Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu nav jau tik traki, taapat dalja atbirs !

Link to comment
Share on other sites

psc kaads bars mees buusim, tagad jau ir ap 50 cilveeki, gan jau buus veel brauceeji wink.gif

p.s. no talsiem mums sanaak braukt ar autobusu liidz spaarei.

pa dienu vislabaakie laiki buutu 12:00 un 14:05, taapeec jaaizlemj cikos brauksim.

p.s. biljetes cena 75 sant.

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

Karoče, piesakās kāds ar tiesībām*, jo ir iespēja dabūt vēl vienu mašīnu un tad sanāk, ka pieci pidiņi vēl var stūrēt ar neautobusu.

EDITED1: * - autovadītāja apliecība

EDITED2: Kaut gan mašīnu iedarbinot liekas, ka esi iedarbinājis autobusu. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

pa dienu vislabaakie laiki buutu 12:00 un 14:05, taapeec jaaizlemj cikos brauksim.

zabej, tik agri. Es domāju ātrākais kāds Talsos varētu būt 17:00 i to diez vai.

šausmas kādas nekārtības būs uz servera smile.gif visi admini brauc dzert happy.gif

41 nav ap 50, bet ap 40 smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Seems like I've noticed Kavacky fan somewhere around here. laugh.gif

Šas vēl paeditēšu, pēc pārrunām ar brāli cāli.

Tad nu tā - man ar PM bija pieteicies arī benciks, ka dabūs kaut kādu daraugu ar tiesībām un tad nāk komplektā vēl kaut kādi draugi, bla bla bla... Tā kā tas ir GIGN tuss un es esmu riebīgs, turklāt Kavackijs te apgrozās ilgāk, tad nu priekšroka tiek viņam. Piedod, bencik (gribēju ielikt riebīgu smailiju, bet lai paliek - neizrādīšu visu savu ļaunumu uzreiz). Mašīnā paliek vēl trīs vietas. Tie, kas uz tām pretendē, ar PM vēršaties pie Judge**, jo tā ir viņa mašīna. Laikam viss.

Un vēl - protams tie, kas brauks arī metīs benzīnam, te nav nekāda labdarības iestāde. evil6.gif Laikam visi drakoniskie noteikumi nu būs akmenī kalti.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...