Jump to content
GIGN Forum

Truth !?


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

minoritij - es zinu, ka spoki ir miits!

Un zini, kapec es ta domaju? Ne tikai tapec, ka es neticu dievam, esmu Evolucijas teorijas piekritejs un nekad nesmu redzejis spoku, bet ari tapec, ka es uzskatu, ka cilveks nav nekas vairak, ka sarezgita biologiska masina/dators. Bet datoram nav devesele!

Kaut gan esmu parliecinats, ka daudz kas vel fizika nav atklats, bet tapatas esmu parliecinats, ka spoki ir fikcija. njemot vera to, ka si fikcija vai nostasts nak no seniem laikiem, kad cilveki dzivoja tumsonibas laikmeta, tad es teiktu, ka ta ir viss labak saglabajusies legenda un piemers cilveku aprobezotajai domasanai!

Uzfilmet video par puiku, kurs stasta viskautko - tas nav brinums! Puika nav brinums, jo ari es varetu samacities un stastit. Puika nevar pieradit, ka vins to nav kalis ka dzejoliti! Un neprasi, kapec vinam tas butu izdevigi. Tagad iedomajies 1000 000 gimenju, kuram nav ko darit un gribas klut popularam. Sie paris gadijumi pakljaujas statistikai! Saproti manu domu?

Un varbut pardoma velreiz par to savu viedokli, ko tu doma seit rakstit. Viedoklus var mainit un ticibu ari!

Beefs

edit: ne reizi! NE VIENU PASU REIZI vel nav bijis gadijums, kad atdzita zinatnieku komanda butu ko tadu nofilmejusi, vai ka kads ekstrasens butu kustinajis kaut ko, bet ir TIK daudz video, kuros cilveki kustina daksinas. PADOMAAA! wink.gif

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu man gan tas 40min garais gabals feik nelikās, bet vienu gan varu pateikt - spoku es nekad negribētu ieraudzīt, es no tās sajūtas apmīstos man šķiet.

p.s. varat palasīt spoku stāstiņus šājā vecākajā topikā. TE

Link to comment
Share on other sites

Nu man gan tas 40min garais gabals feik nelikās, bet vienu gan varu pateikt - spoku es nekad negribētu ieraudzīt, es no tās sajūtas apmīstos man šķiet.

p.s. varat palasīt spoku stāstiņus šājā vecākajā topikā. TE

Traffic - tev nelikas feik, ja? Bet tu tacu apzinies, ka ari es tadu video varetu uztaisit. Man tas prasitu paris nedelas!

Ka tu justos, ja tev peksni tie dzeki no ta video pateiktu - zini traffic - tas viss bija feik, lai nopelnitu naudinu! Vai tu pardomatu par savu ticibu spokiem, vai tikai nolemtu, ka sis bija viens vienigais iznemums, kad cilveki ir rikojusies negodigi?

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Labi, varbūt arī bija, varbūt nebija feiks, bet spokiem ticu tā pat.

A tā video beigas noskatījies? Tur kur kjip dūmi bija? Es nezinu gan ko var paveikt tur ar nezkādām datorprogrammām, bet izskatījās reāli.

Link to comment
Share on other sites

Ka tu justos, ja tev peksni tie dzeki no ta video pateiktu - tas viss bija feik

kā tu justos, ja tie džeki pateiktu, ka tas viss ir īstenība? viņu vārdus varētu parbaudīt ar melu detektoru n' shit...

P.S da spoki vispār ir stulbs vārds...beef tu nekam neizskaidrojamam netici ?

Link to comment
Share on other sites

beef tu tādām lietām, kā cilvēks ar rentgena(nezinu vai pareizi uzrakstīju) staru redzi, nākotnes pareģotājiem(te nav domātas nekādas zīlnieces salonos) un vēl visādiem dziedniekiem arī netici?

p.s. Man entās reizes ir licies, ka dzīvnieki - suņi, kaķi, par citiem nezinu, redz kko tādu, ko es neredzu. Vairākas reizes ir bijis, ka kaķis skatās man pār plecu un vēl uz vairākām vietā, bet es tur neredzu pilnīgi neko, nekādu knisli, ne putekli, neko, bet tomēr viņš ar acīm itkā kaut kam seko. tas pats ar suni arī ir bijis.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

kā tu justos, ja tie džeki pateiktu, ka tas viss ir īstenība? viņu vārdus varētu parbaudīt ar melu detektoru n' shit...

