Jump to content
GIGN Forum

Ups


allworth
 Share

Recommended Posts

Miiljais Alvi, man tiesham zeel, ka tev taa gadijaas, bet tomeer man taa nav gadijeis, kaut ari esmu braucis visu ziemu ar vasaras riepam un ari manai masinai ir gana jaudas.

BMW labak neziveleties ka pirmo auto.. labak opel corsa vai kadet! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pirmkaart bembis nav mana pirmaa mashiina. Braucu tagad ar audi, kas man tagad ir kaa otraa mashiina, bet hronologjiski pirmaa.

Par to naudu remontu vietaa piekriitu gadiijumos, ja nav LJOTi smuki sashkjilta, kaa man. Shajaa gadiijumaa naudu njemt neatmaksaajas, jo detaljas M pakai ir LJOTI daargas. smile.gif

P.S. salikshu shas bildes, ja nebuus slinkums smile.gif, ja nee - tad riit.

Link to comment
Share on other sites

Miiljais Alvi, man tiesham zeel, ka tev taa gadijaas, bet tomeer man taa nav gadijeis, kaut ari esmu braucis visu ziemu ar vasaras riepam un ari manai masinai ir gana jaudas.

BMW labak neziveleties ka pirmo auto.. labak opel corsa vai kadet! wink.gif

Beefy

ko tu te dirs devinjos gados nevar braukt ar mashiinu

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
ko tu te dirs devinjos gados nevar braukt ar mashiinu

happy.gif izravi vardus no mutes, tik gribeju teikt - kur taads mazs pidars var braukt ar mashinu!

Link to comment
Share on other sites

tas nu toccna, taccu jaaskataas lai uzliek origginaalu, nevis no bauskas ssosejas.. un kasko tev apmaksaas 100% remontu?

90% apmaksaas, 10% pashrisks. Bildes buus riit, shodien slinkums smile.gif. Saglabaashu intrigu happy.gif.

Link to comment
Share on other sites

BMW labak neziveleties ka pirmo auto.. labak opel corsa vai kadet! wink.gif

pfffff 4ali nu tu sviestu dzen...Opeli lai pirktu es nezinu ir galva jaiespiezh skruuvspiilees it sevishkji kadetu vai corsu..tici man OPELS nav mashiina, ja nu vieniigi varbuuut pa briivu dotu biggrin.gif tad panemtu jauno astra GSI..bet taa opelji ir pati sliktaakaa izveele..

Allworth kaa taveejais saules met? biggrin.gif

PS atbalstu tikai Japaanju autinjus, BMW un mershus.. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es varu teikt tikai vienu... Taads ir visu atsaldenju ar veciem bembjiem un iisiem pimpiisiem liktenis. Parasti pirmaa reize reti kad ir peedeejaa...

Beefy

Spriest par cilvēku pēc auto markas ir gaužām bērnišķīgi.

Link to comment
Share on other sites

gadiijumaa pac te sviestu nedzen? jaunaas astras nav vair gsi ir vai nu gtc vai opc

Atradies experts smiliez.de_2524.gif , un piepisaas tagad biggrin.gif , galvenais ka vareeja saprast domu ko es domaju par Opeljiem.. tam burtam jau nu nevajadzeeja pieveerst tik lielu uzmaniibu..

agraak 1 4omam sencim bij opel astra GSI - gaaja labi kaa nekaa 150 lopi (aptuvene, lai atkal nepiepistos man) un mees vizinajaamies, tad veel mums nebij tiesiibas... jaunajaam astraam neesu ieveerojis vai gtc vai opc pilniigi po...ai kaa lai arii nebuutu opelji kaa mashiina ir meesls..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...