Jump to content
GIGN Forum

Truth !?


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Es vai tad saku ka tie ir vinji?

Varbut tiesham kads var atrast kadu video gribu redzet...

Man vel teica ka arzemes itka esot iespeja pasutit k-kadu zimi un uz lauka to izveidos tas tiessa?

Kāds tam sakars ar šo topiku ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sakars ir tads ka tu pats aizsac vairaks temas...Es ari aizsaku...

Ka macho teica esi parak iedomiigs...

LOL, ok - nākamā tēma - Kā kaķi ēd zivis ? Lūdzu iedodat man video.

Nu taču es šito topiku izveidoju, lai šeit varētu runāt par daudzām sākumā neizskaidrojamām lietām, pārdabiskiem notikumiem, neaptveramām lietām utt., utt., nevis kaut kāds random prikols, kam nav nekāda sakara ar visa topika domu.

btw, visums šobrīd saraujas ? ( sorry, par tik lamisku jautājumu ) vai velaizvien izplešas ?

Link to comment
Share on other sites

anfisa: tu gan dīvaina - tev laikam baigi iepatikusies ideja "ūūūū, mēs nekad neuzzināsim kā cēla tās piramīdas, ūūūūū!" Ir vairāki varianti un kādu no tiem jau viņi izmantoja. Neatbrauca Htroks un Htraksa no Zeināru galaktikas un nepaņēma pāris cilvēkus eksperimentiem apmaiņā pret ātru piramīdu uzbūvēšanu. To visu izdarīja cilvēki, tikai, kad tev par to stāsta, tev jāsūdzas par pierādījumu trūkumu. Tas, ka kaut kam nav pierādījumu, nenozīmē ka tas nenotika, jo zinies, pierādījumi var arī vienkārši pazust.

Nu pag, es labi zinu, ka ir vairāki varianti. Es tik cenšos pateikt, ka var būt gan tā, gan tā, bet viennozīmīgi pateikt nevar, ir tā bijis vai nav. Var rast izskaidrojumu, vairākus, bet neviens jau nepateiks, vai tas ir pareizs, un par to jau arī vispār bija runa.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau ir zināms, ka visums vēl izplešas, bet pēc kkadas hipotēzes (kkad senāk to laikam pieminēja EDD) būšot tā, ka visums sākšot sarauties.

Pie reizes viens mans jautājums, ko nekādīgi izprast nevaru par to visuma izplešanos. Kur tad viņš izplešas? Kas tā ir tādu par vietu, kur nav absolūti nekādas matērijas un citu lietu. Šo nekādīgi savā prātā aptvert nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau ir zināms, ka visums vēl izplešas, bet pēc kkadas hipotēzes (kkad senāk to laikam pieminēja EDD) būšot tā, ka visums sākšot sarauties.

Pie reizes viens mans jautājums, ko nekādīgi izprast nevaru par to visuma izplešanos. Kur tad viņš izplešas? Kas tā ir tādu par vietu, kur nav absolūti nekādas matērijas un citu lietu. Šo nekādīgi savā prātā aptvert nevaru.

Vispirms pamegini visparejo relativitates teoriju principa saprast. Ta ir tik samuhlita, ka tur jau smadzenes sak kupet. Tur tipa ta fiska, ka ja divi dzeki no punkta a izlido ara un katrs lido ar gaismas atrumu un vini lido pretejos virzienos, tad vinu savstarpejais atrums ir nevis 2x gaismas atrums, bet tas pats gaismas atrums... nu... karoce - pie lieliem atrumiem vairs nedarbojas prikols, ka ja divas masinas ar 10km braauc prom viena no otras, tadu vinu attiecibu atrums ir 20km.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau ir zināms, ka visums vēl izplešas, bet pēc kkadas hipotēzes (kkad senāk to laikam pieminēja EDD) būšot tā, ka visums sākšot sarauties.