P.S da spoki vispār ir stulbs vārds...beef tu nekam neizskaidrojamam netici ?

saksim ar to, ka tic tikai mulki.

un turpinasim ar to, ka nav neka neizskaidrojama!

Ludzu nosauc kaut ko neizskaidrojamu un es tev izskaidroshu! Nopietni! SAAAC! smile.gif

BEefs

Link to comment
Share on other sites

mošķ nepatēmu,bet tipa tāds atgadījums iz manas dzīves.atceros kad parādījās 1.6 mēs ar druškām ineta klubā kādas 20h 4ista no vietas gignā nosēdējām jo tas bija laikam pirmais serveris kas pārgāja uz 1.6,vai arii citi vnk nebija zinaami,bet eniivei.apmeeram peec 20 ilgas seedeeshanas pie pc,saartaam aciim un daudz daudz energijas dzeerieniem bija laiks doties maajaas,un tad psc dzirdeeju visaadas skanjas un taka kaadu sistu,bet tas jau bija gaishaa dienas laikaa. . . nu es saprotu ka tas viss bija manu smadzenju paarslodzes deelj ( 10cms.gif ) un tml krapiem neticu,vnk tie visi suudi ir izraisiiti cilveeka galvaa (runaajot par skanjaam) nu ja tu redzi kautko paardabisku un tomeer izveelies noticet ka tas ir pasaules ljaunuma speeks vai tml,tad mosk neesi pie pilna praata XD.gif bet eeniivei laikam esmu iešļūcis beztēmā,bet man tas i piedodams-bišk smiga (bišķ)

taatad atcerieties bērni-gļuki ir no bezmiega,narkotikām,toksiskām vielām un māmiņu pāridarījumu sekas bērnībā

Link to comment
Share on other sites

saksim ar to, ka tic tikai mulki.

un turpinasim ar to, ka nav neka neizskaidrojama!

Ludzu nosauc kaut ko neizskaidrojamu un es tev izskaidroshu! Nopietni! SAAAC! smile.gif

BEefs

beef izskaidro, kā radās cilvēki un visa dzīvā daba uz zemes? Un vsp, kā radās zeme un visums? Tu noteikti arī netici, ka bez mums ir vēl kāds.

edit: vēl vari izskaidrot, kā ēģiptieši dabūja tik nenormāli precīzas tās piramīdas? Un kā vispār tos smilšu bluķus viņi dabūja tur augšā?

p.s. es neatceros, kā sauca to džeku, bet viens latvietis amerikā vai kur no koraļļiem vai no kā, kr4 nenormāli smagi, bija uztaisījis tādu kā pilsētu. Un tie pieņemsim koraļļi bija labu gabalu prom tikai atrodami, no tās vietas, kur viņš to visu bija izveidojis. Tie koraļļi bijuši nenormāli smagi. ļoti, ļoti daudzi cilvēki stāstījuši, kā viņš vnk ar rokām viņus esot pārvietojis. Šo mums kkad latviešu valodā deva lasīt. Vēl attēli bija. jau ilgu laiku tur ir izveidots muzejs, kur par diezgan lielu naudu var tikt iekšā.

edit2: Tu gan jau, ka zini, ka tās piramīdas ir precīzas uz katra milimetra.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

saksim ar to, ka tic tikai mulki.

un turpinasim ar to, ka nav neka neizskaidrojama!

Ludzu nosauc kaut ko neizskaidrojamu un es tev izskaidroshu! Nopietni! SAAAC! smile.gif

BEefs

par ticību un politiku var mūžīgi strīdēties.

ā. labs piemērs. pie manis pirms gada ieradās Soņa - no krievijas ekstrasence. varu derēt, ka viņu nezini etc. bet vnk ieradās. ne speciāli pie manis, bet pie citiem un vnk iegriezās pie manis. vienkārš jautājums tev bīfij - kā viņa varēja pastāstīt man to, ko esmu pieredzējis, no kā bail - tikai ieskatoties acīs? baigi jauka sieviete - nebij nekāda ķertā vai kā. ar šādu cilvēku vnk parunāt ir super.

Link to comment
Share on other sites

beef izskaidro, kā radās cilvēki un visa dzīvā daba uz zemes? Un vsp, kā radās zeme un visums? Tu noteikti arī netici, ka bez mums ir vēl kāds.

psc visums ir bezgaliigs (cik cilveeka praats speej pienjemt) un vel tur kautkur projaam noteikti ir kaada sapraatiiga dziiviibas forma smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

beef izskaidro, kā radās cilvēki un visa dzīvā daba uz zemes? Un vsp, kā radās zeme un visums? Tu noteikti arī netici, ka bez mums ir vēl kāds.

nū itkā ir ''lielā sprādziena teorija''. uz zemes ūdens visticamāk, ka atceļoja no komētām no citām planētām.

