Jump to content
GIGN Forum

PliKaiS

Game Admin
 • Posts

  480
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by PliKaiS

 1. tākā diemžēl dzīve ir sanācis , ka būs iespēja būt on no rītiem,vēlētos visur,kā jau mans komplekts atļauj.
 2. Tākā ir gājuši gadi ....beidzot laikam esmu nobriedis paprasīt xmap komandu. Ja pirms tam viņa nebija nepieciešama , ja nu vienīgi pontam ,tad tgd ir mazliet zb spēlēt 2vs2 piranesi , jo iekšā ir wos team pro. piedevām arī nestandarta mapēm , kad pietrūkst 1 balss ir mazliet kaitinoši. tāpēč patiešām palūgšu pievienot manam komplektam xmap komandu. tākā esmu admins šeit jau diezgan ilgi domāju sevi aprakstīt nav nepieciešamības. Liels paldies par uzmanību.
 3. Cik pierādija sevi spēlējot war3 , tad var teikt tikai , ka cilvēks ar galvu uz pleciem. REC
 4. Tatad veletos palūgt xteam uz war3 tākā zb uztaisīt scrool un taisīt retry. teikšu atklāti izmantošu tiesības tikai personīgā labuma gūšanai , jo neesu manijis ka bez adminiem būtu šādas problēmas ! un tākā pika nav manīts rakstu šeit !
 5. Jā nebūtu slikti ja šo karti pievienotu war3 serverī jo vairāk vecās mapes jo labāk .
 6. Sveiki, Velētos palūgt xslap/slay komandas uz war3 servera,jo ja pirms tam bez viņām, kas tika pie lielās "adminu kastrācijas "noņemtas varēja iztikt tad tagad , kad ir saradušies stūrī sēdētāju gribētu palūgt šīs komandas lai nav jagaida 3 raundi lai beidzot izkikotu gudreli !
 7. REC.Pēdējā laikā sanācis tā vairāk uzspēlēt un jāsaka , ka izskatās cilvēks ar galvu uz pleciem. lieki esošās tiesībās nelieto un ir prasījis lai vairākus bano,"skilotos" mācēs atpazīt.Online arī diezgan bieži apgrozās .
 8. gan jau saradisies es pats personigi noteikti ka parasti skandinasu ka neiesu un izdzirdot muziku 3 minusu attaluma aizskriesu pats pirmais :D:D
 9. Nu tvnet ir pieejams 4min garš video kā sagaidīja mūsu jauno brīnumu bet nekas ieverības cienīgs tur īsti nebija p.s. mazs labojums
 10. nu ja tu biežāk iegrieztos war3 ,gan jau sastaptu arī mani
 11. Nu taka Fragn tiešām ir aktīvs un ar galvu uz pleciem tad es došu REC . Runājot par xm pielietojumu domāju ka viņam ar to nebūs problēmu ,piedevām vel kāds ar šo flagu War3 noderētu lai ari dažreiz uzspēletu kādas nestandarta oldschool mapes kā Siegi. Nemaz nerunājot par naktīm kad negribas 3vs3 piranesi spelēt . Vienmēr jau pastāv iespēju viņam noņemt so flagu.
 12. Lai notiek. 1.plikais 2.plikais 3. ir man 10h
 13. Domāju, ka dot var. Zinu čali i virtuāli, i dzīvē - ar galvu draudzējas
 14. Man tā liekas, un tā noteikti būs daudziem, ka šis čalis tiešām to ir pelnījis. Ar pašreizējām tiesībām arī nekādas šaizes nav sataisījis. Domāju, ka ar voti ar neko ļaunu nevar izdarīt.
 15. PliKaiS

  Aptauja

  Igors, jo liekas, ka zvaniķis kaut kāds.
 16. Tāpēc jau sākumā rakstīju, ka nezinu, kur rakstīt un kam.
 17. nezinu īsti, kur šito rakstīt. Nolēmu rakstīt te, jo tās ir arī tiesības. Tātad vēlētos, lai man uzliek to, ka var ieiet caur banu. Baigi stulbi sanāk, jo man ir mdsl un tur tie ip mainās, kā man zeķes. Neskaitāmas reizes esmu rāvis vadus ārā no rūtera, lai mainās tas ip, bet ir jau apnicis. Ceru, ka man iedos šo fīču. Jaunākais mans bans un ar šādiem saskaros itin bieži: | Parbaudam pieeju - plikais: OK. Tavas tiesibas - cdeijo +------------------------------------------------------------------- | Tev tika pieskirts slots, jo serverii speleja neregistreets speletajs, kurs tika diskonekteets +-[Pieeja liegta]--------------------------------------------------- | BANA ID: 5197 | ADMINS: INGO | NOBANOTAIS NIKS: TranE | NOBANOTAA IP: 84.237.128.67 | IEMESLS: aim | UZLIKTS: 30.07.2008 16:51 | Uzlikts pirms 320 dienam 5 stundam 27 minutem | Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku! | Info webaa: http://www.gign.lv/ban/5197 +------------------------------------------------------------------- Kicked :"aim, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas Nav adminu, kuri varētu ieteikt, jo pats tāds esmu un šīs tiesības nav tādas ar kurām varētu kaut ko sagandēt! Paldies
 18. Atbalstu, lai šīs tiesības iedotu, bet galvā sakāpis čalim drusku ir. Pret mani,kad es spēlēju ar feik nikiem nevienu reizi vien jancīgi izturējies un muti brūķējis. Citreiz pilnīgi tā, ka gribās likt viņam gagu. :/ Bet kā admins-atbalstu- pilda visas admina funkcijas krietni.
 19. Children of Bodom - Hatebreeder (metal) Children of Bodom - Downfall Periphery - Icarus Lives (metal)
 20. PliKaiS

  Lhc

  mana fizikas učenīte teica , ka tā būšana par melno caurumu ir galīgs bullkraps. vienīgi ši mašīna var kaut ko citu interesantu uzmuķīt, piem. melno masu. vēl viņa teica , ka šitādi paātrinātāji un vakūma darbības jau ir eksperimentētas jau drusku vairāk nekā 50 gadus. Vienīgi šis atšķiras ar to , ka viņš ir nenormāli lielāks nekā pārējie un tāpēc viņš varētu dot kaut kādus fenomenālākus rezultātus.
 21. Es uzskatu , ka vajadzētu , bet tādiem gadījumiem , kā piemēram to , ka tas čalis nogalinājis savu laikam 8 gadīgo meitu. Vot tādiem vajag.
 22. Šis čalis uz mani ir atstājis tikai un vienīgi pozitīvu skatu rec, lai veicas.
 23. senks par pikčēriem vinci dabūs no manis aliņu galvenais Plostnieku
×
×
 • Create New...