Jump to content
GIGN Forum

bacard

Game Admin
 • Content Count

  850
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

bacard last won the day on October 3 2014

bacard had the most liked content!

Community Reputation

207 We like you

About bacard

 • Rank
  Īpašs trīcpirkstis
 • Birthday 03/07/1992

Profile Information

 • Location
  Latvia Federation
 • Interests
  Running,sexing and Team Fortress`ing.
 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Skype
  betonizetajs
 1. bacard

  Nakts Riita Spams

  Esmu ļoti neprasmīgs. Tildes birojs labo kļūdas wordā un skype (datorā), bet google chrome labo tikai angļu valodu. Kur to var nomainīt?
 2. Sports un projekti. Neesmu biezais!
 3. bacard

  Nakts Riita Spams

  (!!!) Vai kādam ir zināms, kur šodien vai rīt (3. janvārī) var aiznest portatīvo datoru, lai dabūtu ārā no cietā diska failus? Datoru nevar ieslēgt ("We couldn`t complete the updates. Undoing changes. Don`t turn off your computer"). Nevar palaist arī ar safe mode. Cik tas ir sarežģīti un, kur to brīvdienā varētu ātri izdarīt? Būšu ļoti pateicīgs par ieteikumiem.
 4. bacard

  Nakts Riita Spams

  Mikrouzņēmumā nodokļus maksā no apgrozījuma, tāpēc tur baigi nevajag iespringt uz bruto un neto, bet nu labi, tie ir 9 %. Algā darbiniekam var izmaksāt līdz 720 eiro mēnesī (tas ir uz rokas), kas sanāk kaut kādi 800 esi nopelnījis uz papīra. Ja grib izmaksāt virs 720 eiro, tad tai summai, kas ir pāri 720 ir paaugstināts nodoklis, laikam 20 %, kā arī gada beigās tiek atņemts MU statuss. No tiem nieka 9 %, ko esi samaksājis nodokļos, 65 % aiziet sociālajiem, kas ir pavisam niecīga summa, tāpēc MU bezdarbnieka pabalsts ir zems, vismaz tā vajadzētu būt. Tā ir mana teorija - piezvani un pajautā Val
 5. bacard

  Baltcom

  Pazīstamais strādā LTC un ņemas ar atlaidēm. Ja kādam interesē, varu privāti iedot telefona numuru un kaut ko variet sarunāt. Pašam šobrīd pieslēgts ir 2x lētāk nekā standartcena.
 6. bacard

  Nakts Riita Spams

  Runa iet par naudu, kas nav deklarēta. 24 stundās 200 izklausās ļoti par maz un 4k diennaktī ļoti par daudz, jo nu tie ir pāri pa 100k mēnesī un pelēkā ekonomika Latvijā nav tik bagāta, lai pratinātu tikai tos, kuri gadā virs 100k sastrādā! Nevaru atrast likumu. Ir kaut kāds raksts no 2014. gada, kur teikts, ka sāks pratināt tos, kuri gada laikā ieskaita vairāk nekā 6k. Šis Tom. ir jāzina.
 7. bacard

  Nakts Riita Spams

  Cik daudz naudas drīkst iemaksāt bankomātā? 24 stundu laikā? Mēneša laikā? Gada laikā? lai man nepītos klāt, ka esmu bandīts.
 8. Es mazliet nesaprotu. Vai nu šeit visi ir lieli patrioti un tēvzemes mīlētāji, kas ir apsveicami, un tāpēc uzskata, ka ārzemēs jāceļ ārā vismaz 3 tūkstoši, citādāk tu esi vergs, vai arī GIGN lietotāji ir pamats Latvijas turīgajai daļai, ja reiz 700 kapeikas + minētās ekstras sauc par sūdīgu algu.
 9. Ir pazīstamie strādājuši un nav sūdzējušies. Par darba piedāvātāju neko nezinu, bet nu princips ir tāds uzticams, ja nu kāds par to pirmo reizi dzird.
 10. bacard

  Nakts Riita Spams

  Pēc pagājušā gada pieredzes domāju, ka to vajadzētu darīt kādam ar moderatora iespējām. To nebūšana sagādāja daudz aizķeršanās.
 11. bacard

  Nakts Riita Spams

  Peldu iela 26 (pie krastmalas) Pretī "Ala".(tas kalpo arī kā ieteikums, jo var garšīgi paēst un atmosfēriski sulīgi parunāt)
 12. Tu, tas, kas pie dirsas, jāmācas ir pašiem nevis jāiegūst papīrs kā deģenerātam. Piedāvāju palīdzību. Ar karoti mutē neviens nebāzīs.
 13. bacard

  Nakts Riita Spams

  * vēstule seksīgai pasniedzējai * Students: Sveiki! Nosūtu jums pāris svarīgus failus sakarā ar šī gada parādiem. Skat. pielikumā. Pasniedzēja: Paldies, saņēmu, bet kāpēc sūtiet arhīva formātā? Students: Izmērs bija par lielu. Pasniedzēja: Ko tad Jūs man sūtījāt? Students: Savu pistoli. Pasniedzēja: Sašauj mani un uzskati gadu par pabeigtu. *pif, paf, pif, paf*
 14. Nu nopietni? Tik ļoti nepatīk tas, ko mācies, ka jāprasa palīdzība forumā? un varēji uzreiz iemest attēlus, lai saprastu, kas tur par lietu, varbūt pat varu palīdzēt, bet nu pašam jādara. Ir laba grāmata "Augsnes ilgtspējīga izmantošana un aizsardzība" (Nikodemus, ...). Var 2 nedēļu laikā iziet tam cauri un saprast ne tikai teoriju, bet arī izprast būtību un to izmantot praktiski. Tāpēc jau cilvēki mācās, vai ne?
×
×
 • Create New...