Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ir chetrvietiiga telts (jaa jaa, taa pati, kas laivu braucienaa izjuka, kad no riita izliidu no taas). shiis telts celshanas skills ir manaami audzis un nu jau taa nebruuk 2 dienas.

kaads savaaca manu guljammaisu, uz kura dareeka ar ilzi vaartijaas?

shmigu un paiku, domaajams, paspeeshu iepirkt

Link to comment
Share on other sites

Tātad rītdien (piektdiena, 2006. gada 18. augusts) visi, kas ir manu mašīnu sarakstā, plkst. 17:00 pulcējas pie "Supernetto" zemo cenu veikala Kalnciema ielā pie Kalnciema tilta pretī pastam. Kā tur nokļūt? Hmm, jāpadomā. Pirmajām pārdomām aplukojiet šo karti:

user posted image

Ar sarkano krustiņu atzīmēta pulcēšanās vieta - Supernetto veikala stāvvieta.

Tiem, kas turp dodas ar sabiedrisko transportu - mazāka karte ar pieturu novietojumiem ap pulcēšanās vietu:

http://foto.inbox.lv/baltalksnis/Karte/snap2.jpg

Ar zaļo krāsu iezīmēts trolejbusu maršruts (kursē 7., 9., 5. un 21. trolejbuss) un dzeltenais krusts ir pietura, kurā jākāpj ārā. Sīkāk par maršrutiem lasīt te. Pietura saucas "Melnsila iela", tā ir nākamā pietura aiz Ķīpsalas un Baložu ielas.

Ar zilgano krāsu atzīmēts autobusu (53. un 22.) maršruts un dzeltenais krusts vēl joprojām ir pietura, kurā jākāpj ārā. Ja nemaldos, tā saucas "Pasts". Katrā ziņā tā ir pietura pie paša Supernetto. Ja kas neskaidrs, tad mani var sazvanīt uz to pašu numuru, ko vienmēr - 2 8345367.

Kā jau runājām ar Kavacky, es pēc darba viņam braucu pakaļ un mēs tiekamies ap 16:30 pie bijušās vai esošās (patiešām nezinu) Zinātņu akadēmijas.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EDITED: Hmm, kāpēc es neredzu savas ūberkaršu bildes?

edited by macho - nu tagad vismaz linkus var redzēt wink.gif

EDITED by me again: Nebiju nošārējis albumus, tagad linkus patiešām var redzēt visi. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Taa, izdomaaju, ka tomeer varbuut nenjemt liidz savu 3vietiigo telti, jo mikrinjaa maz vietas man, un tas vareetu buut problemaatiski... Varbuut ir kaads pie kura atrastos vieta man? rolleyes.gif Man ir 16 gadu un gultaa vairs nechuraaju, esmu liels puika, nesagaadaahu jums probleemu, nu labi, katram gadijumam maisinju panjemtu liidz cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

bljadj es vinju atstaaju, jo juus tur vaartijaaties. ar domu, mosh savaakseiet. juus vinju tur atstaajaat??? pox eniivej - leetais maiss

Ja man pasham nebus pilns ar mantam tad panjemshu tavu shitu ar liidz!

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

karo4 cik noprotu musu mashina ir pilna un brauc:

DIAMOND (stuuree) extreeemi piepisies (uber 1337 krekls kas tika davaats vinjam) es

UN PROTAMS JIMBUGA (ka bez vinja ?)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...