Jump to content
GIGN Forum

Eksāmens 2010


cucinjshs
 Share

Recommended Posts

Nekas grūts tur nebija.

Tad jau labi - wordu gan jau kadas 20 min vares izpildit, powerpoint pat tīri teoretiski neko sarežģītu iedot nevar, bet vienīgi excelā var gadīties nedaudz pasvīst.

Priecājos, ka nav Accessa un darba ar windows :D Jau gadiem neesmu uz xp liekas strādājis, izņemot skolā informātikas stundas :D

Link to comment
Share on other sites

Anglenē pirmās 3 daļas tiešām likās daudz maz vieglas. Rakstīšanā nedaudz laika par maz bija, tāpēc 3. uzdevums ir sasteigts un konteksts ne gluži 12. klases līmenī, bet nu gan jau būs ok. Pirms pāris minūtēm iznācu no runāšanas - sajūta vnk ideāla, ka viens eksis garām. Tā kas tur sēž kā novērotāja sāka rēkt par manu pirmā jautājuma atbildi, kad stāstīju kā bērnībā ar draugu izpisām kaimiņam logu :D.

Link to comment
Share on other sites

Laiks bija pietiekoši daudz (par brīnumu), protams, neuzmanības kļūdas būs vienmēr, taču ko darīt. Likās diezgan paviegls salīdzinot ar citu gadu eksāmeniem.

P.S. Varbūt visi ,kas ir norunājuši savas 2. uzdevuma tēmas varētu , tās šeit sarakstīt. Runāšana ir rīt gribētos vismaz zināt ap ko grozās runa.

Link to comment
Share on other sites

Tev būs labi, ja runāšanā būsi kaut kur pie beigām, jo varēsi uzzināt visas tēmas (katru dienu 6citas tēmas).

Pāsam tikās tipa kkas tāds - pērkot lētas preces tu tāpat samaksā vairāk.

Pēc tam tie jautājumi arī bija ļoti viegli un dialogs arī bija vienkārš. Labi, ka nebija tā tēma par kaut kādu terorismu...

Ā, un vēl par vienu čali no mana kursa, kas uz jatājumu "ko tu domā par atlaidēm veikalā" atbildēja "i think that is bullshit" :DD

P.S. Varbūt visi ,kas ir norunājuši savas 2. uzdevuma tēmas varētu , tās šeit sarakstīt. Runāšana ir rīt gribētos vismaz zināt ap ko grozās runa.

Ok, mēģināšu kko nosaukt:

padomā pirms lec pāri tilta malai

pērkot lētas preces tu tāpat samaksā vairāk

tavas labākās īpašības

kkas par robotiem/datoriem, ka tie vairāk parādās mūsu mājās

tad bija kkas saistīts ar darba interviju - ko tur vērtē vairāk utt...

un pēdējā bija kkas saistīts ar terorismu

Edited by Roy
Link to comment
Share on other sites

roy...stfu....

lol ? "lec pāri tiltam"

1. "before crossing a bridge you have to get there" aka doma tāda, ka vispirms iepazīsti cilvēku pirms spried pa viņu.

2. "robots cleaning rooms" ķip vai pārņems visus darbus mājās...

3. "terrorist bla bla bla. saves/ kills ...."

4. "uniforms at work" ...ķip vai tādas vajadzētu

5. "buy cheaper - pay more" kā jau teica...

6. "Latvian culture foods" aptuveni tā sapratu kam bij..vot šiet gan jāzin bij sūdi ko saukt...

Link to comment
Share on other sites

stfu....

lol ? "lec pāri tiltam"

1. "before crossing a bridge you have to get there" aka doma tāda, ka vispirms iepazīsti cilvēku pirms spried pa viņu.

2. "robots cleaning rooms" ķip vai pārņems visus darbus mājās...

3. "terrorist bla bla bla. saves/ kills ...."

4. "uniforms at work" ...ķip vai tādas vajadzētu

5. "buy cheaper - pay more" kā jau teica...

6. "Latvian culture foods" aptuveni tā sapratu kam bij..vot šiet gan jāzin bij sūdi ko saukt...

Labi, nedirss ja...es saku tikai to, ko man teica citi. Lai gan neesmu skaidrā prātā, bet es saprotu, ko esmu uzrakstījis. Man bija tikai viena no šīm tēmām, kur es varētu visu uzrakstīt, bet no tā jēgas nebūtu nekādas, jo nākošajā dienā tāpat ir citas biļetes...

Link to comment
Share on other sites

Krč viss ir najs, sanāca ilgāk gaidīt, bet nu veiksmīgi viss ir norunāts un dabuju 28/30 :)

Mana tēma bija "If you won't buy a ticket, you can't win the raffle". Samērā īzī, jo stāstīju, ka vienmēr ir risks un tādi visi pārējie sūdi.

Vēl viena biļete ir tāda, cik stāstīja "Kapēc cilvēkiem ir jāriskē". Neesmu pārliecināts kā tur īsti bija, bet uz šito pusi ir.

Pēdējā, ko uzzināju bija "Kapēc TV kanāliem ir jārāda reklāmas filmu laikā". Šī man liekas, ka varētu būt top vieglākā tēma.

Nu ko, savu solīto izdarīju, veiksmi jums pārējiem ;)

2 ex to go!

Edited by kaza4ok
Link to comment
Share on other sites

"A friend in need is a friend in deed" ir vēl viena šodienas tēma

Laipnība, Reklāma, Tehnoloģiju ietekme uz cilvēku, Mācības skolā vai mājās un tā loterejas biļete, ko tur jau augstāk minēja. Es to 6. nemaz neatceros ā, nu jā - 6. arī ir tā draudzība. Me fails :)

Tie, kam izkrīt Paper Nr10. Pirmajā jautājumā ir jautājums ko tu darīsi pēc eksāmeniem, 2. - draudzības tēma, bet 3. - intervija ar World Wide found of nature pārstāvi par globālo sasilšanu.

Jācer uz vismaz B līmeni. Informātikas ieskaitē dabūju 10 VŪHŪ un gadā arī 10 sanāk :P

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Man arī bija par loterijas biļeti. Pašam liekas, ka norunāju normāli, role play vispār bija elementārs. Biju 13. pēc saraksta, un pirms došanās iekšā visas tēmas klasē jau bija uz tāfeles uzdrukātas. :)

Cerams, ka šodien jau uzzināšu punktus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...