Jump to content
GIGN Forum

Truth !?


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Viņš nelaimi pareģoja pirms traģēdijas. Kā es teicu tas bija ~mēnesi pirms traģēdijas, kad viņš teica, ka ~pēc mēneša notiks liela traģēdija Amerikā. Es pats to raidījumu redzēju. Nu par vāciju es nezinu, vnk tā bija vienīgā lieta, ko es atceros, ko viņš vēl pareģoja otrajā raidījumā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wanna challenge Beef ? Izskaidro, kas ir 'spoki'.

Tu nevari teikt izskaidro, kas ir spoki.

Es varu teikt, ka tas ir halikunacijas un izdoma! ludzu ticams un vinekarsh ziskaidrojums! Labak dod man chellengu! Pasaki - vot tad un tad es redzeju/dzirdeju to un to. Ka tas bija iespejams? Kas tas bija? Ok?!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tads topiks aiziet jau globali biggrin.gif

Karo4i visi zilnieki un 4uk4as ar kartim ir pedejais breds , visu ko tie maak pateikt driz tev buus bagatiba vai notiks kautkas launs , tapec cita pasaule NEEXISTEE!!

Link to comment
Share on other sites

SkaM ja neko prātīgu nevari pateikt, varbūt labāk vispār neposto, kay ?

Beef, nē. Es vēlos, lai izskaidro, kas ir tā saucamie 'spoki' ? Tas tikai tāpat vien, lai tev interesanti būtu par to padomāt.

Patiesībā nav pilnīgi nekā, ko varētu tev pajautāt, jo visas šīs lietas vairāk mazāk ir saprotamas.

Link to comment
Share on other sites

beef viņa zināja to, kas noticis ar mani pagatnē.

otra lieta - mby tu esi kautkāds stulbenis, jo netici, m? es neesmu nekāds ticīgais Dievam vai kam. vnk saku, ka šādos strīdos ar citiem vari vnk iet dirst smile.gif

Link to comment
Share on other sites

beef viņa zināja to, kas noticis ar mani pagatnē.

otra lieta - mby tu esi kautkāds stulbenis, jo netici, m? es neesmu nekāds ticīgais Dievam vai kam. vnk saku, ka šādos strīdos ar citiem vari vnk iet dirst smile.gif

1) minoritij - es jau teicu. Spoki ir mits, halicunacijas (iedomu teli) un fikcija viss viena!

2) Rusty - nu neapvainojies. Vienkarsi es gribu ar tevi veseligi padiskutet. Redzi, tu jauns puisis. Tavi dzives notikumi spilgti, ko tu atceries - nav nemaz tik daudz. Uzbrauca masina, piesejas pedofils, smaga slimiba, kada meitene. Sadas zinas ne tu viens zini. To zin tavi vecaki un ari tavi kaimini. Cilveki runa, bet ekstrasensi klausas! Klausas LOTI uzmanigi, jo tads ir vinu darbs. Ka savadak TU izskaidrosi to, ko vina zinaja par tevi? Nu runa ar mani luudzu! :/

Beefs

p.s. un vel vini var minet. Piemeram - vins saka negadijums un vero tevi. Tu kaut ka sastobies un viss - vins turpina temu jau talak. Protams - daudz profesionalak, ka es to rakstu te. Vienkarsi - es tiesam gribetu aiziet pie krutaka ekstrasensa, lai vins ari kaut ko par mani pasaka. Bet pie krutaka tapec, ka mikstie jau tocna neko nepateiks! smile.gif

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

beef viņa zināja to, kas noticis ar mani pagatnē.

otra lieta - mby tu esi kautkāds stulbenis, jo netici, m? es neesmu nekāds ticīgais Dievam vai kam. vnk saku, ka šādos strīdos ar citiem vari vnk iet dirst smile.gif

Beefam ir taisnība - ar ticīgiem cilvēkiem strīdēties nav pilnīgi nekādas jēgas. Viņi tic savai nostājai, saviem pieņēmumiem, nevis faktiem, kas ir pierādīti un ir patiesi.

It's all about physics.

