Jump to content
GIGN Forum

Truth !?


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Nu pag, kā tad tu izskaidro faktu, ka ir veiktas cik tur tās operācijas, kur cilvēks hipnozē ir gulējis, ticis operēts un neko nav jutis. Varbūt tev pats termins hipnoze nepatīk, bet kaut kādā mistiskā transa stāvoklī čalis ir bijis un neko nav jutis. Beļģijā esot ārste, kas izmanto hipnozi. Vēl bija bazars par to, kā viens džekiņš esot testējis cilvēkus, cik labi uz viņiem iedarbojas hipnoze. Es jau negrasos nevienu hipnotizēt, tā ka es ar neko nelasīšu.

macho - es vienmer izverteju to kas ir rakstits. Man ir aizdomas, ka tie petijumi un atkaljumi un civleku liecibas ir viltoti. thats it! wink.gif

BEefs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

par to hipnozi

esot tāda fīča ka cilvēks hipnotizēts, jamam iestāsta ka pieliks pie rokas karstu monētu, patiesībā monēta auksta, bet viņam paliek apdegums jo smadzenes ir apmānītas. Un apdeguma rēta paliek.

Pēc tāda paša principa tika vaļā no šī apdeguma - iestāstija ka monēta nebija karsta un rēta pēc pāris dienām nogāja. šis atkal pierāda ka visi šitie fufeļi ir cilvēka galvā

Link to comment
Share on other sites

macho - pie piramīdām, kapenēm esi tik pārliecināts, ka tajos rakstos par to celtniecību, vai kautko uz to pusi, nekas nav minēts?

Es runāju par to, ka tev vedot savu bazaru nav nekādas vai minimāla nojēga par ko tu vispār runā un tu nes pilnīgu sviestu. Konkrētāko. Ne tev ir sajēgas par to kas tur ir rakstīts, tev vajadzēja kaut kādu fufeli iekakāt un izklausīties gudram.

beef - nezinu, ja jau ir cilvēki kuriem ir kaut kas izoperēts, neizmantojot narkozi, tad jau kaut kas tur ir. Vincister - lol, loģiski ka galvā, hipnozes ideja jau ir uztaisīt cilvēkam kaut kādu transa stāvokli, kurā viņam var čakarēt smadzenes. Un ja jau čakarē smadzenes tad jau visu var izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

ah edits: par bermudu 3stūri - apgāziens teorijai par tām gāzēm - tak grāmatās rakstīts, ka tie kuģi pēcāk peldinās apkārt ar siltām vakariņām n šit, bet bez apkalpes - kā tad tā - kuģis itkā iekrīt kautkur nekur, apkalpe izkāpj un kuģis peld atpakaļ augšā un dreifē tālāk ? Vai kā?

ir dzirdēts, ka cilvēki vnk ņem un pārlec pār bortu, jo viņiem uznāk gļuki

par zemūdenēm - elektronika saiet uz īso un viņas vnk nogrimst un pazūd radio sakari

Kādēļ viņš tagad neuztaisa tādu pašu restartu?

neiedziļināšos sīkumos, bet pirms ~20 gadiem gandrīz sākās atomkarš (krievi domāja, ka asv no skandināvijas palaistās raķetes atmosfēras pētīšanai ir kodolraķetes, kas nomērķētas uz psrs). atlika tikai nospiest 1 podziņu un visa pasaule būtu iznīcināta un būtu bijis pasaules restarts

p.s. vinicister, jaunsargos dienē?

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Beef kā tu izkaidrosi šo faktu! Kad PILNĪGI visus izlasiju aizgāju uz toleti pačurāt un tad atnācu aizkari bija aizvērti!!! Un esu viens mājas ar savu kaķi! 100% aceros ka smuka saule spīdeje un aizkari bija VAĻĀ!!

Link to comment
Share on other sites

Es runāju par to, ka tev vedot savu bazaru nav nekādas vai minimāla nojēga par ko tu vispār runā un tu nes pilnīgu sviestu. Konkrētāko. Ne tev ir sajēgas par to kas tur ir rakstīts, tev vajadzēja kaut kādu fufeli iekakāt un izklausīties gudram.

beef - nezinu, ja jau ir cilvēki kuriem ir kaut kas izoperēts, neizmantojot narkozi, tad jau kaut kas tur ir. Vincister - lol, loģiski ka galvā, hipnozes ideja jau ir uztaisīt cilvēkam kaut kādu transa stāvokli, kurā viņam var čakarēt smadzenes. Un ja jau čakarē smadzenes tad jau visu var izdarīt.

