Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kāds ar mašīnu braucējs nevar gadījumā izbrīvēt 2 vietas no Rīgas uz pasācienu ?

es un T0masS brauktu, bet nav vēlēšanās maxāt vēl tikpat cik vajag, lai tiktu līdz Rīgai no Smiltenes. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Kāds ar mašīnu braucējs nevar gadījumā izbrīvēt 2 vietas no Rīgas uz pasācienu ?

es un T0masS brauktu, bet nav vēlēšanās maxāt vēl tikpat cik vajag, lai tiktu līdz Rīgai no Smiltenes. sad.gif

maby pamēģinat piecelt savas pakaļas ātrāk kā vajag & stopēt uz Rīgu, kā to darīšu es? laugh.gif

jums tik līdz štrāsei 6km & go thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

tur tak puse dienas paies, kameer aizbrauksim uz riigu un tad veel aizstopeet. es pat neatrastu celju pareizajaa virzienaa aaraa no Riigas. uz taadu joku es neparaxtos.

buutu baigi labi, ja kaads vareetu kkur no Riigas muus pakjert liidzi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tur tak puse dienas paies, kameer aizbrauksim uz riigu un tad veel aizstopeet. es pat neatrastu celju pareizajaa virzienaa aaraa no Riigas. uz taadu joku es neparaxtos.

buutu baigi labi, ja kaads vareetu kkur no Riigas muus pakjert liidzi smile.gif

izskataas, ka te kaads ir uz Juus ar stopiem. sliktakajaa gadijuma juums celjaa paies 4h. man braucot no gulces lielaakais pisaars ir tikt liidz smilchas krustam, tad jau tu praktiski esi riigaa wink.gif

iebrauc riigaa, kaaap aaraa juglaa, brauc liidz centram ar tramvaju, un taalaak ar busu. to naudu ko buutu nolicis liidz riigai, vareesi nolikt liidz talsiem 4.gif

EDIT: akal sapisos ar tiem transportiem...

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

gh, no mecho teksta sapratu, ka ja manis nebuus - tusa nebuus? mosh aplauzt juus visus? evil6.gif

bet nu par laikiem es nezinu, 5dien jaashancee (meegjiaashu atkauties aatraak) + mashiinaas vietu nav, tb es braucu ar autobusu liidz talsiem...

Link to comment
Share on other sites

20.00 saakaas, turklaat forshaak ir atbraukt uz 2 dienaam, 3 jau buutu biki par daudz 31.gif

Muljkiibas 2 dienas domatas prieks autovaditajiem, jo 3 dienaa dzert nevar, tapec ja brauc uz 2 dienaam, tad sanak 1 dienu atpusties, un uz 1 dienu braukt nav jeegas, tapec sanakk, ka jabrauc jau vien ir 5dien vakaraa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...