Link to comment
Share on other sites

spoki ir , tāpat ka arī atsevišķas extrasences kas tiesam ir patiesas , ar tādiem tipiem ka beefs neizjutiis neticees un paliks pie sava , nav jegas striideties , tas butu tapat kaa kristiesiem ir tada tur ticiiba un budismam savadaki pienemumi - un katrs stridas kuram ir pareizaks.. zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

1) minoritij - es jau teicu. Spoki ir mits, halicunacijas (iedomu teli) un fikcija viss viena!

2) Rusty - nu neapvainojies. Vienkarsi es gribu ar tevi veseligi padiskutet. Redzi, tu jauns puisis. Tavi dzives notikumi spilgti, ko tu atceries - nav nemaz tik daudz. Uzbrauca masina, piesejas pedofils, smaga slimiba, kada meitene. Sadas zinas ne tu viens zini. To zin tavi vecaki un ari tavi kaimini. Cilveki runa, bet ekstrasensi klausas! Klausas LOTI uzmanigi, jo tads ir vinu darbs. Ka savadak TU izskaidrosi to, ko vina zinaja par tevi? Nu runa ar mani luudzu! :/

Beefs

vo tagat jau ko labāk pastāstiji. da es neapvainojos, bet mby kādu citu, kas šeit ir un kurš ir ticīgs tu ar saviem tekstiem ''stulbs etc'' aizvainoji..es pats dodu priekšroku zinātniskajam, bet nenoliedzu arī pretējo...

Link to comment
Share on other sites

vo tagat jau ko labāk pastāstiji. da es neapvainojos, bet mby kādu citu, kas šeit ir un kurš ir ticīgs tu ar saviem tekstiem ''stulbs etc'' aizvainoji..es pats dodu priekšroku zinātniskajam, bet nenoliedzu arī pretējo...

nu fakeris tu esi! Varbut tomer pastastisi par savu pieredzi ar ekstrasensi!

Redzi, es baigo storiju uzrakstiju.. es cereju, ka tu vinu pakomentesi. Ka tu uzrakstisi kaut ko, ka piemeram - nee! vina neko nejautaja! Tikai saka bert par manu pagatni... nu pastasti! nesi ignja! smile.gif

BEefs

Link to comment
Share on other sites

nu fakeris tu esi! Varbut tomer pastastisi par savu pieredzi ar ekstrasensi!

Redzi, es baigo storiju uzrakstiju.. es cereju, ka tu vinu pakomentesi. Ka tu uzrakstisi kaut ko, ka piemeram - nee! vina neko nejautaja! Tikai saka bert par manu pagatni... nu pastasti! nesi ignja! smile.gif

BEefs

es baigā maita, ne? neļāvu turpināt mūsu domstarpības biggrin.gif par soņu. nē.jautāja. nevar dot atbildes, ja nav jautājumu...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Parādības, ko saucam par spokiem patiesībā ir kaut kas pavisam savādāks.

Tās ( parādības ) ir bezformas, bezkrāsas, bezsmaržas ( n' so on ), kā lai pasaka, hmm - ok teiksim - masa, kuru ir iespējams ieraudzīt vietās ar augstu bioenerģijas līmeni. ( es neesmu pārliecināts, ka var teikt tā - līmenis, bet nu poX )

Pāris fakti, piemēri, lai tu saprastu patiesību. (!)

Pirmkārt visi šie piļu, muižu, cietumu īpašnieki, darbinieki ir meļi ( laigan tāds bizness ir ). Kā piemēram ja kāds ir bijis Liepājas Karaostā, viņš zin, ka tur gidi stāsta par sievieti, kas pirms daudziem simtiem gadu ir gaidijusi savu vīru <bla bla bla> un pakārusies vienā no cietuma kamerām, un tagad klaiņ .. MUĻĶĪBAS. - Es nenoliedzu, maybe tur patiešām šī masa parādas, bet tam nav nekāda sakara ar šo dāmu, kura pakārusies dievs vien zin' kad. ( ja vsp tāda ir bijusi )

Kāpēc cilvēki redz šīs lietas tu jautāsi ( ok, tu nejautāsi, jo esi pārliecināts, ka tie nepastāv, bet nu anyway klausies ) ? - Kā tu noteikti pats zini mums visapkārt ir bioenerģija, kas nepārtraukti mainas, kustas, ietekmējas no dažādām mijdarbībām. Lūk ir tādas vietas, kurās šī enerģija ir paaugstināta, un dažreiz pārsniedz normu, tādējādi šajā vietā veidojas šī masa.

