Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ko tas liecina par manu windows7, ja uzspiežot labo taustiņu uz desktop, tur nav funkcija ''personalization'' vai kaut kas tāds...un arī laika zonas ir galīgā bimbā.

edit: Laikam sapratu par ''person...'', man esot starter versija, bet gan ar laiku tāpat neko nesaprotu.

edit2: windows starter ir mēsls.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Dirsa jēla, esmu atpakaļ no Tukuma, fak, dirsā to visu Rīgu, 5dienā pusdienslaikā tādi sastrēgumi, pašol. Būtu es Rīdzinieks pārvietotos ar riteni, fuck the luksoforus, un visu pārējo!

Un kā sauca, braucām pāri vienam tiltam kuru teica ka varot tilta iekšpusē ieiet samainīt mantas, atstāj savu paņem citu, tīri ceļotājiem, un tad netā pieraksti kas tā bija palietu ko atstāji, pa visu pasauli esot tādas vietas, un braucot uz Tukumu zem tilta kkāda ar tāda ir? :) any ideas? Gribējās pamēģināt bet nu tur biju tādā tumsā ka neriskēju tur iet :)

Link to comment
Share on other sites

Brauciet tagad un noskatieties hoķi Rīgā (:

Teohrētiski varētu pat savākties, kaut kur iemesties un paskatīties hoķi barā, tas varētu būt fun

mums jau sarunāts palaist ofisā projektoru sēdēt uz pufiem, dzert daudz alu, un skatīties hokeju, sor ;]
Link to comment
Share on other sites

Tas jau nebija kā piedāvājums, bet kā ideja vairāk, man ir gadskārtu tradīcija līdzīgā formātā, tikai ar senci :D

Bet uz projektora skatīties hoķi - bring it on! Awesome.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...