Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Luksemburgas centrā ir tāda Baznīca vai templis,kam nav logu,bet visām durvīm ārpusē nav rokturu,tātad viņas veras vaļā tikai no iekšpuses. Tam ir kaut kāds sakars ar visiem tiem masoniem,brīvmūrniekiem,iluminātiem. Varbūt kāds zin ko vairāk par tieši šo celtni? Sakarā ar kursa darbu un velnišķīgu ziņkāri.

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir lasījis Doktora Hausa grāmatu? Plānoju iegādāties, kāds var mani pārliecināt vai atrunāt?

Lasiju, viegli lasaam gabals, ir ok!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Es nezinu, kā jums ar to vēlmju piepildīšanu, bet es uz laiku dabūju kasti ar 4 maziem minkāniem >^.^<

aizej uz zvēru patversmi, dabūsi netikai 4 minkas kastē, un netikai uz laiku.

beigu beigās, varēsi kaifot gan par minkām, gan būsi labu darbu izdarijusi.

Link to comment
Share on other sites

Šodien iedomājos, ka vajadzētu piknika sezonu atklāt.

Goodij ko saki kopā ar Murgu, un vēl kādu šejienieti kas pa vēju pilsētu dzīvojas uztaisīt gaļ-aliņ-sēdēšanu ?

Nākošnedēļ pazūdu no Liepājas uz nenoteiktu laiku, tā kā švaki būs ar manis piesaistīšanu :(

Link to comment
Share on other sites

kurš tur salika bildes, kam tas brūnais deguns? :D Geji - iznīcināmā suga, gitļeram bija taisnība, slimos ir brutāli jāizšauj.

p.s. šodien uz matīsa čalis centās notirgot māla alus kausu(kauss bija ok, etc., vienkarsi nebija vajadzības), pretī gribēja 4 cigaretes vai 50 santīmus. Bonusiņā pajautāju, kur dabūja to kausu, bet šis straigt ahead, ka sencītis iedeva, normāli alkaši, tirgo visu, kas pa rokai :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...