Jump to content
GIGN Forum

Jūrascūciņa Vai Kāmītis?


Dimors
 Share

Recommended Posts

+1 mahmedam par lasi.

iemet gan datumu, es ar Jurko kopā aiziešu, man dikti interesē, kā tu tur spīdi ar saviem superargumentiem "Vienkārši atrodi draudzeni nevis turi smirdīgu grauzēju mājās" un "Ok visi cilveki ir dazhadi , bet tas neattaisno majas turet nekam nederigas zhurkas" un arī to kā tu debatē ar saviem nahujiem un pohujiem pa vidu. Noteikti visus izbāz.

Ja vien nebūs tā, ka vienīgās diskusijas, kurās piedalies tu, ir par to, kurš ar pulti spaidīs slaidšovu uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Atvainojos par kārtējo oftopiku, bet izskatās, ka te tas izvēršās ar vien plašāk.

Es tikai gribēju zināt, kādēļ atbilde uz manu, nedaudz sarkastisko, teikumu -

"Tādu keksu vajag, kam savs viedoklis (it kā) ir svarīgāks par pārējo puņķutapu (mūs visu un Saeimas, MK) viedokļiem happy.gif"

- tu sāc kaut kādu stāstu par Saeimas aktivitātēm? :D Tie ieteikumi un iebildumi pret mājdzīvniekiem vispār ir smieklīgi, nemaz nerunāsim par tiem salīdzinājumiem un saistību ar rūpēm pret sevi vai dzīvnieciņiem.

Kur nu vēl tam visam ir kaut kāds sakars ar to, kā citi dzīvo un nokauj dzīvniekus, lai varētu ēst un reizē mīlēt citus. Šeit ož pēc pārāk mazas pieredzes šajās jomās, kā arī pārspīlēts egocentriskums. Vispār viss ko tu saki ir, lielākoties, muļķības, kuras majoritātei liekas tik pat aplamas kā man :)

Trollmind ^_^

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu ko es gribu ātrāk sagaidīt. Hivuča debatēšanu vai plakātu lidostā, kad ielidos CC ;)

Ceru, ka redzēšu kaut vienu no šīm divām lietām!!!

Hivuci, neaizmirsti atmest PM, kad ir debates.

Par CC es mēģināšu atcerēties, kad koncerts nāks tuvāk.

Rispakt, mā nigga, plajing wit tha trigga!

Link to comment
Share on other sites

Vai tu re, es te ar esmu reģistrējies!

Biju pārliecināts, ka Hivemind jau sen beidzis savu pilnvērtīgo eksistenci kādā no līmes ostīšanas vakariem, un viņa miesa, cērmes veidolā, jau vago kādas gotiņas zarnu traktu. Prieks, ka tā nav..

Mīļdzīvnieciņus mājās cilvēki tur, lai iemācītos par kādu regulāri rūpēties un sildītu savas sirsniņas - to vietu, kur Tev aug peža. Ar to arī pietiek. Kas tas par idiotisku pieņēmumu, ka nepieciešami 3 argumenti, lai kaut ko atzītu par patiesu/ nepatiesu?

Neesmu gluži eksperts, bet ņemot vērā Tavu kategorismu un lecīgumu, kaut vai, par tepat aprakstītajiem "fakin retarded" deputātiem, viņu lēmumiem par "consumeriem" un lieliskos argumentus par labu Tavam viedoklim, kļūst skaidrs, ka saturīgs debatētājs no Tevis sanāktu tikpat labs kā kosmonauts, fiziķis vai jebkas, kur jāpieņem sarežģītāki lēmumi par lāpstas satura nogādi kādā no kaudzēm - sūdains. (kakām aplipis)

Kādos neceļos esi nomaldījies?

Te ir incanti.

Link to comment
Share on other sites

Biju pārliecināts, ka Hivemind jau sen beidzis savu pilnvērtīgo eksistenci kādā no līmes ostīšanas vakariem, un viņa miesa, cērmes veidolā, jau vago kādas gotiņas zarnu traktu. Prieks, ka tā nav..

Mīļdzīvnieciņus mājās cilvēki tur, lai iemācītos par kādu regulāri rūpēties un sildītu savas sirsniņas - to vietu, kur Tev aug peža. Ar to arī pietiek. Kas tas par idiotisku pieņēmumu, ka nepieciešami 3 argumenti, lai kaut ko atzītu par patiesu/ nepatiesu?

Neesmu gluži eksperts, bet ņemot vērā Tavu kategorismu un lecīgumu, kaut vai, par tepat aprakstītajiem "fakin retarded" deputātiem, viņu lēmumiem par "consumeriem" un lieliskos argumentus par labu Tavam viedoklim, kļūst skaidrs, ka saturīgs debatētājs no Tevis sanāktu tikpat labs kā kosmonauts, fiziķis vai jebkas, kur jāpieņem sarežģītāki lēmumi par lāpstas satura nogādi kādā no kaudzēm - sūdains. (kakām aplipis)

Kādos neceļos esi nomaldījies?

Te ir incanti.

