Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

No ībejā pasūtītām 5 lietām atnāca tikai četras. Sakontaktējos ar selleri, vai viņš vienu nav aizmirsis. Cik reāli ir liela iespēja, ka pastā tika nočiepta figņa no paciņas?

nu ja tur bija kaut kas vērtīgs tad iespēja ir lielāka nekā tu vari iedomāties :D

Link to comment
Share on other sites

Nē, divās paciņās. Vienā 2, vienā 3 elementi. Tajā, kur bija cipa jābūt trīs, iepakots bija tā patizli, es vēl nobrīnījos, kad atplēsu - izskatījās, ka vai nu tam čalim nebija, ko darīt, ka sapakojis tik dīvaini (ja pieņem, ka kaste ir taisnstūraina, tajā bija jābūt iekšā 3 mazākām kastītēm, bet bija tikai divas, kas ieliktas nevis viena otrai blakus standartā, bet L veidā - respektīvi pie tās garās blakus ielien vēl viena kaste), vai arī čista pastā kāds nolēma paspēlēties ar manām mantām.

Un nop, nebija piedāvāta nemaz apdrošināšana, ja nemaldos.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Gaidi ko atbildēs sellers. Safočē visu un spied - "Risināt problēmu" vai "Lieta neatbilst aprakstam". Nav tā gadījies, ka neatnāk kaut kas. Un pastā arī maz %, ka kāds būs grābstījies. Pats strādāju pastā un tur nevienam neinteresē kas ir paciņā (ja vien tur nav čūska), bet pret paciņām bieži neizturas pārāk draudzīgi un viņas lido viena uz otru. Ja tavai paciņai kaste ir pabojāta/salocīta un jau jēla (nestāv normāli savā formā), tad visticamāk ka tava paciņa ir piedzīvojusi jautru braucienu un kaut kas ir izkritis, vai arī tomēr selleris ir aizmirsis kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

kaspar nahuj.?2kg

Bota,vakar bija pat ļoti laba cope,uz rotiņa izvilku trīs līdakas,divus tādus dunčelus kā tev un vienu divnieku,mazos atlaidu atpakaļ,lai aug. Un plus vēl neskaitu to piecus kas man aizgāja. :XD2:

Edited by IgorsTINGERE
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sanāca man te pālī pirms laba laika nofilmēt vienu īsu video:

Kā var panākt to, lai video būtu "normāls", t.i. nevis pagrieztā veidā?

Kādā ziņā viņš Tev ir pagrieztā veidā?

Link to comment
Share on other sites

Ja nu kādu interesē - situācija ar ībejfigņām ir atrisināta, selleris sajaucis sūtījumus bija. Es ceru, ka viņš nāks pretim un, labojot savu kļūdu, atsūtīs ar kādu ātrāku deliveriju manu paciņu, citādi vēl vienu mēnesi gaidīt ne visai niez.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Cerēt jau tu vari, bet ieteiktu to viņam darīt zināmu, pirms viņš nav izsūtījis. Aizraksti, ka tev nav laika gaidīt, ka jāglābj pasaule no briesmām u.t.t. Pretējā gadījumā ieliksi negatīvu fīdu.

P.S. Es tak teicu, ka pastā nevienam neinteresē... Bet 100% droši jau arī tas nav.

Link to comment
Share on other sites

Kādam vajag Dota2? Pa brīvu atdošu. Ir vairumā kopijas.

Te man liekas visiem pa 10 invaitiem jau ir :D\

Man pašam ir 21, kaut gan esmu kādus 20 nogrūdis

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Šodien sāks rādīt pa TV3 American Horror Story! labākais seriāls evāāāā!

whaat?

Viņu vai tad nerādīja jau iepriekš, esmu 100% drošs, ka redzēju kkad iepriekš.

Bet jā, seriāls ir tiešām labs

Link to comment
Share on other sites

whaat?

Viņu vai tad nerādīja jau iepriekš, esmu 100% drošs, ka redzēju kkad iepriekš.

Bet jā, seriāls ir tiešām labs

Nu nezinu, varbūt tas bija pa TV6. Es tagad pirmo reizi redzu, ka pa latviešu kanāliem rādīs viņu. Iepriekš visu laiku Mahinātorus skatījos, bet šodien tāds patīkams pārsteigums parādījās programmā. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...