Jump to content
GIGN Forum

Eksāmens 2010


cucinjshs
 Share

Recommended Posts

Norunāju paper 11

Jāpastāsta par spilgtākām atmiņām no childhooda.

Vai TV kanāliem vajadzētu būt bez reklāmām, kā BBC1?

Skolotāja atbraukusi no Āfrikas un jāintervē priekš skolas radio.

īzi šit.

Link to comment
Share on other sites

Jāpastāsta par spilgtākām atmiņām no childhooda.

Vai TV kanāliem vajadzētu būt bez reklāmām, kā BBC1?

Skolotāja atbraukusi no Āfrikas un jāintervē priekš skolas radio.

īzi šit.

Tieši tas pats. Jautājumos broadcast sajaucu, reklāmas ar pārraidēm. :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Nācās runāt Paper 8, kur bija otrajā uzdevumā kaut kas par loteriju. Otrajā pie ārsta biju. Diezgan elementāri, ja ņem vērā to, ka viss bija priekšā rakstīts, vajadzēja tikai jautājumus izveidot.

Link to comment
Share on other sites

yooo, omglol. Pirms eksāmena - pohujs, eksāmena laikā - pohujs, tagad atnācu mājās, tā galva sāk sāpēt, jo jādabū vismaz 6-7, rēāli nu kmoon..

Devītie, pasakiet kādu tēmu izvēlējaties domrakstā (pēdējā lapa, uzd), paņēmu 2., tipja par cilvēka sapņiem, tēmas vienkārši graujošas bija, vēl bija "Grāmatas un jaunieši" kaut kas tāds..

Link to comment
Share on other sites

nejau tādā nozīmē, ka pohujs. Vienkārši visi klasebiedri tā streso, ka omg, neesmu notiem kuram uz diploma būs nesekmīgas atzīmes, tākā savu 6-7 eksāmenos gribētu, es gribu uzzināt vai kāds paņēmu 1. tēmu, no mūsējiem neviens neņēma, tāda huiņa.

Link to comment
Share on other sites

Man ar 8. bij. Sakumaa sastromijos, ka pat pectam aizmirsu kads 1. uzd. bija :D

Otraja laikam 2 jautajumos samudijos kko :D Un tresais aizgaja atkal taa manuprat normali :)

ps. pa loteriju diezgan kruti vismaz man likas ka norunaaju.

Edited by Domino
Link to comment
Share on other sites

jūū, likās ka devītajiem tobiš mums būs grūtāks, bet itkā sūds

tad jau redzēs kāds rezultāts būs

btw, rakstīju arī par sapņiem, jo tāda tēma kā "Jaunieši un grāmatas" sanāktu rakstīt apmēram - Kas ir grāmatas? :lol:

gl 12tajiem un 9tajiem ar atzīmēm

Link to comment
Share on other sites

matemātikā un anglenē būs pamati, neko citu ielikt nevar, secināju (pārskatot ap 4 eksāmeniem no iepriekšējiem gadiem), vot vēsture tur var iekrist normāli, visa 6-7.klases viela par vidusslaikiem & stuff..reāli domāju, ka vēsturē būs smagākais eksāmens..

arī novēlu veiksmi visiem 12tajiem un 9tajiem ;]

Es laikam auzās aizbraucu par sapņiem, tagad atcerējos ko rakstīju:

Plāns:

* ievads - kas ir sapņi

...iztirzājuma daļas...

* sapņi ar labo nokrāsu

* sapņi ar ļauno nokrāsu

* mūsdienīgi sapņi

* nobeigums

man čota tagad čujs sāka, ka tēma bija, ka cilvēks nevar izdzīvot bez sapņiem, pēc mana plāna es itkā neatbilstu tēmai, ne? yoo. pzdc.

Vēl patika, ka eksāmena beigās nespēju izrunāt vārdu "sapnis", kādas 20 reizes ierakstīju to..bet nu pzdc, ja 10 kļūdas domrakstā, tad uzreiz 0/25 punkti, omg. man vienmēr domrakstos bija ap 9-12 kļūdām.

Link to comment
Share on other sites

es rakstīju par sapņiem kā dzīves mērķiem, lietām pēc kā tiekties.. smth.

nu jā, ja cilvēkam nebūtu savs sapnis t.i tas ko viņš vēlās sasniegt, tad dzīvē būtu - nekas nebūtu, takā sūdi katlā

Muffy - nu jā, kautkā jocīgi likās rakstīt par to ka es vakar sapnī redzēju laimīgos vienradžus braucam lielā botē un saldumu kalnu. čaill

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

nu domraksts jau nesastāv no pareizrakstības vien, tieši tāpēc ir vairāki vērtēšanas kritēriji ( teksta uzbūve, leksika, atbilstamība tēmai u.c). Ja arī tu būsi savācis tās 10 kļūdas ortogrāfijas daļā, tad tāpat tev ir iespējas savākt kādus punktus no citiem blokiem.

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Es norunāju to savu daļu, paklausījos abu skolotāju vērtējumā, respektīvi:

- Labi, Edgar, labi.

- Cik labi? (ierēc tur)

- (čukstus) Pašās beigās pateiksim

Tā kā es runāju trešais no beigām, tad vēl aiz durvīm pačiloju 20 min., tad iznāca abas skolotājas un katram nosauca savus pts., bet nu karoč, mēs nevarot nevienam tālāk tur teikt, lielīties, jo viņām ir aizliegts viņus teikt.

Link to comment
Share on other sites

Šodien nokārtoju latviešu valodā eksāmenu. Pēc manām domām bija vienkāršaks nekā citus gadus, bet domraksta temati bija diez ko sakarīgi. Es pats izvēlējos "Grāmatas un jaunieši" Vispār giadu rītdienu kad varbūt būs zināma atzīme ^^

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...