Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

man nav ne laika ne veeleeshanas ne speeka lasiit visas 14 lappuses, taadeelj pasakiet luudzu kur notiek tuss, preciizi kuraa datumaa un kuraa vietaa, ~cik tautas

izlasi pirmo postu! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

macho, kamer vel sheit apgrozies. Izsaki savas domas, par to satikshanos, vai tur uz vietas, vai arii visi Talsos satiekas, lai redzetu, kas iisti ir atbraukushi un varbut pat vel visu shmigu un paiku nopirktu! Man ir gluzhi vienalga, bet tas viss ir jaizruna tagad, lai nebutu jadara pedeja briidi!

Protams, katrs var izteikties, ka jusuprat butu labak! Jo ka jau mineju, tuvakais veikals no "Godeljiem" ir kadus 8km, ja nemaldos smile.gif Itka jau mashinas bus, bet nu...

Link to comment
Share on other sites

Vobšem jāskatās pēc tā, kuram nebūs mašīna vai kāda cita transporta ar ko aizvest paiku un šmigu uz pasākuma vietu. Šiem beztransportcilvēkiem tad arī vajadzētu sakontaktēt ar kādu kuram transports ir un tad visu sarunāt.

Kas attiecas uz satikšanos Talsos, tad tie kas to vēlas var darīt. Man liekas es labāk gribēšu visu nopirkt un braukt uz pasākuma vietu un gaidīt pārējos, bet gan jau ka būs arī tādi kas vēlas kaut kāda interesanta iemesla pēc satikties jau Talsos. Nu tad tie, kas to grib, var ierakstīt te vēlamo satikšanās laiku un organizēties, lai pārējie interesenti var pievienoties pēc vēlēšanās.

Link to comment
Share on other sites

hmm un kā tur ar automašīnu stāvvietām? par iebraukšanu un palikšanu teritorijā nav jāmaksā? un tā maksa no cilvēka (tie 3 lati) ir pa visām dienām, vai tikai par vienu?

Un mani var pielikt pie potenciālajiem braucējiem.

Link to comment
Share on other sites

viss atkariigs no taa, cik aatri man ljaus iet no darba prom

p.s. to es saku taapeec, ka macho ar manu mashiinu shaus

tu izdariisi visu ceturtdien un piektdien tev uz darbu nevajadzees iet. jo ir svariigaakas lietas, teiksim dzershana!

Link to comment
Share on other sites

nu karoč mani te čatā sāka koļīt arī braukt. Biju nodomājis nebraukt n shit, bet tā padomāju (man pateica) Talsi ir kurzemē, jāizmanto esot iespēja.

Un tā - algu man sola ap 15. datumu, ja dabūšu tad esmu braucējs drošvien.

Khehe, ceriet ka ieraudzīsiet neordināro stāvu starp jums biggrin.gif

P.S. Autobuss iet man ap 15`iem cik skatijos - bļa, 19.38 man tikai tad tur pienāk. Kāds atbrauks pakaļ? rolleyes.gif

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

Guest darek
Autobuss iet man ap 15`iem cik skatijos - bļa, 19.38 man tikai tad tur pienāk. Kāds atbrauks pakaļ? rolleyes.gif

Kur vinjsh tev pienak? Talsos vai uz shosejas pie Godeljiem?!

Link to comment
Share on other sites

Es laikam organizēšu vienu papildus braucienu no Godeļiem uz Talsiem, kad būšu līdzpaņemtos pidiņus izkrāmējis, jo testators arī kaut ko ieminējās, ka varētu tikt līdz Talsiem. Tad nu es kādai kravai uz Talsiem varētu aizbraukt pretī, bet tas būs tā - vairāk uz vakara pusi, jo man pašam darbs beidzas 16:00 un tad kāmēr uz Godeļiem un tad uz Talsiem, rēķiniet...

Link to comment
Share on other sites

jo testators arī kaut ko ieminējās, ka varētu tikt līdz Talsiem.

testators brauks sestdien...

extra - gan jau kaut ko izdomāsim

darek - nu nezinu es precīzi cikos. viss no peina atkarīgs. Patlaban izskatās ka uz vakara pusi būsim. Rezervāciju veica Duh, tā ka reāli cik ātri viņš aizbrauc un piesakās - tik ātri tur kaut kas var sākties...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...