Jump to content
GIGN Forum

Ups


allworth
 Share

Recommended Posts

Šodien nošķīlu bembi, bildes vēlāk smile.gif.

Īss gadījuma apraksts:

Braucu lielā ātrumā, griezu līkumā, slapjš ceļš, izslīdēja pakaļa, ielidoju smuki pļaviņā ar pāris metru brīvo lidojumu. Bojājumu uzskaite pēc KASKO apskates smile.gif. Vizuāli norauts priekšējais bamperis, vēl kaut kas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzēris nebiju, nerēķinājos vienkārši ar to, ka bembim pakaļas piedziņa smile.gif. OK, paņēmu darbā brīvu, tagad šauju uz KASKO kantori, lai uzzinātu, kas un kā.

P.S. Tā viņš izskatījās vēl šorīt no rīta (citu bildi nevarēju atrast), safočēšu un tad būs, kā izskatās tagad.

post-6-1150357766.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja esi vainiigs kasko iedos kaadus 80% no remonta veertiibas(labaakaa gadiijumaa) jo ir jau passrisks ar!! wink.gif lai nu kaa pie klasikas piedzinnas vajag pierast un patreneeties, un tad var megginaat paargalviigi braukt..

P.S. paveicaas ka pllava new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

lol n00b , bet ja nopietni, tad izskataas, ka tev paveicaas ka ielidoji pljavinjaa nevis kokos.

mans peedeejais crashs bija ar sencha autinju, kuru biju "aiznjeemies" nepaprasot. toreiz gan bija taada debiila sajuuta.

Link to comment
Share on other sites

visvislabaak video dvd formaataa kopaa ar addoniem...lidojuma briizha kameru skatiem no auto saaniem/iekshas/priekshas/aizmugures.... aculiecinieku intervijaam.... metereologu atskaiteem... un protams vismaz 4 a4 lapushsu garu galvenaa varonja taa briizha izjuutu aprakstu 12 valodaas .

Link to comment
Share on other sites

Taatad bojaajumu apleeses:

M prieksheejais bamperis: ~ 350ls + kraasoshana

M kreisaa saana slieksnis: ~ 20ls remonts

Norauts apaksheejais kartera vaaks: ~ nezinu cik

Iepliisis labais motora balsts: ~ nav ne jausmas

Prieksheejie miglinieki lupataas: ~ jauni ap 170ls

+pie reizes pierakstiiju siikus bojaajumus, kas jau bija pirms tam smile.gif ~ 50ls

Remontees man vinju LATBEMA. Peec gudru cilveeku ieteikuma izveeleejos remontu nevis naudu smile.gif.

Bildes buus baigi suudiigaa kvalitaatee veelaak.

P.S. BEEF, kaa vienmeer daunis. 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

mjā, jūtu līdz, es savu mašīnu 23. maijā sasitu (ja tas bija tas datums, kad bija matenes ieskaite 12.klasēm), drīz nāks ārā no remonta.

Man tā gadījās braucot par grantētu ceļu, lietainā laikā, asā līkumā. Ātrums protams par lielu tādai situācijai, kā tad mašīnai pakaļa izslīd, spiedu gāzi (priekša velk) bet neizvilka un tad smuki akmenī iebraucu, akmens manā augumā (187 cm), nu ko smuki pasažiera pusē spārns kaput, tilts saliekts, stoika saliekta, kapots ārā metams, bufers arī, miglinieks, lukturis, pagrieziens, tie visi sašķīduši, durvīm arī mazliet tika.

Un galvenais, ka es mammai pakaļ uz darbu braucu smile.gif

remonts pašlaik izmaksājis 300 ls pa detaļām, vēl meistaram jāmaksā. Labi, ka opeļiem lētas detaļas smile.gif

cik grūti būs Tev ar kājam atkal iet, ja nedabūsi kādu citu mašīnu vietā, briesmīgi ir, kad pašam nav vairs transportlīdzeklis sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ne tikai: 1) paaraak biezhi ir gadiijumi, ka ir jaagaida taa mashiina HZ cik ilgi + veel jaagaida kad apdroshinaataaji paarskaitiis naudu, kas arii parasti aiznjem laiku

2) 99% gadiijumu iedod vairaak naudu nekaa nepiecieshams remontam, jo tiek apreekjinaata cena ar origjinaalajaam daljaam, servisa pakalpojumu stundaam, PVN utt. tajaa pashaa laikaa ja ir kaut drusku praata to pashu var panaakt ar mazaakiem naudas liidzekljiem un paliek nauda NODZERSHANAI.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...