu ne par kaadu naudu nevestu.

Link to comment
Share on other sites

1-Giizas piramidas

2-Babilonijas gaisa darzi

3-Artemidas templis

4-Zeva statuja olimpaa

5-Halicarnees mauzolejs ( nezinu ka pareizi)

6-Rhodeses kolisejs (biggrin.gif)

7-Aleksandra baaka

Ja es kautkur kludijos pasakat!!!

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

1-Giizas piramidas

2-Babilonijas gaisa darzi

3-Artemidas templis

4-Zeva statuja olimpaa

5-Halicarnees mauzolejs ( nezinu ka pareizi)

6-Rhodeses kolisejs (biggrin.gif)

7-Aleksandra baaka

Ja es kautkur kludijos pasakat!!!

Nu cik zinu "Stounheidzha" arii ir viens no briinumiem un Budas statuja, cik tur metrus augstaa, no bronzas arii ir... (ja nekljuudos) Aaa un veel Lielais Kjiinas muuris...

Edited by amneey.
Link to comment
Share on other sites

Varbūt es te kko ne pa tēmu,bet sorry ka es spamoju smile.gif

Biju izlasijis abus spoku topicus no pirmā posta līdz pēdējam.. (apsveicami,parasti kad lasu paliek garlaicīgi)Par cik esmu vēl sīks (12 gadi cool2.gif )

Mans spocīgais atgadijums (notiek pēc katra treniņa):

Katru otro diena man ir futbola treniņš (~no 19:00 - 20:00) Eju mājās,tāda neomulīga sajūta..(liekas ka seko,bet nekā nav) anyway eju uz priekšu arvien ātrāk un ātrāk,tad sākas.Ieeju kāpņu telpā (viss apkārt ir tumš,knapi var redzēt kko)OK eju un tad es sāku skriet pa kāpnēm,drausmīgs ātrums...Bet vienmēr bez atgadijumiem tieku līdz 5tajam stāvam un ar trīcošām rokām ieeju savā dzīvoklī.Man jau sāk likties ka tās ir sacīkstes ar spokiem..

Protams faterītis ir man ir izskalojis smadzenes par tiem spokiem: "Spoki rodas tāvā iztēlē u.t.ml."

Vienreiz palupiju spoku stāstus pa "discovery"..Raidijums bija diezgan bailīgs...Pēctam gribēju pārslēgt no "discovery" uz "mtv" (laikam) un to 1 sekundi mani pārņēma diezgan sūdīga sajūta...(tumš,bailīgs klusums) smiliez.de_2538.gif

EDIT: Šīs "sacīkstes" notiek vairāk rudenī,ziemā (jo tad ir tumšāks)

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kaa ar spokiem, bet nu man vienreiz atgadijaas shitaadi:

Visu dienu mani maaca aizdomiiga sajuuta - sodien notik kaut kas slikts.

Gandriiz visur kur paskatijos bija 13, mashiinai no aklamatora nokrita klemes, shitaa pagaaja visa diena.

Vakaraa jau taisos iet guleet un man piezvana un uzaicina uz tusu, nu es piekritu, bet beigaas sanaca taa, ka man bija jaaved viens cilveeks uz darbu (riigu) un kad braucu uz Riigu mani nokeera policisti. Visu laiku braucu normaali (+9 km/h) un tieshi briidi kad uzspiedu vairaak (+51 km/h) celja galaa bija laipnie policisti (kuri pat trijos naktii ir cakli kaa bitiites). Luuk taa.

Kaut kaada veidaa es nojautu, ka notiks kaut kas slikts.

Spociigi laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Oj, atliek aizbraukt uz nakti un jūs te tik daudz sarakstat, ka baisi paliek.

Well done. Keep 'em commin'.

EDD jāatzīst, ka dažās vietās bija grūti saprast, ko tu saki, jo es, LOL, neesmu nekāds vidusskolas pidiņš, kas saprastu visus tos terminus, bet nu apmēram mēģināšu atbildēt.

Vel gribēju piebilst - jā, man patiešām vakar pilnīgi neko nebija ko darīt pa dienu. period.

Masa - pilnīgi sviestains vārds, kā jau teici, ja tā padomā. ( pašam kauns paliek )

Ok, nevis masa, bet enerģijas sakopojums - tā būtu labāk, ne ?

Zinātnieki jau sen ir secinājuši, ka visi tā sauktie "spoki" ir neironu ģenerēti impulsi cilvēka smadzeņu gangliju bazālajos centros pie īpašiem apstākļiem - noguruma, bezmiega, masu psihozes, utt.

Kamon, tas ir ļoti līdzīgs fakts, manam sacītajam.

Neironu kustību radītais lauks, afaik ir biolauks.

Pa tiem pašiem neironiem plūst vāja strāva, kas rada impulsus, kas savukārt rada elektriskos laukus, ko šinī gadijumā var saukt par biolauku, jo cilvēks, suns, puķe or w/e fucking what k;a tu pats zini ir bioloģiska būtne.

+1 rep. point to ya' sweety par posta daļu, par piramīdu sviestu, ko anfisa bija uzbūrusi.

P.S. for rusty - Ko tu tur par antivielu ierunājies beztēmā iepriekš ? ;o

Link to comment
Share on other sites

tač saprotams, ka visi šie spoki, reliģijas un viss pārējais ir izdomāti tieši tādēļ, ka kaut ko cilvēka prāts nebija spējīgs izskaidrot. tātad, nevis lai meklētu kādu zinātnisku skaidrojumu, ir taču krietni vieglāk izdomāt kaut kādu pārdabisku spēku un novelt visu uz to.

Link to comment
Share on other sites

tač saprotams, ka visi šie spoki, reliģijas un viss pārējais ir izdomāti tieši tādēļ, ka kaut ko cilvēka prāts nebija spējīgs izskaidrot. tātad, nevis lai meklētu kādu zinātnisku skaidrojumu, ir taču krietni vieglāk izdomāt kaut kādu pārdabisku spēku un novelt visu uz to.

Reliģijas - jā.

Spoki - nē.

Es nesaprotu kā Tu vari tā pateikt pēc topika izlasīšanas ( protams, ja tu to esi izdarijis ). Spoki pastāv, tikai ne tādā veidā kā to lielākā daļa cilvēku ir iedomājušies.

Link to comment
Share on other sites

piedo, saulīt, es sāku lasīt tikai no kādas 6-7 lpp un krietni pa diagonāli.

var jau būt, ka es palaidu garām kādu vērā ņemamu faktu, bet tas tak nemaina to, ka kaut kas notiek, ko mēs nespējam izskaidrot (kaut kādas gaismas parādības vai kaut kas tamlīdzīgs) un mēs to noveļam uz spokiem, nevis cenšamies loģiski to izskaidrot.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tas ir tas, ko mēs ( te daži ) nedaram. Šīs visas gaismas n' stuff ir izskaidrojamas, lieta ir tikai tajā, ka cilvēki daudzkārt labāk tic, jej bogu, tiem sūdu stāstiem par cilvēku dvēselēm un paralēlajām pasaulēm ( par ko arī var parunāt ), nevis mēģina saprast un piekrist patiesībai.

ninja edit : mīļumiņš, buc buc .. ;*

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...