P.S antivielu arī iegūs no nekā (tikpatkā)

Link to comment
Share on other sites

par ticību un politiku var mūžīgi strīdēties.

ā. labs piemērs. pie manis pirms gada ieradās Soņa - no krievijas ekstrasence. varu derēt, ka viņu nezini etc. bet vnk ieradās. ne speciāli pie manis, bet pie citiem un vnk iegriezās pie manis. vienkārš jautājums tev bīfij - kā viņa varēja pastāstīt man to, ko esmu pieredzējis, no kā bail - tikai ieskatoties acīs? baigi jauka sieviete - nebij nekāda ķertā vai kā. ar šādu cilvēku vnk parunāt ir super.

sadedzināt tādas,es tev sak,viena šitāda ragana man piešuva zādzību laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

par ticību un politiku var mūžīgi strīdēties.

ā. labs piemērs. pie manis pirms gada ieradās Soņa - no krievijas ekstrasence. varu derēt, ka viņu nezini etc. bet vnk ieradās. ne speciāli pie manis, bet pie citiem un vnk iegriezās pie manis. vienkārš jautājums tev bīfij - kā viņa varēja pastāstīt man to, ko esmu pieredzējis, no kā bail - tikai ieskatoties acīs? baigi jauka sieviete - nebij nekāda ķertā vai kā. ar šādu cilvēku vnk parunāt ir super.

Ko vina tev pastastija? Un kapec iegriezat pie tevis? Acis ieskatoties var daudz ko pateikt par cilveku!

Traffic -

macies labak skola. visums radas no liela spradziena. netaisos tev skaidrot to, bet tas ir izpetits sakot ar 0.3s no pasha sakuma.

viss dzivais uz zemes radas sakot ar tam aminoskabju reakcijam, kuru rezultata saka veidoties rns un dns, kurs mutaciju rezultaa ieguve speju vairoties un talka slekciajs rezultata radas cilveks. peace of cake!

Paradi merkakim datoru un paprasi ka radas! Vins ari pateiks, ka dievs radija, jo dators ir tik SAREZGITS, bet isteniba tas ir loti daudzu cilveku un ilgu gadu darba rezultats. sarezgitak, ka liekas sakuma.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Es ticu Dievam smile.gif. par spokiem nezinu, nav īpaši nācies saskarties. Vienīgi ļoti nepatīk sajūta, kad sapņo - no kautkā mūc, kustini kājas cik vien spēj, bet viņas kustas tik lēni. Vēl ir viena lieta ar ko man nācis saskarties diezgan bieži. Dažās situācijas liekas, ka tu jau šo situāciju esi piedzīvojis vai nosapņojis.

Link to comment
Share on other sites

Ko vina tev pastastija? Un kapec iegriezat pie tevis?

iegriezās, jo viņa devās pie vienas manas paziņas un pie reizes iegriezās pie manis. par to ko stāstijas, lai paliek...

P.S keda pa to, ka ''šeit jau esmu bijis'' kautkur bij rakstīts. cik aceros, tad neironi saiet uz īso, jo ''tagatne'' ilgst 0.025 sekundes. par to, ka tumsā mūc? - parasti tā notiek pēc emocijām pilnas dienas un, kad tu ej gulēt tev vēl smadzeņu puslodes nav pilnībā atslēgušās un kustību, kordināciju centri iet čupā.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Vaitad "šeit jau esmu bijis" nav tā reinharnācija?

man vairākas reizes tā ir bijis, ka aizbraucu uz kādu vietu, kur esmu pirmo reizi un kādā brīdi ir tāda sajūta, ka tieši šeit ir notikusi tieši tāda pati situācija.

labi, tas pirmais salīdzinājums bija tizls, toties uzzināju, ko jaunu smile.gif

Tomēr beef tu neatbildēji uz pārējiem jautājumiem smile.gif

EDIT: minority gaidam tavu versiju smile.gif

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

iegriezās, jo viņa devās pie vienas manas paziņas un pie reizes iegriezās pie manis. par to ko stāstijas, lai paliek...

P.S keda pa to, ka ''šeit jau esmu bijis'' kautkur bij rakstīts. cik aceros, tad neironi saiet uz īso, jo ''tagatne'' ilgst 0.025 sekundes. par to, ka tumsā mūc? - parasti tā notiek pēc emocijām pilnas dienas un, kad tu ej gulēt tev vēl smadzeņu puslodes nav pilnībā atslēgušās un kustību, kordināciju centri iet čupā.