Tu laikam neko nesaproti no debatem :) Bet anyways viens no galvenajiem debashu likumiem ir , kaut ari tu jutu ka tu zaude debates (gign es nedebateju es rakstu vienkarsh savas domas), galvenais ir vienmer domat ka tev ir taisniba. Tas ka te daudzi no debatem saprot tikpat daudz ka no kosmosa kugu buveshanas ir skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Jau sākot no ~3-4 lapas šim topikam nosaukumu varēja jau droši nomainīt...

Ja godīgi, labais iespaids, kas radies spēlējot ar hivuci TFā, ir sagriezies par visiem 180?. Samērā egocentriski ir uzspiest savu viedokli citiem, pie tam klaji diršot virsū tiem, kas tev nepiekrīt. Fuj! <_<

Link to comment
Share on other sites

:) Bet anyways viens no galvenajiem debashu likumiem ir , kaut ari tu jutu ka tu zaude debates (gign es nedebateju es rakstu vienkarsh savas domas), galvenais ir vienmer domat ka tev ir taisniba. Tas ka te daudzi no debatem saprot tikpat daudz ka no kosmosa kugu buveshanas ir skaidrs.

Boldotais teksts ir pilnīgā pretrunā ar visu tevis rakstīto :)

1) Tu saki, ka tu gignā nedebatē.

2) Tu saki, ka viens no debatēšanas likumiem ir vienmēr domāt, ka tev ir taisnība.

3) Tu visur raksti GIGNĀ (nu it īpaši šajā topikā) tā, it kā tev vienmēr būtu taisnība.

1. un 3. punkts galīgi nerīmē ar 2. punktu, kas ir Tevis paša rakstīts :)

Atvainojos vēlreiz par offtopu, bet kamēr nav aizklapēts (ko, droši, sen vajadzēja izdarīt), tikmēr ir jāapgāž šis tas :)

EDĪC:

Ārprāts kas par stulbeni. Nu zābakpuika. Es tevis paša tekstu parādu Tev atkārtoti un gudrākais ko tu vari ir pateikt to, ka esmu apdauzīts un man jāpabeidz pamatskolu. Ar pateikšanu, ka to sen esmu pabeidzis, tev lielākas gudrības smadzenpodā diez vai radīsies. Tā kā nevilšus tas tika pateikts tāpat, tad vari ravēt dirst, jo tu, lai atzītu to, ka kļūdījies savos tekstos ar informāciju par sevi un saviem ieskatiem, tu defaulti visus sūti dirst, tāpat arī mani. Turēties pie sava nav tas pats, kas dirst nepatiesību un pilnīgas stulbības ;)

EdīC2:

"Bet anyways viens no galvenajiem debashu likumiem ir , kaut ari tu juti ka tu zaude debates, galvenais ir vienmer domat ka tev ir taisniba"

Nu kā tu vari pēc šitā pateikt vēl kaut ko?!?! Nu kā? Sanāk, ka tu zaudē un joprojām domā, ka tev ir taisnība. pdc kā var šitā izdarīt :)

"Edīc3: Atkārtošu--- 1) Tu saki, ka tu gignā nedebatē.

2) Tu saki, ka viens no debatēšanas likumiem ir vienmēr domāt, ka tev ir taisnība.

3) Tu visur raksti GIGNĀ (nu it īpaši šajā topikā) tā, it kā tev vienmēr būtu taisnība. "

Pārlasi vēlreiz šī posta sākumu, kurā iekļauts tavs quouts un mani 3 punkti par taviem tekstiem.

Ā, un vairāk izskatās, ka vienīgais, kurš nesaprot ko raksta esi tu (Tas tā, ja mēs spriežam par to, ko kurš atbild par tekstu uz kuru indivīds atbild uz otra indivīda tekstu) :) Un ja jau tu tik ļoti daudz zini par debatēm, tad vajadzētu saprast arī to, ka debates nav tās pašas diskusijas.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, labais iespaids, kas radies spēlējot ar hivuci TFā, ir sagriezies par visiem 180?. Samērā egocentriski ir uzspiest savu viedokli citiem, pie tam klaji diršot virsū tiem, kas tev nepiekrīt. Fuj! <_<

Dominix un visi peksni saja foruma ir palikush tik gudri un man visiem ir japiekriet ja :) Re kur good mens iepostoja savu defaulto sudu , vins piemeram vienmer raksta sudu , ka vins buha un ta . Tas ir vienigais parsvar par ko vinjs raksta un lielas :) Man patik ka gign foruma , vismaz lasot sho topiku visiem ir kadas simpatijas pret grauzejiem :) Vai nu visi seko lidzi baram un raksta , ka viniem patik mr grauzeji. Es nodirshu tos , kas nesaprot ko pashi ir uzrakstijushi . Ja cilveks butu skaisti pateicis , kapec un kadel vinam patik grauzeji , nevis iepostojis tu esi lohs ,kas tev pret kamjiem, tad vins uzreiz var iet dirst.

