Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es arī īpaši neko nefiltrēju no viņiem, bet es ņemtu asus. Biju paķēris dell - vienu reizi uz pohām bija nogāzies uz grīdas - totāls zirneklis uzreiz, pat nepaspēja nokalpot divas nedēļas.

Lai tas deglis deg!

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Vai ir iespējams, ka no pārlieku lielas alus lietošanas piemetas caureja? Gudmen?

Edit: es dzeru tikai kārlīti vai heineken, tā kā iemesls par sliktu alu (turbo diesel, walter, vanaga tumšais) šoreiz nederēs. Gribu aiziet līdz vecpilsētai, silts vakars, vienīgi kaut kāds skrejamais piemeties. Sūdīgākais ir tas, ka nevar tikt vaļā!

Ā, man tak kkur tabletēm vajadzēja būt, tas mby līdzēs.

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Vai ir iespējams, ka no pārlieku lielas alus lietošanas piemetas caureja? Gudmen?

Edit: es dzeru tikai kārlīti vai heineken, tā kā iemesls par sliktu alu (turbo diesel, walter, vanaga tumšais) šoreiz nederēs. Gribu aiziet līdz vecpilsētai, silts vakars, vienīgi kaut kāds skrejamais piemeties. Sūdīgākais ir tas, ka nevar tikt vaļā!

Ā, man tak kkur tabletēm vajadzēja būt, tas mby līdzēs.

pie d** visas tabletes. aizej uz veici nopērc 100g šņabi, un mazo paciņu maltos melnos piparus. uztaisi vienā 100g glāzē šņabi ar makten daudz pipariem ( tā ka pilnīgi iekrāsojas ) un izrauj cauri. aizšūs caurumu kā ar diegu
Link to comment
Share on other sites

izklausās pēc reāla hardcore varianta ;D

Bet nu ok, laikam jāmēģina, negribās sēdēt mājās (tualetē)

tikko uzjaucu, visas sastāvdaļa jau bija mājās. Vienīgi bail dzert, tāds nāvējošs izskatās.

Ok, done. Dēļ šitā būšu totālā kramā vēlāk, jo stipro alkoholu cenšos nelietot ;D

Link to comment
Share on other sites

Alkohols pats par sevi, labs vai slikts, sabojā kuņģa ierasto darbību - arī ļoti rūdītiem puncīšiem, atkarīgs no organisma, protams.

Tā piparu lieta arī tāds riskants variants - vienu reizi paliks labāk, nākamajā būs jāsauc ātrie, tāpēc pats cenšos neriskēt ar šīm senajām, labajām un it kā pārbaudītajām vērtībām. Līdzīgi jau ir arī ar deguna celšanu, kad tas asiņo, ķiploku smērēšanu degunā, aukstām dušām pie temperatūras un balzamiem pie sliktas pašsajūtas.

P.s Rakstot iesāpējās vēders, laikam kaut kas nav labi ar kuņģi - jāiedzer kola.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, es arī aizdomājos, ka manam tā jau jūtīgajam vēderam pipari varētu nepatikt. Bet neko, kokčiks izšauts, tagad tik jācer, ka viss būs kulē.

High as motherfucker, jāiepļauj alus un jāiet līdz skapim izvēlēties apģērbu vakaram :coffee:

Link to comment
Share on other sites

Interesanti pec 40 gadīem, pasākums laikam sauksies GIGN penšu, jeb pirmas paudzes tusiņš :)

Spriežot pēc dzērāju postiem, diezgan optimistiski domāt, ka kāds no tusētājiem vispār davilks līdz "pēc 40 gadiem".

Edited by kRi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Bezbiksi, atbildot uz tavu jautājumu par caureju - jā, no alus var piemesties.

Tepat UK ir dzirdēts, ka no pārmērīgas Budweisera litrāžas nākamajā dienā var gadīties neierasti biežāk uz tualeti.

SR, kam tu tūr uzcepi? Babajam vai melnajai kkādai? Ja atmiņa neviļ, tad tu tūr ar tām fiktīvajām ņēmies.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...