Kāpēc cilvēki, kas redzējuši visus šos piļu/muzeju/etc. spokus apgalvo, ka tiem ir bijuši noteikti apveidi ( cilvēks bez galvas, kalps, sieviete, vergs utt. utt. ) ? - Te sāk strādāt smadzenes. Cilvēkam ieraugot šo masu, smadzenes momentāli noreaģē un tu redzi kādu noteiktu apveidu. Ja tu būsi dzirdējis, ka attiecīgajā pilī staigā apkārt sieviete brūnā kleitā - tu ieraudzīsi sievieti brūnā kleitā.

Kāpēc, ja es ieietu vienā telpā un ieraudzītu spoku un pēc brīža taj izstabā ieietu cits cilvēks ( vai kaut vai es izsoļotu pa druvīm un ienāktu atpakaļ ) viņš neredzētu to ? - Kā jau pieminēju - šie bioenerģijas lauki ( es nezinu vai tā var teikt - lauki ) nepārtraukti kustas.

Interesants fakts : Ja mēs ar tevi Beefy ietu pa celtni, kurā ir augsts bioenerģijas līmenis, un pēkšņi paši ieraudzītu šo masu ( mēs nebūtu domājuši par nekādiem spokiem, un par to nebūtu pārsprieduši neko - mums nebūtu nekādu kopēju domu par to, kas šajā celtnē varētu notikt ), ir simtprocentīga iespējamība, ka mēs abi ieraudzīsim šo masu dažādos apveidos. Pats saproti kāpēc.

that's pretty much what I wanted to say about that.

Fakts.

ninja edit : Baskukropli gaidu tavu komentāru par šo postu, jo tik ļoti nevarēji sagaidīt to.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Beef, negribu maisīties, bet Tu joprojām neizskaidroji, kā tad bija iespējams uzcelt piramīdas. Ir daudz teoriju, bet neviens nezin, kura ir patiesa; Tu vari tikai ticēt tam, kam vēlies. Un vēl jo neizskaidrojamāks tas ir tāpēc, ka mūsdienās ar vismodernākajām tehnoloģijām šādas piramīdas uzcelt neizdevās.

Ir neizskaidrojamas lietas/parādības, nu ir. Ja Tu saki, ka tā nav, tad izskaidro, kā bija iespējams uzcelt piramīdas.

Link to comment
Share on other sites

Beef, negribu maisīties, bet Tu joprojām neizskaidroji, kā tad bija iespējams uzcelt piramīdas. Ir daudz teoriju, bet neviens nezin, kura ir patiesa; Tu vari tikai ticēt tam, kam vēlies. Un vēl jo neizskaidrojamāks tas ir tāpēc, ka mūsdienās ar vismodernākajām tehnoloģijām šādas piramīdas uzcelt neizdevās.

Ir neizskaidrojamas lietas/parādības, nu ir. Ja Tu saki, ka tā nav, tad izskaidro, kā bija iespējams uzcelt piramīdas.

Tam nav nekāda sakara ar kaut kādām pārdabiskām spējām, anfy.

Viņi pavisam vienkārši izdomāja kādu tehniku, lai tos milzonīgos bluķus spētu uzstutēd augšā.

Link to comment
Share on other sites

Beef, negribu maisīties, bet Tu joprojām neizskaidroji, kā tad bija iespējams uzcelt piramīdas. Ir daudz teoriju, bet neviens nezin, kura ir patiesa; Tu vari tikai ticēt tam, kam vēlies. Un vēl jo neizskaidrojamāks tas ir tāpēc, ka mūsdienās ar vismodernākajām tehnoloģijām šādas piramīdas uzcelt neizdevās.