Nightmare tu laikam esi pilnigi apdauzits , iesaku tev vismaz pamatskolu pabeigt. Visur es nerakstu , ka man ir taisniba es izsaku savas domas par konkretu sitauciju/lietu. Tas ka kads no jums ir izdomajis , ka domaju ka man ir taisniba , tad vinjs ari iet dirst.

iemet gan datumu, es ar Jurko kopā aiziešu, man dikti interesē, kā tu tur spīdi ar saviem superargumentiem "Vienkārši atrodi draudzeni nevis turi smirdīgu grauzēju mājās" un "Ok visi cilveki ir dazhadi , bet tas neattaisno majas turet nekam nederigas zhurkas" un arī to kā tu debatē ar saviem nahujiem un pohujiem pa vidu. Noteikti visus izbāz.

Ja vien nebūs tā, ka vienīgās diskusijas, kurās piedalies tu, ir par to, kurš ar pulti spaidīs slaidšovu uz priekšu.

Macho tu tak esi apdalits cilveks. Te tev izskatas ka es debateju , es rakstu ko domaju. Te ir forums , es varu rakstit ka es gribu pohuj , nahuj un utt. Tas ka es piemineju , ka es debateju , nenozime , ka es to tagad daru gign. Pēdējā laikā ir manāmi pazudis tavs stills kuru tu jau ljoti labu laiku ievero foruma vissZINIS.

Edit: Mr nightmare ko es zaudēju :) ? TU laikam nesaproti , ko tu pats raksti.

Vairs saja topika nerakstishu , ta lai visiem miers ir.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Kas ar tevi ir noticis? Tu dievinjam luudzi karmenu elektru, bet dabuuji tikai velna metamo dirsaa, ka Tu pret visu tik negatiivi izturies? Laikam tas mainiija Tavu uzskatu par dziivi un visu paarejo, ka tev jebkurai lietai vajag 3 argumentus, lai pieraadiitu, ka tas nav huinja vai suuds. Un jorojaam Tu neesi sapratis, ka skraidiit apkaart un "topiit" pa labi, pa kreisi ir baigi stulbi un, ka normaals cilveeks taa nedariitu. Bet izskataas, ka Tev pohuj, jo viss tachu ir suuds un huinja, kameer kaads neargumentees kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

Forumā posteru ir dahrena, bet šajā topikā par tēmu atbildēja ~padsmit cilvēku. Tas nav bara instinkts, atbildes rakstīja lielākoties balstoties uz paša pieredzes, simpātijām vai antipātijām. Kas tā par čerņu visu argumentēt? Ne visu iespējams vārdiem aprakstīt vai argumentēt, kāpēc tieši tā, bet ne savādāk. Par piemēru teiksim paņemsim - kā tu argumentēsi to, ka tu mīli, cieni un godā savus vecākus? Tās ir vienkāršas ētikas normas, normālam cilvēkam tās ir pašsaprotamas lietas. Nu grūti būtu pielīdzināt vecākus grauzējiem, bet nu būtībā jebkurš dzīvnieciņš var būt kā ģimenes loceklis. Tu tāpat viņu mīli, rūpējies par to, uztraucies, ja kas notiek ne tā. Tas nav argumentējami, tas ir vienkārši pašsaprotami. Ja tev tas tā neliekas, tad tev varbūt ir bijusi slikta pieredze ar mājdzīvniekiem vai vienkārši tādi nepatīk. Ok - tevi neviens nenosoda, bet ja tu sāc nosodīt citus par to, ka redz viņi "smirdīgus grauzējus" mājās tur, tad arī atbildes, kas sekoja augstāk bija visai gaidāmas un pašsaprotamas. Domāt, kā tu vēlies un savus uzskatus parādīt ir Ok, bet BĻA neuzspied savu viedokli citiem, nenodirs un nenoliec citu viedokli zemāk par savējo, tad arī dirsienu tavā adresē paliks samērā mazāk.

Link to comment
Share on other sites

saproti, tas ko tu "domā" un te raksti, lieliski parāda, to kāds aprobežots idiots tu esi. Tās ir tavas domas (un nevis fakts, ka tu debatē vai nedebatē), kas lieliski ilustrē to, cik bezjēgā retardēti ir tavi uzskati, cik nepamatoti tu regulāri mētā uzbraucienus. Es redzu kā tu veido argumentus ("vienkārši atrodiet meiteni, nevis turiet smirdīgu grauzēju mājās") un ir skaidrs, ka tavs diršanās skills ir stingrā pamatskolas līmenī.

Te jau cik cilvēkiem ir bijušas atklāsmes, ka tu esi stulbenis, bet es ceru, ka tu pieturēsies pie sava viedokļa "es visu zinu labāk", jo tā ir daudz jautrāk.

p.s.

viszinis drīzāk esi tu, jo tu esi vienīgais šajā forumā, kas katrā topikā, kur kaut kas nepatīk, iedirš savu "svarīgo" viedokli un, kad tam kāds nepiekrīt, sāc apdirst arī tos.

Link to comment
Share on other sites

:) Bet anyways viens no galvenajiem debashu likumiem ir , kaut ari tu jutu ka tu zaude debates (gign es nedebateju es rakstu vienkarsh savas domas), galvenais ir vienmer domat ka tev ir taisniba.

Ja tā visi domās, tad vēl bišķiņ, un Latvija būs vēl lielākā dirsā nekā tagad..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...