Macho - cik tu pazisti cilvekus, kuriem ir kaut kas izoperets ar hipnozes palidzibu un kureim tu nudien uzticies? wink.gif

Es evlreiz atkartosu, ka, manuprat, tie ir safrabicejumi par hipnozes iedarbibu!

spykerz - beiddz lietot narkotikas! Pats ari tos aizskarus atveri! wink.gif

Beefs

Link to comment
Share on other sites

neiedziļināšos sīkumos, bet pirms ~20 gadiem gandrīz sākās atomkarš (krievi domāja, ka asv no skandināvijas palaistās raķetes atmosfēras pētīšanai ir kodolraķetes, kas nomērķētas uz psrs). atlika tikai nospiest 1 podziņu un visa pasaule būtu iznīcināta un būtu bijis pasaules restarts

ne viens vien tādi un līdzīgi gadijumi

p.s. vinicister, jaunsargos dienē?

vairs jau ne, būtu kaut kāds jaunsargu pasākums arī pēc 18 būtu forši (studentu batā negribu, jo tas ir savādāk)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jūs mani te pārliecinājāt, par to, ka spoki un cti šitādi šiti nav, tad par hipnozi gan esmu pārliecināts, jo pats savām acīm redzēju, kā kkāds čigāns par vienu parastu kreklu no kkāda čalīša izspieda kkur pie 200ls. Kādu pusstundu viņi tur norunāja, tas džeks ik pa brīdim viņam deva naudu.

Un par ginesa pasaules rekordiem - Bija viens koreietis, vai kas, kas izkausētu dzelzi kādas 3min mutē noturēja. Kad tu dzelzi uzlika uz papīra vai kā tur, tad tas pats dzelzis sāka degt. Tur jau arī ir kkāda hipnoze, ne?

Link to comment
Share on other sites

varbūt varētu apsveikt minority par pārsteidzoši sakarīgu atbildi uz edda postu, bet es tāpat zinu, ka tu, stulbais pediņ, būtu runājis savā defaultajā pretīgi anālajā angliskas urlas leksikonā, ja nebaidītos, ka EDD tevi nobano. Tā ka tu joprojām esi iedomīgs un uzpūtīgs gailis.

p.s.

ak jā, minoritijs prasīja par evolūciju - protams, ka evolūcija notiek. Bet ņemot kopējo mērogu, kas ir miljonos gadu, cilvēka pēdējie pāris tūkstoši gadi ir nieka sekunde. Un pa sekundi nekas dižs neevolucionējas smile.gif Paies vēl kādi n tūkstoši gadu un tad jau varēs skatīties.

Ko es gribēju pateikt .. umm, +1 par pirmo rindkopu, visu pateici pilnīgi pareizi, nevaru oponēt. wink.gif

Nu par to evolūciju, es tik tā šodien aizdomājos, un sapratu, ka mūsu lolīgie 2k gadi pēc tā feikera Jēzus dzimšanas ir tik vien kā mazs mirklis visā evolūcijas procesā, +1 par to ar.

Es vel ieminējos vienā postā par to, ka ir ļoti maza iespējamība, ka visumā nav citu būtņu līdzīgu mums. Fucking false, I must say. dry.gif Acīmredzami nebiju sapratis cik milzīgu lietu sakritību rezultātā vispār kaut kas uz šīs bumbas sākās. ņemu savus vārdus atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

vienkārši, ja tu savu prātu spēj sevi pārliecināt, ka, piemēram, tas pats dzelzis nav karsts, bet viņš ir vēss, tad, ja tev tev ir pietiekoši stiprs gribasspēks, viņš tev arī liekas vēss, kaut vai roka deg nost.

visas sāpes ir smadzeņu pretreakcija, lai cilvēks sev nedarītu pāri. aiztiec kādu karstu priekšmetu, smadzenes sūta signālu, liekot tev just sāpes, lai tu vāc savu roku prom un nedari sev pāri. tādejādi kaut kādā veidā spējot apmuļķot smadzenes, tam būtu jābūt iespējamam.

Link to comment
Share on other sites

p.s.

ak jā, minoritijs prasīja par evolūciju - protams, ka evolūcija notiek. Bet ņemot kopējo mērogu, kas ir miljonos gadu, cilvēka pēdējie pāris tūkstoši gadi ir nieka sekunde. Un pa sekundi nekas dižs neevolucionējas smile.gif Paies vēl kādi n tūkstoši gadu un tad jau varēs skatīties.

Kopš viduslaikiem cilvēka galvaskausa tilpums ir palielinājies par 20%, bet žokļa platums barības veida maiņas dēļ turpina salīzinoši strauji samazināties (zobārstiem arvien biežāk nākas raut zobus gudrības zobu augšanas laikā), tā kā evolūcija notiek mūsu acu priekšā.Jo augstāk attīstīts indivīds, jo straujāka evolūcija.

