Jump to content
GIGN Forum

Eksāmens 2010


cucinjshs
 Share

Recommended Posts

Latviešu valoda - C

Matemātika - C

Procentus neatceros tiem abiem pārējiem, jo visi papīri palika mašīnā. Patiesībā ne silts, ne auksts, jo nav īpašas vēlmes iet studēt tālāk. Ja vien darba meklējumi neizdosies, tad nākošgad iešu studēt.

heh. Tieši tas pats, cerēju uz BBC, bet nu ko padarīsi :[

Atšķirībā no cucinja, man škrobe ir liela, jo zinu, ka varēju labāk. Man jau tūlīt pēc matemātikas eksāmena bija tas FAK, kā es to neiedomājos eksāmena laikā.

Link to comment
Share on other sites

Anglene C

Matene D

Lat D

Sencis teica, ka kreditu nenjems, lai tieku vienalga kada skola budzeta, ja netikshu bus jabrauc uz angliju rukat( kas man pasham ljoti patiktos ). Iesakat kadu skolu, kur ar shito sudu varetu tikt budzeta, interese ekonomika, sports. Gribetos iet pa basketbola treneri, bet man kka nevelk ta sporta skola, buutu forshak, ja kads ieteiktu kadu ekonomikas novirzienu!

Link to comment
Share on other sites

Ar D līmeni matemātikā un bez iepriekšējiem kursiem, sertifikātiem u.t.t. ekonomikas novirzienos konkursus tev neizturēt. Mums skolā bija ekonomikas pulciņš visas vidusskolas garumā. Žēl, ka to neizmantoju, jo sertifikāts, ko viņiem izsniedza dod savus plusus, studējot tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Es jau tajā otrā topikā līmeņus nosaucu, bet nu lai iet vēlreiz:

Angļu valoda - A

Fizika - B

Matemātika - B

Latviešu valoda - C

Matemātiku gribēju labāk, bet uzreiz pēc eksāmena jau sapratu, ka A man nebūs. Latviešu valodā mums klasē zēniem ir viens A, viens B un visiem pārējiem ir C. Pats foršākais ir tas, ka C dabūja gan tie, kam latviešu valodā/literatūrā bija 8, gan tie, kam bija četrinieki un piecinieki.

Saņēmu Junior Achievement - Latvija (JAL) sertifikātu, bet domāju studēt IT, tāpēc man viņš īpaši nav vajadzīgs. Dabūju arī savu ECDL sertifikātu, kuru biju aizmirsis izņemt pēc informātikas eksāmena 10. klasē.

Link to comment
Share on other sites

anglene A:94% (lulz..man gadā ir 6 anglenē+es burtiski katru otro stundu nebiju bijis uz angleni šogad :D . laikam skolā arī augstākais % bij..)

matene D..tā man negāja šos gadus.

Latene C.

+koledžas diploms par izpildītu biznesa plānošanas kursu ar ~30 kredītiem vai cik tur.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...