Ne nu pasaki, ko tad vina teica?

Aiziet! Gribu zinat, ko ekstrasensi var pateikt! Gribu dzirdet pilnu sarunu! Ko tu teici un ko vina teica?

Nekautrejies - te visi savejie!

Ka tad tu vari man prasti, lai es tev kaut ko izskaidroju, ja pats nesaki, ko jaizskaidro.

Varbut pats nepazinati tai totkia visu pastastiji, ko pats gribeji dzirdet, vai ari vina neko tik personisku nepateica.

Bija raidijums par to ciksu, ar rentgena redzi, kas vareja noteikt slimibas. Meitene tikai apskatija cilvekus un parunajas un itka pateica vainu, bet loti netiesi.

Bet kad vinu parbaudija, tad bija ta, ka nelava cilvekiem runaties un viniem bija aizsietas acis. Un ciksa nevareja noteikt slimibu, no ka nacas secinat, ka nevis vinai ir rentgena redze, bet gan vina kaut ka savadak ir attistijusi savas spejas. Varbut vienkarsi ciksa bija genijs un prata cilvekus lasit ka gramatas pec vinu elposanas, adas krasas, acu kustibam un tada gara. Tatad - WOW - bet pilniba izskaidrojami ari musdienu psihologiju un fiziku. nekadas mistikas!

Beefs

edit: traffic, uz ko es neatbildeju? ludzu savus jautajumus skaidri formuleta veida 1) 2) u.t.t. ok?

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

lai es tev kaut ko izskaidroju

es neprasu, lai tu man kautko izskaidro, jo man to nevaig un kā tāda nav ko tu man varētu skaidrot... (nerunājot pa elektroniku, bioloģiju etc...domāju sparati - kā jau teicu... pa ticību un politiku var stīdēties mūžīgi)

Link to comment
Share on other sites

es neprasu, lai tu man kautko izskaidro, jo man to nevaig un kā tāda nav ko tu man varētu skaidrot... (nerunājot pa elektroniku, bioloģiju etc...domāju sparati - kā jau teicu... pa ticību un politiku var stīdēties mūžīgi)

Nu tadi jau ir tie ticigie - vini nevis mekle atbildes, bet akli tic! tapec ar viniem tiesam ir stubli strideties, jo vini pasi ir stulbi!

Vot ar traffiku gan vel var padiskutet. Vismaz vins mekle atbildes un uzdod jautajumus.

Beefs

p.s. eksperimenta pec es varetu aiziet pie zilnieces vai ekstrasensa, bet varu deret, ka nekas nesanaks un tad bus ierastais arguments, ka uz neticigajiem jau sita ekstrasensu padarisana nedarbojas, vai ne? NOZELOJAMI!

p.s.s. RUSTY - ESI GAN TICIGAIS! Tu teici, lai es paskaidroju, ka tava ekstrasense kaut ko tur bledj zinaja. Tad pasaki mums, ko vina zinaja pateikt, jo zini - si tema daudzu interese! nezi patmilis, ja!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

ticigie

neesmu ticīgais. droši varam diskutēt par to kā radijās zeme, kas kā ir etc.

P.S kā tu teici - zīlnieces? dā viņas piem. kad pareģo vai tev iet mīlestībā - vnk skatās tev acīs. viņas min min. ja uzmin kautko, tad tavas acu zīlītes mainās un viņas sāk tevi čakarēt tālāk.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Ne nu pasaki, ko tad vina teica?

Aiziet! Gribu zinat, ko ekstrasensi var pateikt! Gribu dzirdet pilnu sarunu! Ko tu teici un ko vina teica?

Nekautrejies - te visi savejie!

Ka tad tu vari man prasti, lai es tev kaut ko izskaidroju, ja pats nesaki, ko jaizskaidro.

Varbut pats nepazinati tai totkia visu pastastiji, ko pats gribeji dzirdet, vai ari vina neko tik personisku nepateica.

Bija raidijums par to ciksu, ar rentgena redzi, kas vareja noteikt slimibas. Meitene tikai apskatija cilvekus un parunajas un itka pateica vainu, bet loti netiesi.