Ir neizskaidrojamas lietas/parādības, nu ir. Ja Tu saki, ka tā nav, tad izskaidro, kā bija iespējams uzcelt piramīdas.

ideāli, ka pieminēji pirmaīdas...ooo bīfij...ahahā...i feel so evil...ahahā..lab okei. kr4 izkaidro man šo lietu. piramīdas ēģiptē ir veidotas perfekti - ar attiecīgajām debes pusēm etc un tās uzkrāj kosmisko (vai kādu citu) enerģiju, jo paskaidro man...kā varēja būt tā, ka pēc vairāk kā 2k gadiem ēdies, kas atradās piramīdā - šinī gadijumā rīsi - bij ideālā stāvoklī. ēdami. m?

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Nu lol anfy, tas nav tā.

Tu pajautāsi cilvēkam, kurš nezin - kā uzbūvēt ātombumbu, viņš tev nevarēs atbildēt. Piramīdas nav tās lietas, kas būtu jāmēģina izskaidrot, ir daudz citu lietu, kuru eksistence/būtība vel nav saprastu, un būtu to jāsaprot/jāizskaidro.

rusty fyi Beefy ir offā, tākā nāksies vien mums te piebremzēt.

ninja edit : es arī dodos prom, so ja kādam ir kādas neskaidrības, ar manis uzrakstīto tekstu, mierīgi posto iekšā un gaida rītdienu.

period.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Parādības, ko saucam par spokiem patiesībā ir kaut kas pavisam savādāks.

Tās ( parādības ) ir bezformas, bezkrāsas, bezsmaržas ( n' so on ), kā lai pasaka, hmm - ok teiksim - masa, kuru ir iespējams ieraudzīt vietās ar augstu bioenerģijas līmeni. ( es neesmu pārliecināts, ka var teikt tā - līmenis, bet nu poX )

Pāris fakti, piemēri, lai tu saprastu patiesību. (!)

Pirmkārt visi šie piļu, muižu, cietumu īpašnieki, darbinieki ir meļi ( laigan tāds bizness ir ). Kā piemēram ja kāds ir bijis Liepājas Karaostā, viņš zin, ka tur gidi stāsta par sievieti, kas pirms daudziem simtiem gadu ir gaidijusi savu vīru <bla bla bla> un pakārusies vienā no cietuma kamerām, un tagad klaiņ .. MUĻĶĪBAS. - Es nenoliedzu, maybe tur patiešām šī masa parādas, bet tam nav nekāda sakara ar šo dāmu, kura pakārusies dievs vien zin' kad. ( ja vsp tāda ir bijusi )

Kāpēc cilvēki redz šīs lietas tu jautāsi ( ok, tu nejautāsi, jo esi pārliecināts, ka tie nepastāv, bet nu anyway klausies ) ? - Kā tu noteikti pats zini mums visapkārt ir bioenerģija, kas nepārtraukti mainas, kustas, ietekmējas no dažādām mijdarbībām. Lūk ir tādas vietas, kurās šī enerģija ir paaugstināta, un dažreiz pārsniedz normu, tādējādi šajā vietā veidojas šī masa.

Kāpēc cilvēki, kas redzējuši visus šos piļu/muzeju/etc. spokus apgalvo, ka tiem ir bijuši noteikti apveidi ( cilvēks bez galvas, kalps, sieviete, vergs utt. utt. ) ? - Te sāk strādāt smadzenes. Cilvēkam ieraugot šo masu, smadzenes momentāli noreaģē un tu redzi kādu noteiktu apveidu. Ja tu būsi dzirdējis, ka attiecīgajā pilī staigā apkārt sieviete brūnā kleitā - tu ieraudzīsi sievieti brūnā kleitā.

Kāpēc, ja es ieietu vienā telpā un ieraudzītu spoku un pēc brīža taj izstabā ieietu cits cilvēks ( vai kaut vai es izsoļotu pa druvīm un ienāktu atpakaļ ) viņš neredzētu to ? - Kā jau pieminēju - šie bioenerģijas lauki ( es nezinu vai tā var teikt - lauki ) nepārtraukti kustas.

Interesants fakts : Ja mēs ar tevi Beefy ietu pa celtni, kurā ir augsts bioenerģijas līmenis, un pēkšņi paši ieraudzītu šo masu ( mēs nebūtu domājuši par nekādiem spokiem, un par to nebūtu pārsprieduši neko - mums nebūtu nekādu kopēju domu par to, kas šajā celtnē varētu notikt ), ir simtprocentīga iespējamība, ka mēs abi ieraudzīsim šo masu dažādos apveidos. Pats saproti kāpēc.

that's pretty much what I wanted to say about that.

