Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

Protams, gribētos aizbraukt redzēt visus ar kuriem tika pavadīts dārgais laiks, bet kā īstam lauķim + cilvēkam, kurš nedzer un nepīpē, manliekas tur nav ko darīt wink.gif

set es arii nedzeru un nepiipeeju wink.gif (nu paaris alus neskaitaas wink.gif )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Set, ti ludshij!! cool2.gif

Nu ja tā 4 reel runājam, tad es braucu un arī neesmu kurica un dzeru ar (visi sūdzas) pārāk stingru mēra izjūtu - t.i., parasti nedzeru. Tā kā brauc.

Plus, iedomājos, ka jāpazvana bucheram, arī jāpierunā, lai brauc.

Link to comment
Share on other sites

Njaa, interesanti ir no mobila poustot. Nospiedu reply kadas 3x, jo izskatijas, ka nekas nenotiek, bet mans pousts uzradas kadas 6 porcijas thumbsup.gif

Bet samuray, thu neustraucies, viss ir pa bumbaam.

Link to comment
Share on other sites

Njaa, interesanti ir no mobila poustot. Nospiedu reply kadas 3x, jo izskatijas, ka nekas nenotiek, bet mans pousts uzradas kadas 6 porcijas thumbsup.gif

Bet samuray, thu neustraucies, viss ir pa bumbaam.

*edit* OMGLOLPSC, shoreiz toch tikai 1x nospiedu. Laikam IPB uztver, ka this forum lacks my awesome coolness un censhas to dubultot sorcerer.gif

Link to comment
Share on other sites

mani izsvitrojat...

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL laugh.gif

kurš man te vēl privātajā pēc jautājuma "tad tu brauksi toč?" teica kaut ko līdzīgu "nu nezinu cik stulbam tur jābūt lai pieļautu iespēju, ka es nebraukšu". WNK LOLZ.

JASNA vienkārši.

vobšem es atkal esmu mircā - ja kāds brauks un nav listā - drīkst pieteikties, lai gan tāpat skaidrs ka tur būs dafiga cilvēku smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Macho, tur nav ko loloties. Redzi, kamēr tu biji prom, šis tas ir mainījies. Shit happens aha.gif

Un kā vēl ir ko loloties. Kad es darekam uzprasīju jautājumu par to cik viņš drošs ir, ka ieradīsies, viņam attieksme bija tāda, ka kaut ko tādu vispār ir stulbi prasīt, jo KĀ TAD NU VIŅŠ VAROT NEBŪT LOLZ!!!

a vot kā sanāca.

tad es pieļauju variantu ka tu arī nebūsi, ja?

Link to comment
Share on other sites

Gribēju nomierināt Ali, bloodlordu un tos, kas tur vēl bija pieteikušies uz vietām pie manis mašīnā, ka braukšu uz pasākumu. To, ka nebraukšu, varat uzskatīt par impulsīvo dzēruma izspļāvumu. smile.gif Varētu jau finanšu taupības nolūkā arī nebraukt, bet sanāk pārāk daudzus piečakarēt. Tā ka - līdz piektdienai.

P.S. worm, Tu man vēl neesi noņēmis tiesības. cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

ofmgomgroflcopter, macho, nomirsti un ej dirst!

jaa, vinja ar nebus!

edit: vnk, paris lietas tik strauji mainijas un rezultata sanaca ta...

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

ofmgomgroflcopter, macho, nomirsti un ej dirst!

jaa, vinja ar nebus!

edit: vnk, paris lietas tik strauji mainijas un rezultata sanaca ta...

es skatos tava smadzene pulsē tikpat intensīvi kā parasti un tu lieliski esi sapratis ko es gribēju teikt smile.gif

thank you very muh.

krish - sad.gifcrying.gif

Link to comment
Share on other sites

es skatos tu esi daunis defaulta... sad.gif

runājot par prāta spējām - paskaidro, kā pēc nomiršanas, ko tu man ieteici, var iet dirst, ko tu man ieteici kā otro darāmo lietu? smile.gif

p.s.

AK DIEVS. man gan lēni aiziet? Vai tik tu ari bigšitiņu nebūsi pašķīries un vai tik sirsniņa nebūs sasāpējusies?

p.p.s.

that makes me a sad, sad panda sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...