Pie reizes viens mans jautājums, ko nekādīgi izprast nevaru par to visuma izplešanos. Kur tad viņš izplešas? Kas tā ir tādu par vietu, kur nav absolūti nekādas matērijas un citu lietu. Šo nekādīgi savā prātā aptvert nevaru.

Ja kāds saprastu, kas atrodas aiz pēdējā kvazāra malas, viņš būtu slavenākais cilvēks pasaulē. Tas ir pārāk neaptverami cilvēkam, kas robežojas ar neprātu.

Protams vienreiz visumam būtu jāsāk sarauties, sarauties tik ilgi kamēr tas iegūtu tādu pašus apmērus kā pirms lielā sprādziena, kas arī ir viena no neaptveramākajām lietām pasaulē.

btw, kur cilvēki izrauj to, ka nav lielāka ātruma par gaismas ātrumu ? blink.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

jū. man blakus uz galda ir ''sarežģīto vārdu vārdnīca priekš rusty'' 2. grāmata ar nosaukumu ''paspīdēsim ar lietām pa ko neko nejādzam gign acīs''.

P.S tā arī neatbildēji uz jautājumu...

Tikpat labi es varētu atbildēt uz daudziem citiem bezjēdzīgiem jautājumiem? Kāpēc es to nedaru? Varbūt tāpēc, ka tas ir bezjēdzīgi. +es nesaprotu kur tu esi dzirdējis, ka visums saraujas. Viņš izplešas. Protams, kaut kad beigs sarauties smile.gif

blade: jā, to šitu ir grūti iztēloties - izlasi to Hawkinga grāmatu, es ar labprāt iečekotu kas tur ir - tur man liekas šitas viss ir apstāstīts.

Link to comment
Share on other sites

Un es nevaru saprast, kāpēc vispār kaut kas eksistē - visums, galaktika, planētas, dzīvība, enerģija un viss pārējais šajā pasaulē (pasauli ieskaitot).

Tam gan laikam nav nekāda sakara ar paranormālo, atvainojiet.

Link to comment
Share on other sites

blade: jā, to šitu ir grūti iztēloties - izlasi to Hawkinga grāmatu, es ar labprāt iečekotu kas tur ir - tur man liekas šitas viss ir apstāstīts.

well, par to, kas ir aiz visuma beigām, tur gan nav nekas pateikts, bet ļoti daudzas idejas/atklājumi/fakti aprakstīti stipri vienkāršākā valodā nekā to parasti skaidro. Grūti lasāma, bet ļoti interesanta.

Ja jau te panesās tēma par visumu, tad man ir jautājums ? - Kādēļ, runā, ka melnajā caurumā laiks apstājas ? Kas notiktu ja Saule izdzistu ( protams, JA mēs izdzīvotu bez saules ( tikai pavisam teorētiski ) ) un mūs ierautu melnajā caurumā ?

Personīgi man viena no pašām, pašām nesaprotamākajām lietām, par ko daudzkārt prātoju ir Laiks. Kā gan ir iespējams, ka laiks apstājas ? Laiks vienā dienā sākās, tātad tam ir jābeidzas .. ( tas tā ļoti vnk pasakot ) ..

Link to comment
Share on other sites

visums nevar beigties. ja arī beidzas, tad kas būs aiz tā - siena un čau ?

P.S mino pa to melno caurumu. iespējams apstājas nez. ir arī hipotēze vai viedoklis, ka ceļojot ar gaismas ātrumu apstājas laiks. agrāk gāja baigi foršais seriāls "zvaigžņu vārti" tur arī bij, ka kautkāds caurums uzradās un lai to aizvētru vaidzēja baigo bumbu. tur lejā tiem cilvēkiem, kas bij pie tā cauruma pagāja 5 min kamēr atveda bumbu. a tiem cilvēkiem, kas viņu veda pagāja 2 nedēļas kamēr atveda.

