Jump to content
GIGN Forum

kaamis

Mirstīgais
 • Posts

  1261
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

kaamis last won the day on August 14 2016

kaamis had the most liked content!

About kaamis

 • Birthday 01/25/1990

Profile Information

 • Location
  Akmens Tilts
 • Interests
  Mortal Online
  Dota2
 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Skype
  kaamisss
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

5360 profile views

kaamis's Achievements

w00t wr1t3r

w00t wr1t3r (13/23)

66

Reputation

 1. Es atceros bija tāds teksts par macho, ka viņš komentējot cs turnīrus izklausījās pēc depresīva vācieša. Jaunajam un talantīgajam stfourface ir izdevies viņu kapitāli pārspēt.
 2. 94 skatījumi un neviens nevar palīdzēt. Man trūkst vārdu!
 3. Visa leiputrija noris iekš whatsapp un facebook, ja nu kādam izlikās, ka te viss ir nomiris.
 4. Man seski darbā jau bija aizsituši visu augustu ar atvaļinājumiem. Netikšu. Bet Jums, lai viss izdodas!
 5. Lūk, trešā fāze, kas liks visiem harija potera faniem samitrināt bikšeles. Video: Man liekas, ka spēlē tas viss izskatās labāk nekā šitajā tīzerī. Laikam tādēļ zviedriem neizdodas nopelnīt, tik labi kā blizzard grupai.
 6. kaamis

  Lan party games

  Kaut kāds lan parķij notiek tagad: https://www.twitch.tv/teh_macho/ Neizskatās pēc tās interneta zāles, kur tas notiek?
 7. Eu, domājāt, ka Mortal Online ir izbeidzies? Nu, gandrīz. Bet tas nav svarīgi, jo mūsu jaukie zviedru draugi nāk klajā ar nākamo maģijas kategoriju - elementalism. Lūk, kā tas izskatās virtualajā dabā: Un pēdējais video attēlo, cik bēdīga izskatās pils aizstāvēšana, kad esi mazākumā. Aizstāvji zaudē ārējo mūri, bet pēcāk ar papildspēkiem aizbaida uzbrucējus: Tas paigaidām viss! Bet vai tomēr?
 8. Es tagad tikai pamanīju, ka man vienīgajam ir balta klaviere.
 9. kaamis

  KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Es tikai tagad atcerējos, ka es māku discordu.
 10. kaamis

  KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Man Žeņa teica, ka te esot labs internetveikals, eu, ē! A, kur ir tas veikals?! Te neko nevar atrast!
 11. Te ir atklāšanas sesija, kur spēles veidotāji parāda, ko var iesākt, ja gribi celt salmu būdu: https://www.twitch.tv/videos/149900907 Depresīvā gaidīšana beidzas ap 2:38:00 un pašu māju sāk būvēt 3:38:00. Ja rodas jautājumi sakarā ar random skaņām, tad pie vainas noteikti ir spēles voip opcija. Pamanījos nenomirt visu savu būvnieka karjeru, un kā gāja Tev?
 12. Eu, eu, kas tas? Ar darkfailu ieberzies jau trešo reizi, wows aizvien smird, overwatch aka team fortress 3 jau sēž aknās, bdo apnicis un pārējie sūdi arī? Mortal Online vēl arvien spirinās priekš tevis, manu mazo draudziņ! Pēdējais ielāps liks minecraft būvniecībai nobālēt, jo saldie zviedri mums tagad piedāvā modulāro mājošanu. Kas ir modulārā mājošana, jūs prasat? Kaut kas labāks, kas ir tagad. Lūk, viens no video: Depresīvs gabals, bet diskusijas ir krietni dzīvākās šeit (saite) un šeit (saite). 6.6.2017. datums ir datums, kas pavērs durvis nenormāli ilgam servera izslēgšanas posmam dēļ visa šitā pasākuma un neparedzētajām problēmām, kas, protams, radīsies pašas no sevis. Saprotams, ka būs live stream (saite) un visādi citādi labumi nē. Ko tu vēl domā? Piedalies! P.S. Spēle ir nosacīti F2P (free to play), nekas Tevi neattur izšķiest pusi dienas, lai novilktu un instalētu spēli uz savas kastes un tad 30 minūšu laikā pamest spēli tādēļ, ka vecākie spēlētāji atņem tev visus cītīgi salasītos pikseļus reizi piecās minūtēs.
 13. kaamis

  Nakts Riita Spams

  Skumīga tā sarakste te, tik pat cik mana balss par Bondaru. Lai dieviņš nedod viņam sirmus matus atsēžot ar lielajiem puikām. Kā parasti visi dzīvnieciņi, kalniņi un kārklu vācieši gūst punktus no manis. Īpaši trekns pluss Tālim Biezajam, ja kaut ko neiebazīs sev kabatās no mūsu naudas, būšu nemanāmi satriekts.
 14. kaamis

  Nakts Riita Spams

  Vairs te neko nevar saprast ar šito moderno ādiņu. Te noteikti kaut kur mētajas diskusija, par ko Rīgas pašvaldību vēlēšanās jābalso, tāds kā melnais saraksts (kā senās dienās sakarā ar Saeimu).
×
×
 • Create New...