Fakts.

ninja edit : Baskukropli gaidu tavu komentāru par šo postu, jo tik ļoti nevarēji sagaidīt to.

Tu staastiiji tikai par redzi, ka mees "TO" saskatam. Bet kaa paliek ar skapiishu durvju veershanos valjaa - ciet, kruuzhu vai glaazhu paarvietoshanos pa galda virsmu u.c. ?

Edit:

Aizmirsu piemineet, tad sanaak ka shiim "masaam" ir intelekts/saprashana?

Edited by amneey.
Link to comment
Share on other sites

Traffic atceros to notikumu kad viens savā pagalmā būvēja piramīdas, viņš bija atklājis veidu kā to izdarīt, bet diemžēļ viņš nomira un noslēpums devās kapā arī iekšā. wink.gif

Palieku pie sava, pasaulē ir spēks ko nevar izskaidrot neviens mirstīgais. smile.gif

Edited by conrad
Link to comment
Share on other sites

Tu staastiiji tikai par redzi, ka mees "TO" saskatam. Bet kaa paliek ar skapiishu durvju veershanos valjaa - ciet, kruuzhu vai glaazhu paarvietoshanos pa galda virsmu u.c. ?

Krūzes/glāzes tā vienkārši nevar pārvietoties pa galda virsmu - tās ir vistīrākās muļķības. Tāpat kā skapīšu durvis nevar pašas no sevis izkustēties.

btw, gribēju piebilst, ka šie spoki nerunā. Maybe ir iespējams, ka cilvēkam tajā brīdī kaut kas saiet uz īso un viņs to dzird, bet tas ir tikai viņa galvā.

Link to comment
Share on other sites

Krūzes/glāzes tā vienkārši nevar pārvietoties pa galda virsmu - tās ir vistīrākās muļķības. Tāpat kā skapīšu durvis nevar pašas no sevis izkustēties.

btw, gribēju piebilst, ka šie spoki nerunā. Maybe ir iespējams, ka cilvēkam tajā brīdī kaut kas saiet uz īso un viņs to dzird, bet tas ir tikai viņa galvā.

Ne jau par runaashanu iet runa, bet par to, ko vinji dara. Kaa jau teicu, IR gadiijumi, kad kkas notiek saistiibaa ar durvju virinaashanos vai glaazhu kusteeshanos, kaut vai shijos pashos video, deelj kuriem saakaas visa diskusiija. Ir jaabuut kaut kaadai saprashanai, lai atveertu durvis or smthng.

Link to comment
Share on other sites

Tu nesaprati emīl. sad.gif

Nē, šai masai nav nekāda intelekta. Tā nespēj darīt kaut kādas anormālās lietas ( laugh.gif ) - tikai parādīties un pazust. Cilvēks pats galvā iedomājas tās izskatu.

Nenoskatijos to video, bet esmu diezgan pārliecināts, ka tas video bija kārtējās muļķības.

ninja edit : āā, vel - tas vnk ir neiespējami, ka spoks atvērs vai kaut ko pakustinās, jo ja tu ieraugot spoku redzētu viņu noslēgtā telpā viņš tuvojoties sienai vnk tai izlidotu cauri.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Tu nesaprati emīl.  sad.gif

Nē, šai masai nav nekāda intelekta. Tā nespēj darīt kaut kādas anormālās lietas ( biggrin.gif ) - tikai parādīties un pazust. Cilvēks pats galvā iedomājas tās izskatu.

Nenoskatijos to video, bet esmu diezgan pārliecināts, ka tas video bija kārtējās muļķības.

ninja edit : āā, vel - tas vnk ir neiespējami, ka spoks atvērs vai kaut ko pakustinās, jo ja tu ieraugot spoku redzētu viņu noslēgtā telpā viņš tuvojoties sienai vnk tai izlidotu cauri.

Nu tad paskaties video! Kad noskaties, atbildi - "Kaa tu izskaidrotu to, ko redzeeji?"

Edit: Uldi! smile.gif

Edited by amneey.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...