Bet kad vinu parbaudija, tad bija ta, ka nelava cilvekiem runaties un viniem bija aizsietas acis. Un ciksa nevareja noteikt slimibu, no ka nacas secinat, ka nevis vinai ir rentgena redze, bet gan vina kaut ka savadak ir attistijusi savas spejas. Varbut vienkarsi ciksa bija genijs un prata cilvekus lasit ka gramatas pec vinu elposanas, adas krasas, acu kustibam un tada gara. Tatad - WOW - bet pilniba izskaidrojami ari musdienu psihologiju un fiziku. nekadas mistikas!

Beefs

edit: traffic, uz ko es neatbildeju? ludzu savus jautajumus skaidri formuleta veida 1) 2) u.t.t. ok?

ja tu domā to kuru rādīja pa ltv, tad tā bija laža. pa satelītu kkur biju redzējis daudz labāku raidījumu un arī lasīts bija.

ja tu būtu redzējis vienu raidījumu ainā, par ekstrasensiem, tad tur arī bija slavenībām pastāstītas lietas gan par nākotni, gan arī par pagātni, kur par pagātni neviens neko nenoliedza no teiktā.

Un vēl lielāks brīnums man bija, kad par vienu no latviešu pareģotājiem bija raidījums. Viņš pareģoja ar kkādām zvaigznēm vai kā uz papīra. Viņš pareģoja to, ka Amerikā notikšot ļoti liela nelaime pēc kāda mēneša. Apmēram arī pēc mēneša dvīņu torņos ietriecās lidmašīnas. Vēl pirms tam viņš pareģoja par Latviju, ka nākamais prezidents būšot ļoti ilgi. Tā arī bija.

Pēc dvīņu katastrofas par viņu vēlreiz bija raidījums, tur viņš vēl vairākas lietas pareģoja, bet atceros tikai vienu, to ka pēc dažiem gadiem ļoti varena kļūšot Vācija. Nu redzēsim.

par tiem jautājumiem, labi par tiem koraļļiem vai vēl sazin ko es pats īsti neatceros, bet par tām piramīdām, ja viņiem vēl nebija tik attīstītas zināšanas matemātikā, tad kā tur viss ir precīzs ik uz milimetra? manuprāt tur ir kkāda maģija vai vēl sazin kas bijis.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Par zemes rašanos nav jādiskutē - fakti paliek fakti.

Traffic apsolu līdz rītdienas vakaram te ierakstīt, tagad kaut kā nav laika sēdēt un atbildēt un visādiem komentiem sakarā ar manu tekstu.

*cough*EDD*cough*

btw, es varu kaut ko pareģot arī - ASV drīz sāks karu ar kādu valsti. Man šķiet es trāpiju. Paredzēt nelaimi 11. septembrī nebija tik sarežģīti.

IMO visi pareģi ir vienkārši krāpnieki. Neesmu dzirdējis nevienu izskaidrojumu, kā būtu iespējams paredzēt nākotni - tas vnk nav izskaidrojams, tātad nav īsts. Kad kāds pirms es padiršu pareģos cik sūds svērs, maybe noticēšu.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

ja tu domā to kuru rādīja pa ltv, tad tā bija laža. pa satelītu kkur biju redzējis daudz labāku raidījumu un arī lasīts bija.

ja tu būtu redzējis vienu raidījumu ainā, par ekstrasensiem, tad tur arī bija slavenībām pastāstītas lietas gan par nākotni, gan arī par pagātni, kur par pagātni neviens neko nenoliedza no teiktā.

Un vēl lielāks brīnums man bija, kad par vienu no latviešu pareģotājiem bija raidījums. Viņš pareģoja ar kkādām zvaigznēm vai kā uz papīra. Viņš pareģoja to, ka Amerikā notikšot ļoti liela nelaime pēc kāda mēneša. Apmēram arī pēc mēneša dvīņu torņos ietriecās lidmašīnas. Vēl pirms tam viņš pareģoja par Latviju, ka nākamais prezidents būšot ļoti ilgi. Tā arī bija.

Pēc dvīņu katastrofas par viņu vēlreiz bija raidījums, tur viņš vēl vairākas lietas pareģoja, bet atceros tikai vienu, to ka pēc dažiem gadiem ļoti varena kļūšot Vācija. Nu redzēsim.

Nu bulshits bledj. Kad ietriecas, tad vins pateica, ka zinaja! Davai, lai pasaka kaut ko, kas bus pec 2vam nedelam tagad, lai var parbaudit!

Par vaciju neveiksmigu minejumu saava. Izskatas, ka tomer TIK varena ta vacija neklus. Drizak Krievija. nu.. varbut salasijas par Krievijas <-> Vacijas gazes vada buvniecibu un logiski izdomaja rezultatu.

Get real un move your brain!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...