Jump to content
GIGN Forum

Eksāmens 2010


cucinjshs
 Share

Recommended Posts

Jautrība var sākties!

Vēlu veiksmi tiem, kas rīt liek angļu valodu! Ceru, ka sliņķi, kas visus 3 gadus nav ne sūda mācījušies, vismaz ar kafijas maisiem šai naktij ir nodrošinājušies. :pizdiblee:

P.S. Ir sena paruna, kas vēsta, ka tas, kas eksāmena naktī ir cūkas novēlējumu saņēmis, tiek apkrauts ar A līmeņiem līdz ausīm!

Link to comment
Share on other sites

Pārskriešu pāri eksāmeniem, kas man ir sakrājušies aiz angļu valodas grāmatas vāciņiem, uzvilkšu dūmu un iešu kārtīgi izgulēties pirms eksāmena. Gan jau būs labi, cerības uz A līmeni laikam nav diži lielas, bet B gan gribētos. Tāpat pēdējā vakarā neko daudz neiemācīsie, vienkārši jāņem uz pieredzīti, kas ir sakrājusies 12 gadu laikā. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Hell yeah, nevaru sagaidīt rītdienu. Šodien tā apzinājos, ka nu tie 3 vidusskolas gadi ir veiksmīgi nogulēti un palikuši tikai eksāmeni. Reāli man 4.jūnijā ir pēdējais eksāmens(ģeogrāfija), un tad 15 brīvas dienas līdz izlaidumam. Būs jautri! :D

Link to comment
Share on other sites

Vēlu veiksmi tiem, kas rīt liek angļu valodu! Ceru, ka sliņķi, kas visus 3 gadus nav ne sūda mācījušies, vismaz ar kafijas maisiem šai naktij ir nodrošinājušies. :pizdiblee:

P.S. Ir sena paruna, kas vēsta, ka tas, kas eksāmena naktī ir cūkas novēlējumu saņēmis, tiek apkrauts ar A līmeņiem līdz ausīm!

novēli man arī, tikai man rītā latviešu valodas eksāmens.

Link to comment
Share on other sites

Informātikas ieskaitei teorijas daļa bija diezgan viegla, vienīgais pāris jautājumi kā jau no ISEC - bez atbildēm vai ņem kuru gribi. Varbūt kāds var padalīties ar ko praktiskajā daļā bij jāstrādā.

Edited by Crasher789
Link to comment
Share on other sites

Pirmās 3.daļas bija diezgan vienkāršas. Nu katrā ziņā biju domājis, ka būs grūtāk. Rakstīšanā gan, bļed, laiks bija par maz. Stabili vajadzēja vēl kādas 10 min, tur beigās visu sasteidzu.

Link to comment
Share on other sites

Bija tieši tāds, kādu es gaidīju. 100%, ka pirmajās trīs daļās papisu kādus punktus, arī rakstīšanas daļā neparādīju savu labāko performance, vēl tikai jāgaida ceturdienas mutvārdu daļa un tad varēs prognozēt līmeņus, bet bija tīri ok.

Manā skolā informātikas ieskaite bija 10. klasē. Ja nemaldos, kaut kāds 9 man tur bija. :unsure:

Ā, un veiksmi latviešu valodas eksāmenā, mazie devītie (cik es sapratu)! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Esmu pat ļoti apmierināts ar šito eksāmenu, likās viegls, it īpaši 2. daļa. Pēdējā uzdevumā, kur 250 vārdi bija, uzrakstīju gandrīz ideāli, jo nezinu, kur tie komati jāliek :D Vārdi nāca paši no sevis, rakstīju par kompjūter geimiem, džankfūdu un smoukingu :)

Rīt runāšana. Jāizpis pāris d-laitiņi ar vienu piegājienu un runāšu tik ilgi līdz dzīs ārā :D Just kidding, katrā ziņā, domāju, ka nekādām problēmām tur nevajadzētu būt. Veiksmi visiem! ;)

Link to comment
Share on other sites

pēdējā daļā tēmas bij pārāk vienkāršas..cerēju uz ko radošāku.

language use taspats.

pēc 30 min man runāšana...

vispār viss bumbās šķiet. nepatīk neko prognozēt..jāgaida jūlijs, tad redzēs kā būs.

P.S un 9 klases ekšus tākā nevajadzētu censties pielīdzināt tiem, kas 12...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...