macho - to dzirdēju no viena drauga. viņš kautko stāstija, ka itkā sarujas un temperatūra arī pazeminās ( visā visumā), bet es nesaku, ka tā ir taisnība...un mani māc šaubas vai vispār var to kautkā izdomāt - saraujas vai izplešas...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Ir vairākas teorijas, kuras šobrīd nav iespējams apgāzt.Piemēram, Hokings nesen izteicās, ka vairs netic paša radītajām teorijām par Visuma izcelšanos.Nekas nespēj dzīvot bez zvaigžņu ražotās enerģijas, bet laikam tāpat kā matērijai nav sākuma, tādēļ tas nevar "beigties".Visumam nav robežu tradicionālajā izpratnē - tā ir izliekta telpa, kurā ķermenis, virzoties taisnā virzienā, agri vai vēlu nokļūtu sākumpunktā.

Link to comment
Share on other sites

iepriekšējā dzīvesvietā bija baigi gudrs kaimiņš - izbijis matemātikas skolotājs un redaktors. viņš stāstīja (tas gan bija sen un visu precīzi neatceros), ka pārvietojoties ar gaismas ātrumu mainās laika ritējums tb laiks pārvietojoties ar gaismas ātrumu rit lēnāk nekā apkārtējā vidē un ķermenis, kurš pārvietojas, maina savu formu prātam neaptveramos izmēros.

pieņemsim, ka cilvēks pārvietojas ar gaismas ātrumu noslēgtā vidē, piemēram, 4x4x4m lielā kastē. pulkstenis, kas atrodas viņam uz rokas rāda, ka viņš kastē, pārvietojoties ar gaismas ātrumu, ir pavadījis 4 min. kad viņš izkāpj no tās ārā, tad atklāj, ka viņš tur ir pabijis 200 gadus.

p.s. cilvēki vnk nav atklājuši neko ātrāku par gaismas ātrumu, tāpēc arī to uzskata par ātrāko

edit:

"lielā sprādziena" ātrums imo nav izmērīts. ja ir, tad pasaki kāds viņš ir

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

bļa, ka tik es te gudri diršot neiebraucu auzās.

bet nu anyway, afaik bija apmēram tā -

Gaismas ātrums = ~300'000km/s = 3*10 sestajā. = 3*10^5

Visuma izplešanās pirmajos mirkļos - 10^23

Kamēr es noskaidroju vai man ir taisnība IRC, tāds roflis sanāca .. Tas tā tikai PS.

[21:08:01] <Aven> sucks.

[21:08:06] <Aven> my head is going to blow.

[21:08:09] <Aven> guys - 300'000 = 3*10 in submediant, right ?

[21:08:18] <chocomel> your studying maths?

[21:08:22] <chocomel> or your still in high school?

[21:08:38] <Aven> this is not about any of my homeworks.

[21:08:44] <Aven> doing some shit for myself.

[21:08:45] <rUmmeh`> this is about being a nerd

[21:08:45] <chocomel> ah lal

[21:08:49] <rUmmeh`> I MUST NEED SPEED OF LIGHT

[21:08:51] <rUmmeh`> TO CREATE TIME MACHINE

[21:08:55] <Aven> 4.gifD

[21:08:59] <chocomel> lol

[21:09:03] <rUmmeh`> oh dude

[21:09:08] <rUmmeh`> im gonna help him

[21:09:17] <rUmmeh`> then i can fuck celebs as babies

[21:09:22] <rUmmeh`> oooh

[21:09:24] * rUmmeh` drools

[21:09:25] <Yeti> send him some light

[21:09:28] <Yeti> via email

[21:09:30] <Aven> rummy

[21:09:51] <rUmmeh`> 1year old brad pitt

[21:09:55] <rUmmeh`> that would be so awesome

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Noteikti pastāv dažnedažādas enerģijas, ko mēs tā dēvējam par spokiem.

Mana vecmamma stāstīja, ka pat ir sastapusies ar šādām lietām, cik nu patiesība cik nē, bet teica, ka dakšiņas lidojušas pa gaisu, un tas bija iemesls pārdot māju un pārvākties uz rīgu (tā es būtu dzimis kurzemnieks kurš dzīvo totālos pāķos).

