Jump to content
GIGN Forum

Eksāmens 2010


cucinjshs
 Share

Recommended Posts

Varbūt kādam vēl noder - izvilku paper 13.

Task 2 bija par to, ka jaunieši par daudz laika pavada internetā, par visādiem twiter-šiteriem, draugiem utt. Task 3 es biju no skolas ņūspeipera un intervēju kaut kādu doktoru no UK par alerģijām.

Link to comment
Share on other sites

Man bija paper 17.

1. pastāstīt par bērnības piedzīvojumu.

2. "daži cilvēki saka, ka cilvēki 21. gs dzīvos 120 gadus." Vai piekrīti tam.

3. Tu esi pārdevējs un tev jāpalīdz pircējam iegādāties svīteri. (prasīja Latvijas nacionālās krāsas).

Thats all

Link to comment
Share on other sites

yoo, atvilkos no runāšanas eksāmena lat. val., normāli. Tēmu uzrakstīju vakarnakt, un reāli grūti bija iemācīties savu tēmu, jo tik skumju neviens nebija izvēlējies, bet paldies dievam, ieejot kabinetā stress mazinājās un runas beigās jutos kā mājās..n1ce. Nu ko 02.jūnijā atzīmes, nu bļin jābūt 6 vai 7, savādak kauns mans..

1 eksāmens done, 3 to go.

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Šito var visu laiku drirdēt. Pamatskolnieki stāsta, ka bērnudārzs ir fufels, pēc tam vidusskolā visi stāsta, ka viss agrākais ir fufels, pēc tam students stāsta, ka vidusskola ir fufels, beigās agalvo, ka visas mācības bij viens fufels. Nekas jauns nav izgudrots :)

Link to comment
Share on other sites

Latviešu valodas eksāmenā, čalim, kuram gadā bija knaps 4 ielika 5. Pēc manām domām eksāmens- fail. Biju iepriekšējā dienā aizstaigājis līdz konsultācijai un no tās nemaz nebija jēga. Runāšana ar vispār fufelis, vienīgi tas, ka man bija jārunā ar meiteni, kura runā tik rēcīgi LVVAL. ka es gandrīz runāšanas daļā sāku zviegt pa visu kabinetu.

1.Jūnijs - Angļu VAL.

2.Jūnijs - Runāšana Angļu VAL. (Man)

4.Jūnijs - Vēsture

4.Jūnijs - pēc vēstures eksāmena sākās 3dienu gara konsultācija algebrā (3 dienas pēc kārtas)

un pats pēdējais fufelis - 7.Jūnijs - Algebra.

Link to comment
Share on other sites

Pabeidzu 1. un 2. daļu 11:35, kaut vai paredzēts bija 12:30 tām abām daļām. Pārsprieduma tēma bija salīdzinoši easy. Čakras atvērās un mūza arī atnāca ciemos, abas lapas pierakstīju tā, ka pietrūka vietas un nobeigumu nācās saīsināt :) Analizēt prozas darbu bija visvienkāršāk, kā arī teksts bija vissaprotamākais, kā arī problēma tur stāstītā bija aktuāla un kauns bija neņemt to fragmentu. Atkal pirmais nododu lapeli un pazūdu mājās, redzēsim ar ko tas beigsies :) Kā jums likās 1. uzdevuma testiņš? Es savus 15/20 zināju uz visiem 100%, jo tādi piemēri tika ņemti konsultāciju laikā..

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...