Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest darek

a vaitad nevaresim sarunat, lai mums tas telshu vietas ierada ta patalak, lai to muzika ari varetu likt?! kautvai ar pagarinataju aizvilksim, nu iespejas tak vienmer var atrast! nu, pff smile.gif

labs muzons smile.gif : ballite 2 - ja es butu bagats virs happy.gif

edit: nu ok, tad 1dien!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

ai braucam kur nodomaats..lai ari cik idealu vietu atradiisi visu padariishanu var sa4akareet neiista kompanija...tak ceriet ka buus laba kompanija un pa vietu mazak uztraucaties...

Tu jau laikam neesi lietas kursaa, ka te lielaakaa dalja jau ir tikushies un zin, uz kaadu kompaaniju parakstaas. A par to vietu man pilniigi vienalga, zinu, ka izlems braukt uz normaalu vietu. Es tikai gaidu datumu un tad jau tik alus.

Link to comment
Share on other sites

Tu jau laikam neesi lietas kursaa, ka te lielaakaa dalja jau ir tikushies un zin, uz kaadu kompaaniju parakstaas. A par to vietu man pilniigi vienalga, zinu, ka izlems braukt uz normaalu vietu. Es tikai gaidu datumu un tad jau tik alus.

1) viņš neteica, ka kompānija nav pazīstama, bet gan laba. Un pareizi vārdi vien ir, ja laba kompānija tad poh kur.

2) datumi jau sen izlemti 18-20 augusts.

Link to comment
Share on other sites

Tāk... sanāk tā , ka Es negribu viens pats no Liepājas kratīties! Tāpēc , ja drīgst es paņemšu vienu draugu , tas tā ja drīgst!? new_silly.gif Nuu... uztraukuma nekāda , jo viņš arī CS fans , bet lielākā nodarbošanās ir litrobols! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

macho, shodien jau ir 1diena smile.gif un es nebiju uz darbu(bleeh)... Kautko esi izdomajis?!

edit: pain, a jus to "peticiju wcg" nodevat? XD.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

pain, a jus to "peticiju wcg" nodevat? XD.gif

diemzheel vai par laimi man bija svariigaakas lietas daraamas, par kuraam neviens neruupeejaas (aiziet uz veikalu, nopirkt fantinju un kauko klaat lejamu). Tad nu petiicija beigaas galiigi no praata izkrita (taapat kaa viss paareejais)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...