Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

man ir galīgi pohuj, ko par mani domā kkādi random interneta Yo čaļi :)

redz, es, atkarībā no Jums, šo neņemu parāk par pilnu, vienk. ienāku ierēkt par dažiem labiem kadriem šeit, kāds man uzbaksta pa pm`u saistībā ar darba iespējām, etc., bet jums liekas, ka es nāku sevi šeit it kā publiski pazemot, lol, pat ne visi, bet kkādi pāris cilvēki tikai, tikai pēc tam bars skrien pakaļ, tākā tādas pīles.

laukos esmu manijis, ka kāda tante nes paiku pīlēm un tad viņas visas(!) skrien pakaļ šai vienai tantei. līdzīgs princips ir novērojams arī šeit, he, zoodārzs.

Link to comment
Share on other sites

Ja tev tas viss neinteresē, kāpēc tevi uztrauc mana sekOndārā moderu grupa un tas, ka visi tevi ienīst, kā arī afro kaķu būšana? Ja tev viss ir pohuj, tad kāpēc tu šeit raksti? Redzi, man nav pohuj, ja man katru dienu jāredz tavi vēmekļi sētā, kurai sanāk iet cauri, tu raksti tikai stulbas lietas, kuras no loģikas ar notiekošo lietu kontekstu šķir vesela galaktika. Tu neņem par pilnu tikai tāpēc, ka nesaproti cik neaptēsts esi un tas nav y0~ stilīgi!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Labi, ka tu esi aptēsts un visu saproti.

Ej labāk citiem izrādies ar savām moderu pravām, tev tas dikti labi padodas, lol.

Link to comment
Share on other sites

Redzi, nevienam normālam cilvēkam nedz traucē, nedz interesē tas, kādas man pravas ir, kāpēc tas tevi tik ļoti uztrauc? Jo tev viņu nav? O - ou, tāpat kā smadzenes, arī tāpēc tu tā alksti pēc kontakta ar visiem šejienes "pohuj" cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Redzi, nevienam normālam cilvēkam nedz traucē, nedz interesē tas, kādas man pravas ir, kāpēc tas tevi tik ļoti uztrauc? Jo tev viņu nav? O - ou, tāpat kā smadzenes, arī tāpēc tu tā alksti pēc kontakta ar visiem šejienes "pohuj" cilvēkiem.

Man, personīgi, besī, ka tu esi te vienīgais indevīs, kad zīmējās ar viņām. Nedz oranžie, nedz pārējie kopā neizrāda to kā tu viens.

Tas, pēc kā es alkstu, principā, ir tas pats, ko daudzi citi - lasāmviela brīvajiem brīžiem.

Kristīne (Robert?!, lol) parādi kalt vienu vietu, kur es esmu kaut ko tēlojis. Vai nu tu esi analfabēts vai centies dikti līdzināties igoram, muahaha.

Link to comment
Share on other sites

Brīdinu visus, dāvāšu banus un nešķirošu.

Un tūbij, ja esi reiz tik gudrs, apskaidro arī mani - ja šeit tev ir lasāmviela brīviem brīžiem, tad kāda velna pēc tu komentē mūsu nožēlojamās interneta subkultūras notikumus? Man kaut kā šķiet, ja tā ir lasāmviela, tad lasa, nevis skribelē pats kaut ko iekšā. Tas ir pretrunā tam, ko tu saki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tad lai dziivo trollis!

Bija mirklis, likaas, tuubijs ir savaacies, liidz topikam par truucigo gjimenes palidziibu. Protams aizgaja viss garaas diskusiijaas utt. Tad tuubijs izspsljaava textu, kur problema panjemt atro sms kreditu un atlidot uz Angliju. Protams wtf., ka pie velna trucigie var sanjemtu krediitu. Nu te arii man bija viss :D

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

Kad pagalmā ir nolikta kaka - viņa smird. Bieži vien saimnieki viņu ignorē un viss it kā ir forši - laiks iet un kaka sāk zaudēt savu smaku, taču tas brūnais pleķis joprojām neļauj pilnvērtīgi baudīt skatu no rīta terasē dzerot kafiju. Sūds ir nedzīva būtne, tāpēc viņš pats nevar darīt labu un aizvākties (izdalīšanās neskaitās), bet tu? Kas esi tu?

Ak, mana sarežģītā filozofija.

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pisēji, ne karognesēji. Nospied ignore un dzīvo. Vairs jau nevar saprast, kurš šajā barā ir lielāks klauns.

Btw, PČ hokejā ir klāt. Būtu kruta, ja uz kādu spēli varētu savākties un aiziet kaut kur kopīgi noskatīties to. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ir tāds teiciens: Neaiztiec sūdu - tas sāks smirdēt.

Atkal jūs esat piedrukājuši trīs lapas ar pilnīgi nevajadzīgu sūdu par to cik viņš ir liels idiots un kā visiem besī utt.

Link to comment
Share on other sites

Jebal. Gandrīz nogalināju pats sevi. Visi jau droši zin cik grūti ir dabūt pēdējos pilienus dušas želejas uz švammes. Bet tà pudele zaraza izlido no rokas un ielido tieši acī. Tik negaidīts pavērsiens mani vēl miegainu tā šokēja, ka pēc sekundes jau biju no kātiem nost... that shit is dangerous

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

b0r1ng, var mēģināt iepildīt tūbiņā nedaudz ūdeni,lai pēc tam visas paliekas ar to iztecētu ārā.

p.s Tūbijam un viņa heiteriem. Ja jūs gribat normālu diskusiju,kas ik pa brīdim arī veidojas, tad izlasiet - An ad hominem (Latin for "to the man" or "to the person"[1]), short for argumentum ad hominem, is an argument made personally against an opponent instead of against their argument.[2] Ad hominem reasoning is normally described as an informal fallacy,[3][4][5] more precisely an irrelevance.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tuubijs gadiijumaa nav tas Raivis Lohmanis aka TEST^ aka h4x0rz ?

bet tu gadijumā neesi viens no tiem gign`a pridurakiem?

night, kāds sakars vispār ar maniem vecākiem? laikam, ka pašam vien ir bijušas savu laiku kkādas tāda tipa problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Odiņ, tā vairs nav sūda kustināšana, tas ir protests pret viņu uzturēšanos šeit vispār. ;)

Tūba, nē, man nav bijušas problēmas ar galvu, mani audzināja labi, arī domāt. Zināji, ja padomā, tad var kaut ko izdomāt un ja izdomā domu, tad var arī saprast?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...