Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Boring,man jau tā visu laiku,jau divu mēnešu garumā,katru vīkendu,divu trīs dienu garumā ievelkas pārtijs,man pēc atpūtas vajag atpūsties,laikam jāpiebremzē,bet man vilciens vēl nav izdzerts.

ĀĀĀĀĀ aizmirsu pateikt- Piss nahuj tūbij.

Link to comment
Share on other sites

Boring,man jau tā visu laiku,jau divu mēnešu garumā,katru vīkendu,divu trīs dienu garumā ievelkas pārtijs,man pēc atpūtas vajag atpūsties,laikam jāpiebremzē,bet man vilciens vēl nav izdzerts.

ĀĀĀĀĀ aizmirsu pateikt- Piss nahuj tūbij.

Da man viss ir saplānots tā, lai nevajadzētu dzert. BET!!!!! Mistiskā veidā parādās jauni piedāvājumi pēdējā brīdī and shit...

Link to comment
Share on other sites

Error 404: 'Raksturs' not found.

Ja es negribu dzert, tad es nedzeru. Bet tā sanāk, ka vajag satikties ar tiem cilvēkiem, kuri zvana, jo citā laikā to izdarīt ir grūti. + nedzeršanas plani tiek aplauzti citu cilvēku dēļ. Un tas viss sākās ar siltumu un iespēju cept gaļu...

Link to comment
Share on other sites

Ja es negribu dzert, tad es nedzeru. Bet tā sanāk, ka vajag satikties ar tiem cilvēkiem, kuri zvana, jo citā laikā to izdarīt ir grūti. + nedzeršanas plani tiek aplauzti citu cilvēku dēļ. Un tas viss sākās ar siltumu un iespēju cept gaļu...

Var dzert arī ūdeni.

Link to comment
Share on other sites

Var dzert arī ūdeni.

Tā, te labu laiciņu bija sarunas par zaļo. Nesāksim runāt tādā pašā nodabā par alkoholu. Esmu pieiekami informēts lai saprast, ka šmiga ir slikti, bet es esmu lošara, jo dzeru.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos es biju rakstijis, ka pagaidīšu kādus 8 mēnešus, tad velreiz apciemošu to veci un paskatīšos kāda viņam tur situacija darās. Ja redzēšu ka viss rosas un notiek, tad okej.

Sanāk no tā teiktā brīža, okt/novembr būtu jaapciemo viņš

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

zinu, ka te apgrozās ļoti daudz ļoti aprobežotas tautas, bet zinu, ka te apgrozās arī diezgan erudīti keksi, tāpēc, varbūt kāds zin kaut kādu dokomentālo vai citu uzskaites mateirālu saistībā ar Eiro tuneli (euro tunnel)?!

Ideāli būtu kaut kāda dokumentālā, bet netiks izšķērdēta arī lasāmviela (eng vai lv valodā).

Būtu dikti pateicīgs. Alus no manīm! (Vārdu turu, var apstiprināt pat tādi troļļi kā Ziediņš).

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

zinu, pats skatos tagad viņu. bet pašlaik galīgi nekas nelieciena par tuneļiem (ok, sūdīgu paku atradis esmu). enīvei, paldies tev, bet joprojām gaidu variantus, mož kāds cits zin, kur var smelties detalizētu info par šo brīnumu.

Link to comment
Share on other sites

http://books.google.lv/books/about/The_Channel_Tunnel_Story.html?id=jIimvNFkLygC&redir_esc=y

Principā jebkura no tām grāmatām, ja būs intrese izlasīsi. Aizstaigā uz tuvāko bibliotēku, gan jau kaut kas būs.

Bet jā, internetā maz info.

http://www.jrtr.net/jrtr26/pdf/f38_nou.pdf

http://www.batisseurs-tunnel.com/amicale/doc%20UK/1%20Le%20Projet%20Tunnel%20sous%20La%20Manche_C.pdf

Link to comment
Share on other sites

Final stage !!!

Programmēšanas software pabeigts :)

Optimizēts līdz 7500 koda rindām

30 formas.

21 db tabula.

7 html faili priekš atskaitēm.

13 dažādas ikonas

1 Visual default installators

Paroles kriptēšana

( 11xSzRf/3zk7ePXO6Z99vtGHtSwDlchPiWrNuYjauT8NzEQBGhK12vVVqgAmJr7sHjQkPZc8n1FP04KhVx/qsg==

)

Nezinu cik droša, bet pēc tādas pieejas uzstaisiju, projekta sākuma doma bija par triple des, bet vēlāk citu pieeju atradu.

Bug fix, completed

Tagad var ķerties pie stulbākas daļas to visu iedokumentēt :(

Link to comment
Share on other sites

Palika pēdejo moduli aprakstīt un jauninajumu varu installatora bazt ieksa.

Vakar piefiksēju ka atskaite viens no 10 elementiem netaisa update, ja tiek multi select izdarīts, veiksmīgi šorīt tika fixots.

70% lasītāju nesaprata, ko tu uzrakstīji Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Kas ir, galīgi ahujel? Te igorstinte zvana! © jimbuga, orģināls maita :D

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Šāds naids jau paliek neciešams, katrs esam tāds - kāds esam. Katram tiesības uz savu viedokli, bet nu cik var aizskart viens otru? Satiekās un noskaidro visu, kā īsti vīrieši, nevis nodiršat viens otru forumā. Agrāk šeit bija patīkami uzturēties, tagad katrā lapā pilnīgs bezpriģels.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...