Link to comment
Share on other sites

Atcerejos vienu diivainu gadijumu kas notika mana maja...

Biju samera mazs kr4 aizgaju uz virtuvi a tur svece dega panjemu nopuutu vinju un aizgaju atpakalj bet kad gaju uztaisiit maiziiti svece dega...

Man palika tada pretiiga sajuuta jo pirms neilga laika bija nomirusi omiite...

Par hipnozi arii iz dziives stastija senča draugs... Vinjam draudzenes masa staveja tur k-kur un pienaca čigans saka runaties ar vinju u.t.t un gribeja iesmeret tur visadus suudus un beigas vinja atdeva tik daudz naudas vinjam cik bija makaa...

Taka manuprat hipnooze pastaav.

wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Kopš viduslaikiem cilvēka galvaskausa tilpums ir palielinājies par 20%, bet žokļa platums barības veida maiņas dēļ turpina salīzinoši strauji samazināties (zobārstiem arvien biežāk nākas raut zobus gudrības zobu augšanas laikā), tā kā evolūcija notiek mūsu acu priekšā.Jo augstāk attīstīts indivīds, jo straujāka evolūcija.

tās jau tādas nianses. Vot kad cilvēkam galva būs 4x lielāka un viņš vispār būs pārvērties par X CILVĒKU, vot tā būs īsta evolūcija smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tās jau tādas nianses. Vot kad cilvēkam galva būs 4x lielāka un viņš vispār būs pārvērties par X CILVĒKU, vot tā būs īsta evolūcija smile.gif

k-kur lasīju rakstiņu par to, kāds cilvēks būs nākotnē:

galva būs liela, jo pieaugs smadzeņu apjoms

ķermenis būs mazs un bez lieliem muskuļiem, jo mums nevajadzēs veikt lielas fiziskās aktivitātes

rokas būs garas ar 3jiem gariem pirkstiem - lai spiestu podziņas uz klavas vairāk pirkstus nevajag

krch kopējais paskats būs kā alien`iem. tas liek aizdomāties par to, ka viņi agrāk varēja būt tie paši cilvēki, bet tagad ir krietnu soli priekšā savā evolūcijā mums.

+- k-kas šitāds:

user posted image

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

tas liek aizdomāties par to, ka viņi agrāk varēja būt tie paši cilvēki, bet tagad ir krietnu soli priekšā savā evolūcijā mums.

Tavuprāt, citplanētieša tēls pie mums ir izplatījies no trakā profesora ziņojumiem, kas secēja citplanētieti no nokritušā šķīvīša Rozvelā ? smile.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Tavuprāt, citplanētieša tēls pie mums ir izplatījies no trakā profesora ziņojumiem, kas secēja citplanētieti no nokritušā šķīvīša Rozvelā ? smile.gif

neesmu par to domājis. pagaidām tā ir lieta, kas mani vismazāk uztrauc

Link to comment
Share on other sites

trūkst pigemtu, jo nav dabiskā apgaismojuma? eusa_think.gif

Nav dabiskais apgaismojums slap.gif ! Kā es par to nevarēju iedomāties agrāk.

Link to comment
Share on other sites

Eee jautajums tads:

Ko jus domajat par tiem helogrifiem vai kas tie tadi ir uz laukiem kurus izveido pa vienu nakti un vinji ir ljoti simetriski??

To dara cilveks vai kads cikts...ehh

ir redzēti n-tie video, kur pa nakti to izdara bariņš cilvēku

edit: tādā garā es kļūšu par dienas spameri n1. viss, man pietiks rakstīt

edit2: n-tie video - dok. filmas. un L-jā to izdarījā cilvēki, kuri pēc tam paši atzinās

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Eee jautajums tads:

Ko jus domajat par tiem helogrifiem vai kas tie tadi ir uz laukiem kurus izveido pa vienu nakti un vinji ir ljoti simetriski??

To dara cilveks vai kads cikts...ehh

Citplanētieši tie 100% nav.

Link to comment
Share on other sites

Citplanētieši tie 100% nav.

Es vai tad saku ka tie ir vinji?

Varbut tiesham kads var atrast kadu video gribu redzet...

Man vel teica ka arzemes itka esot iespeja pasutit k-kadu zimi un uz lauka to izveidos tas tiessa?

Link to comment
Share on other sites

nekādas vai minimāla nojēga

jū. man blakus uz galda ir ''sarežģīto vārdu vārdnīca priekš rusty'' 2. grāmata ar nosaukumu ''paspīdēsim ar lietām pa ko neko nejādzam gign acīs''.

P.S tā arī neatbildēji uz jautājumu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...