Jebkurā gadījumā uzskatu, ka nejau tas nāca gisā kā....Mazs puisīts atskrien mājās un saka mammai-klau es tur kautko redzēju, un mamma- ēēē, cool, davai to nosauksim par spoku.

Noteikti, ka kautkāds pamats tam visam ir bijis, lai visādi pidinji sāktu rakāties tai lietā dziļāk un meklētu visādus šitus.

Mana nostāja pret tā sauktiem spokiem ir, ka noteikti tādi pastāv.

Vai arī varbūt tas viss ir matrix un kautkas pārkāpj atļauto robežu???

Link to comment
Share on other sites

bļa, ka tik es te gudri diršot neiebraucu auzās.

bet nu anyway, afaik bija apmēram tā -

Gaismas ātrums = ~300'000km/s = 3*10 sestajā. = 3*10^6

Visuma izplešanās pirmajos mirkļos - 10^23

Kamēr es noskaidroju vai man ir taisnība IRC, tāds roflis sanāca .. Tas tā tikai PS.

Ja jau tevi tas interesē, tad palasi wikipēdiju.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, ko cilvēki darīs tad, kad saule izdzisīs, protams, šaubos vai tik ilgi cilvēki vispār nodzīvos?!

No fizikas grāmatas izlasiju, ka saule vēl turpinās spīdēt 5 miljardus gadu, lēnām atdziestot. Gravitācijas spēki turpinās saspiest saules kodolu, kamēr temperatūra pieaugs līdz 100 miljoniem grādu, tad sāksies citas kodoltermiskās reakcijas - hēlija degšana. Vēl pēc dažām evolūcijas pakāpēm saule būs kļuvusi par balto punduri.. tas turpinās izstarot enerģiju pakāpeniski atdziestot līdz absolūtajais nullei. Tā notiks ar visām zvaigznēm, kuru masa ir mazāka par saules trīskāršu masu. Ja cilvēce būs tik ilgi nodzīvojusi, tad iespējams, būs pārcēlusies uz citām zvaigžņu sistēmām.

Gadās arī tā, ka dažas zvaigznes savu dzīvi beidz kļūstot par melno caurumu.

40.gif kas par smailiju shock1.gif

Link to comment
Share on other sites

pieņemsim, ka cilvēks pārvietojas ar gaismas ātrumu noslēgtā vidē, piemēram, 4x4x4m lielā kastē. pulkstenis, kas atrodas viņam uz rokas rāda, ka viņš kastē, pārvietojoties ar gaismas ātrumu, ir pavadījis 4 min. kad viņš izkāpj no tās ārā, tad atklāj, ka viņš tur ir pabijis 200 gadus.

tieši tā ir Einšteina relativitātes teorija, to māca skolā un pēc šīs teorijas ātrāks ātrums par gaismas ātrumu nav iespējams.

tapēc tas prikols ar 2 stariem kas ar gaismas ātrumu triecas viens otram pretī, bet kopējais ātrums NAV 2xgaismas ātrums

Link to comment
Share on other sites

nteresanti, ko cilvēki darīs tad, kad saule izdzisīs, protams, šaubos vai tik ilgi cilvēki vispār nodzīvos?!
Pff, cilvēce pie pašreizējiem attīstības tempiem un to pieaugumiem jau pēc pāris desmitiem tūkstošu gadu kā maksimums imo, sen būs izveidojusi pati savu visumu, kurā viss ir ideāli.
Link to comment
Share on other sites

Pff, cilvēce pie pašreizējiem attīstības tempiem un to pieaugumiem jau pēc pāris desmitiem tūkstošu gadu kā maksimums imo, sen būs izveidojusi pati savu visumu, kurā viss ir ideāli.

ja vien nebūs paspējusi sevi iznīcināt, kas man liekas daudz ticamāks variants

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...