Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

Tu doma pecnaves dzive tas nav jadara? Te varetu rakstit un rakstit, bet zinu, ka tapat nav tolka! Nee, ne tolka, bet tas nav to veets!

edit:

par tavu p.s. Nu kur pec shada postu nevaretu rakstit, ka tu esi terets daunis! macho, man zb sheit dirsties! Tadelj, ja kautko velies man pasacit tad es bushu Riga 5dien. Ja vajadzes, meegjinashu but pa dienu, varetu satikties, iedzert alu un tad kautko parunat. Nevis sheit tukshi liet!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tadelj, ja kautko velies man pasacit tad es bushu Riga 5dien. Ja vajadzes, meegjinashu but pa dienu, varetu satikties, iedzert alu un tad kautko parunat. Nevis sheit tukshi liet!

smile.gif ja vēlies kādam uz pleca paraudāt, es labprāt izpalīdzētu - es pēc dabas tāds sirsnīgs cilvēciņš! Un kurš šeit diršas? Es vienkārši diskutēju, bet tu lamājies smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu diskute? Tavi posti reali izaicina uz dirshanos... Es pateicu nebraukshu, jo shadas tadas lietas ir mainijushas(nee, ar Ilzi neizshkjiros) viss. Diskusija beidzas!

Link to comment
Share on other sites

mekleeju vienu siltu vietinju mashiinaa, uz gign pasaciena, proti veel neesu 100% paarliecinaats, vai tieku un vai braukshu, bet nu liidz 3dienai es to varetu pazinjot, gatavojos jau ieprieksh, ja kas rakstat PM forumaa

Edited by kro
Link to comment
Share on other sites

Itka, viss tika sarunats... Varbut ari brauksim, tik shoreiz tas nav atkarigs no manis! Un kad es zinashu 100% ar nav ne jausmas! Eh, kautkads murgs smile.gif

edit: tikko man pateica, ka riktigi zinas rit. Tatad ari rit sheit uzrakstishu.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Piedāvājums visiem, kas brauks ar autobusu no Rīgas.

Varētu visi kopistiski braukt piektdien 13:50 ar autobusu Rīga - Talsi. Tas ir visātrākais (ceļā pavadītā laika ziņā) un vislētākais variants. Biļete maksā 2.50. Es varētu norezervēt kādas biļetes, lai visiem pietiktos tur vietas, bet nu tad būtu derīgi, ka es zinātu cik tieši vajadzīgas, tāpēc varētu te pieteikties braucēji.

Talsos mēs būtu 16:05, tad varētu bišku pačillot ar tiem, kas tur jau būs, tobiš samuray un pārējiem pidiņiem, kas tur būs sabraukuši jau ātrāk no citurienes, un 17:10 doties uz Godeļiem.

Pagaidām braucēji ir flashback, Rawen, Glud!naTajs, redboot, HoLLow_LiFe, YoDDly (6)

Link to comment
Share on other sites

Piedāvājums visiem, kas brauks ar autobusu no Rīgas.

Varētu visi kopistiski braukt piektdien 13:50 ar autobusu Rīga - Talsi. Tas ir visātrākais (ceļā pavadītā laika ziņā) un vislētākais variants. Biļete maksā 2.50. Es varētu norezervēt kādas biļetes, lai visiem pietiktos tur vietas, bet nu tad būtu derīgi, ka es zinātu cik tieši vajadzīgas, tāpēc varētu te pieteikties braucēji.

Talsos mēs būtu 16:05, tad varētu bišku pačillot ar tiem, kas tur jau būs, tobiš samuray un pārējiem pidiņiem, kas tur būs sabraukuši jau ātrāk no citurienes, un 17:10 doties uz Godeļiem.

Pagaidām braucēji ir flashback, Rawen, Glud!naTajs, redboot (laikam).

uz to autobusu arī rēķinājos. count me in.

Link to comment
Share on other sites

kāpēc es šeit trešo gadu pēc kārtas neredzu cilvēku? smile.gif man liekas te puse vai mirst aiz vēlēšanās viņu satikt smile.gif

tas pats sakāms par superrembo smile.gif

es cilveekam prasiiju kaapeec nebrauks, bet vinsh neatbildeeja wink.gif

Link to comment
Share on other sites

kā es ar DiamonD esmu noskaidrojis , tad mums ir mašīnā vismaz vēl viena vieta - ne pārāk lielam, un masīvam cilvēkam wink.gif neapvainojās pārējie - bet tas ir domāts - vidējam normālam cilvēkam wink.gif mašīnā brauc šobrīd = DiamonD, es , JimbugA, aToss, pēdējā vieta brīva - piesakās - vēlams cilvēkam -> kuram piektdiena ir brīva un var tikt jebkurā laikā!

Link to comment
Share on other sites

fuj1, es pagaidaam piesakos uz to vietu. man veel ar allworthu jaasarunaa par to (laikam dzhadzha) mashiinu, kuru stuurees kavackijs. es taa arii pagaidaam nesaprotu, ir tur man vieta, vai nav. nu ja tas variants nesanaak, tad pie jums it kaa. ok?

p.s. tad agnija varees mani iztaujaat, kaa es mistiski zinu, ka vinja ir agnija cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

fuj1, es pagaidaam piesakos uz to vietu. man veel ar allworthu jaasarunaa par to (laikam dzhadzha) mashiinu, kuru stuurees kavackijs. es taa arii pagaidaam nesaprotu, ir tur man vieta, vai nav. nu ja tas variants nesanaak, tad pie jums it kaa. ok?

so ur alone?

p.s.

varēs kost uz nebēdu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...