Jump to content
GIGN Forum

Jūrascūciņa Vai Kāmītis?


Dimors
 Share

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja kas zinātniski ir pierādīts ka suns ir gudrāks par kaķi, bet tas tā.

Un uzskatu ka suņa turēšana pilsētā,dzīvoklī ir naturāla dzīvnieka mocīšana. Sunīts nav radīts dzīvei smacējošā un šaurā dzīvokļa dzīvē (Jebkurš dzīvoklis normāla izmēra sunim būs mazs). Nenodari to sunim, un pats sev.

Sunim vajag platību kur izskrieties, dzīvoties pa āru, un retu pa retam mājās paēst aizskriet.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Man bija ļoti resna jūrascūka, domāju ka tas ir normāli. bet vēlāk viņai iesprāga vēders, jo pārāk daudz ēda un bija kautkāda slimība. bļā neiesu šo radījumu pirkt, jātīra būris ik pēc 2 dienām (vismaz) savādāk smirdēs pēc sūdiem.

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši atrodiet draudzeni , nevis turiet smirdīgus grauzējus mājās.

Dodiet man 3 spēcīgus argumentus , kāpēc vajag turēt grauzējus mājās. Kam tas ir vajadzīgs.

P.S. Lūdzu nestāstiet , ka jums ir 12 gadi un uz leju . Es saprastu mazākiem bērniem ,lai iemācītos rupēties par citu dzīvu radību , no kā izziet atbildība, bet ne jau tiineidžeriem.

:superlol: :superlol: :superlol:

ienācu šai topikā lai pateiktu, ka smilšu žurkas ir drausmīgi jautras un viegli turamas dzīvoklī, kolēģis rekomendēja, viņam pašam esot un ir baigi kruta.

bet tā vietā redzu kārtējo Hivemainda uzdirsienu visiem :)

šis ir visepiskākais ko esmu dzirdējis - vienkārši atrodiet draudzeni, nevis turiet smirdīgus grauzējus mājās :)

godam nopelnīts tituls mr. arguments.

Link to comment
Share on other sites

hm... joprojām aktuāla tēma arī man, es tikai domāju vai šņukuru (cūciņu) vai trusi.

domas man dalās, JO trusis grauzīs vadus.. mani tas biedē, cūciņ' atkal aktīvāka, bet es sāku šubīties ka man vajag grauzēju..

mājās ir minka, bet tas dikti tālu, un ja braukšu uz mājām.. kā minka reaģēs uz manu jauno frendu nav ne jausmas. varētu vēl zivi,maziņu, bet pieļauju ka ar viņu būtu liela jezga.

Link to comment
Share on other sites

Vot šoreiz man Hivemind teksts iekrita acīs!

Hivemind, grauzējus ir PRIKOLS turēt mājās!

Pašam ir bijusi tikai žurka un tā konkrēti spārdīja dirsu.

Visi nevar atļauties turēt mājās suni, kurš katru dienu ir jābaro tā normāli dārgi, jāved ārā katru dienu no rīta un vakarā, visa māja spalvās un vispār smagi jārūpējās par viņu.

+ suns ir uz gadiem 10mit apmēram. Tas nozīmē, ka 10 gadus visu laiku kādam ir jārūpējās par viņu. Nevar aizbraukt uz divām, trijām dienām nerunājot par 2 nedēļām atvaļinājumā ir jāmeklē kāds, kurš būtu ar mieru pieskatīt viņu.

Žurku var mierīgi uz divām trijām dienām atstāt un uz 2 nedēļām iedot kādam būri lai viņš tikai pieber graudus un ielej ūdeni.

Tā kā nevajag salīdzināt bļin nesalīdzināmas lietas.

Runājot par izvēli starp jūrascūku un kāmi - man nav ne jausmas. Es droši vien ņemtu kāmi.

Vispār vajag pastaigāt pa veikaliem un paskatīties - ja nenormāli iepatīkās kāds frīks - pērc nost, pofig jūras cūka, kāmis, šinšila, žurka, pundurtrusis vai kāds nosaukums grauzējam:)

EDIT (IZLASĪJU VĒL VIENU HIVEMIND KOMENTĀRU): HIVEMIND TU TIEŠĀM ESI DAUNIS!!! :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

man bij pudnurtrusis, kas laikam uzstādija ilgdzivotāju rekordu..virs 7 gadi bij.

bet sor. neiesaku pirkt. es pats ļoti sūdīgi jutos, kad viņš nomira, jo pēdējos gadus īpaši daudz nepievērsu uzmanību.

no sākuma, kad pāris mēneši viņa, tad baigi forš dzivnieks ,bet vēlāk neko nedarīs izņemot sēdēšanu būrī un ēšanu. dzīve mājās viņam būs sliktāka (manuprāt) kā audzētavā. nejau, ka nerūpēsies, bet es neredzēju to, ka viņa dzīve būtu interesanta...vnk eksistēja.

man šinšila gan..skrien virsū un dzenā kaķi..lēkā metra augstumā...apgrauž smuki kāju nagus, pīkst, ka vēlas lai viņu pabužina utt...ā. un pati sev spēj atsūkāt :thumbsup:

kr4 jā. trusi neiesaku.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Hivemind, grauzējus ir PRIKOLS turēt mājās!

Pašam ir bijusi tikai žurka un tā konkrēti spārdīja dirsu.

Visi nevar atļauties turēt mājās suni, kurš katru dienu ir jābaro tā normāli dārgi, jāved ārā katru dienu no rīta un vakarā, visa māja spalvās un vispār smagi jārūpējās par viņu.

+ suns ir uz gadiem 10mit apmēram. Tas nozīmē, ka 10 gadus visu laiku kādam ir jārūpējās par viņu. Nevar aizbraukt uz divām, trijām dienām nerunājot par 2 nedēļām atvaļinājumā ir jāmeklē kāds, kurš būtu ar mieru pieskatīt viņu.

Žurku var mierīgi uz divām trijām dienām atstāt un uz 2 nedēļām iedot kādam būri lai viņš tikai pieber graudus un ielej ūdeni.

Tā kā nevajag salīdzināt bļin nesalīdzināmas lietas.

Runājot par izvēli starp jūrascūku un kāmi - man nav ne jausmas. Es droši vien ņemtu kāmi.

Vispār vajag pastaigāt pa veikaliem un paskatīties - ja nenormāli iepatīkās kāds frīks - pērc nost, pofig jūras cūka, kāmis, šinšila, žurka, pundurtrusis vai kāds nosaukums grauzējam:)

EDIT (IZLASĪJU VĒL VIENU HIVEMIND KOMENTĀRU): HIVEMIND TU TIEŠĀM ESI DAUNIS!!! :blelohs:

Jurko, vienkārši atrodi draudzeni, nevis posto smirdīgus postus forumā!

Link to comment
Share on other sites

TO JURKO . Tu esi vai nu apdalits vai ari es tad neesmu vienigais daunis skatoties uz tavu pedejo tekstu. Laikam sevi vari ari ieskaitit. Kur ir nahuj kads labums no zhurkas , kad tu vinu turi ? To naudu ko tu iztere turot zhurku , perkot buri zhurkai , un perkot paiku zhurkai varetu izteret daudz nopietnakas un vajadzigakas lietas.

Tas ka tev patik suda zhurku turet majas , kuras vienigais merkis dzive ir parnesat slimibas un no kuras majas apstaklos nav nekadas jegas, kura vienkarshi pust buri. Jurko GL spending your time & money on shit.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...