Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

Dēm, šodien sapratu, ka no otra komūna kur tusējos jāiet prom.

Tur Teletuubijs Main Admina statusā ticis :/

nevis tu aizgāji, bet gan shadow. tevi nobanoja par publisku reklāmu, bļe, toč kkāds kaulu kabaralohs esi.

ej paraudi arī mammai uz pleca.

edit: te ir kāds no Ķekavas? vajadzētu mazu palīdzību, alus garantēts.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

757690365_78fc67a761.jpg

Neesmu gan sekojis līdzi visām aktualitātēm, bet tāpat nav skaidrs cik dziļi dupsī kādam jāielien, lai šāda smadzene te joprojām netiktu izbanota naher. :) Nē, Tūbij, nekas personisks, bet katrs ieraksts, ko lasu no tavas puses un katrs topiks, kurā tu iesaisties pārvēršas par maksimālu sūdu.

Edited by eziic
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

nevis tu aizgāji, bet gan shadow. tevi nobanoja par publisku reklāmu, bļe, toč kkāds kaulu kabaralohs esi.

ej paraudi arī mammai uz pleca.

edit: te ir kāds no Ķekavas? vajadzētu mazu palīdzību, alus garantēts.

mani nobanoja?

p.s - es jau bookmarku biju izdzēsis un izlogojies, tāpēc nebiju lietas kursā ;DD

cmoon, tu nu toč nebūsi tas, kas kaut ko kādam par izskatu teiks.

taviem zobiem pat eiroremonts nepalīdzētu un, ar tādu fizionomiju kā tev vari iet uz stūriem biedēt bērnus.

Ej uz savu Dievmātes katedrāli un zvani savu stulbo zvanu.

Ja tu dzīvotu Amerikas kalnainajā apvidū ( tur kur hillbilliji ) tu būtu no tiem neglīteņiem, kas rodas pārojoties radiniekiem, un kuru pēc tam tur pagrabā pie ķēdes.

edit: lmao, toč bloķēts ;DD atcerējos par ko laikam. ;DD

Atvainojos administratoriem un citiem lietotājiem par savu izrunāšanaos jau iepriekš ( ja nu man banu uzliek )

Edited by DoubleT
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

mani nobanoja?

p.s - es jau bookmarku biju izdzēsis un izlogojies, tāpēc nebiju lietas kursā ;DD

cmoon, tu nu toč nebūsi tas, kas kaut ko kādam par izskatu teiks.

taviem zobiem pat eiroremonts nepalīdzētu un, ar tādu fizionomiju kā tev vari iet uz stūriem biedēt bērnus.

Ej uz savu Dievmātes katedrāli un zvani savu stulbo zvanu.

Ja tu dzīvotu Amerikas kalnainajā apvidū ( tur kur hillbilliji ) tu būtu no tiem neglīteņiem, kas rodas pārojoties radiniekiem, un kuru pēc tam tur pagrabā pie ķēdes.

edit: lmao, toč bloķēts ;DD atcerējos par ko laikam. ;DD

Atvainojos administratoriem un citiem lietotājiem par savu izrunāšanaos jau iepriekš ( ja nu man banu uzliek )

klau, mudak, kas ir, arī galvā ir sakāpis, ķip interneta spēks? nejau es savas bildes publicēju pa labi, kreisi, kur neapšaubāmi izskatos pēc tirliņa, kamēr gignā bakstu, cik liels dzērājs un zāles pīpētājs esmu, lol.

nesaki hop pirms neesi palēcies.

p.s. prieks, ka te administrācija kko dara - warno vienīgo mani, lol, tāda administrācija :D

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Jā, Reini, es pamanīju vakar, braucu uz mūķeni un kaut kāds čalis man lika laist pa kreisi, šausmas. Nafiq tur tā visa jezga bija? Uz centru vakar no Mūkusalas ielas braucu gandrīz 1,5h.

Šovakar hoķis tik vēlu, brrr.

Starp citu, kādam nevajag papildinājumu ģimenē melnā ar baltām ķepiņām veidolā? ^^,

Link to comment
Share on other sites

Ar velo uz jūrmalu - jajaja, es, es, tikai davai jūnija sākumā? ^^,

A es tā arī nepabiju - darbi sakrājās , un ar auto uz Alu - pointless. Tā ka domāju varbūt šovakar turp aizbrist pirms hoķa, ja saņemšos izvilkt savu slinko dibenu ārā no atpūtas zonas.

Link to comment
Share on other sites

Great. A es braukšu šodien pēc motora tīrāmo, lai šodien pamēģinātu iztīrīt ķēdi ritenim, kas no rajona ostas putekļiem šobrīd ir nekustīga.

Edit: O, man ir ģeniāla doma - runājam velo jūrmalas braucienu uz jūnija sākumu un šovakar dodamies iečekot jauno alu uz kādiem 17? ^^,

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...