Jump to content
GIGN Forum

Jūrascūciņa Vai Kāmītis?


Dimors
 Share

Recommended Posts

Tas ka tev patik suda zhurku turet majas , kuras vienigais merkis dzive ir parnesat slimibas un no kuras majas apstaklos nav nekadas jegas, kura vienkarshi pust buri. Jurko GL spending your time & money on shit.

Kāda jēga pirkt kādu spēli, kuras mērķis ir...? Tai nav mērķa, tas ir vienk. naudas pelnīšanas avots. Es šaubos, ka kāds domātu kā nopirkt žurku vai kāmi or w/e, ja pašam sadzīvē kaut kā būtu par maz vai trūktu... Kāds labums vispār ir dzīvniekam? Tas ir vienkārši relakss, tas ir vienkārši draugs, kas nepateiks nē, kas būs tev līdzi, kas ir mīļš un par kuru ir jārūpējas. Tam nav vajadzīgs kāds īpašs iemesls, to vienkārši grib vai negrib.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pirmamkartam - dzivnieks majas rada maajiguma sajutu jo nav tikai sterilas meebeles, bet vel kada papildus dziiviiba, tas ta tiiri psihologjiski.

otraam - tu pieej pie ta dzivnieka, vinsh gaida tak tikai tevi, kad paspeleties, pabarot utt. tas ari 19 gadigam chalim maca atbildiibu, ari 30 gadigam spalvainam vecim.

treshkaart - Tu galu gala esi par ieguldijumu kaadam nevis tikai sev un savam kraanam ibio mat

Link to comment
Share on other sites

Kad vēl pirms dažiem mēnešiem spēlēju CS, atceros, ka tu bezmaz vai katru vakaru ienāci serverī un lielījies kā esi apkurījies. Sūda zāle ir tās daudz nopietnākās un vajadzīgākas lietas, par kurām runā?

Link to comment
Share on other sites

Labi, persona jau laikam ir izvēlējusies jūrascūku, bet es totāli ieteiktu žurku, jo

a) žurkas ir gudrākas par iepriekšminētajiem radījumiem

B) žurkas ir interesantākas.

Vienīgais mīnuss - žurkām tiešām ir audzēji, ja par viņām pietiekami labi nerūpējas.

Un, fantastiskais Hivemind posts par to, kāda jēga turēt žurku, kas pūst būrī - a Tu neesi dzirdējis par mīlestību un rūpēm par savu mājdzīvnieku? Man bija žurka, kas nepārnēsāja slimības un nepuva būrī, bet pārsvarā tusēja pa manu istabu un rāpās man uz pleca, lai skatītos, ko es daru.

Link to comment
Share on other sites

otraam - tu pieej pie ta dzivnieka, vinsh gaida tak tikai tevi, kad paspeleties, pabarot utt. tas ari 19 gadigam chalim maca atbildiibu, ari 30 gadigam spalvainam vecim.

Es domāju sasniedzot kaut vai pašus 19 gadus , ka jau deretu labi zinat kas ir atbildiba, ja ne tad man ir jus žēl. Dyversant katrs cilvēks , ka individs grib dzivot labāk un labāk, tobish uzlabot savus dzives apstaklus un savu reputaciju sabiedriba. Cilvēks vienmēr rūpēsies par sevi ka personu visvairak. Tad jau laikam mes visi esam egoisti :) Ja tu labak rupejies par zhurku , nevis sevi , tad es tevi apsveicu , tu esi vajakais posms .

avatar_17434.gif

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

nee, es speju parupeties gan par sevi, gan par savu izaugsmi , gan par to nabaga zhurci, gan par berniem slimnica kur eju bez maksas kalpot.. svarigi ir nebut pidinjam un neraut visu sev.un ari man patik joint, bet kapec es passpeju 3x vairak ?

Link to comment
Share on other sites

:) Ja tu labak rupejies par zhurku , nevis sevi , tad es tevi apsveicu , tu esi vajakais posms .

avatar_17434.gif

Tu tiešām esi tik stulbs, ka tu nesaproti, ka daži cilvēki vēlas par kaut ko rūpēties? Tas ka tu sev esi pasaules centrs un uzskati, ka visam vajag griezties ap tevi, tas jau sen ir skaidrs, bet tu arī gluži neesi tik retardēts, lai nesaprastu, ka cilvēki ir dažādi.

Mani vienkārši fascinē, ka tā vietā, lai teiktu "ok, tu gribi rūpēties par žurku? rūpējies, tava izvēle, es saprotu", tu vēl faking pagūsti tiem cilvēkiem uzdirst. Izskaties pēc apbrīnojami egocentriska kretīna, kas savu viedokli par visām varēm grib uzspiest citiem, šaubos, ka ir kāds šai forumā, kam tu patīc un šāds iznākums ir tikai loģisks.

Link to comment
Share on other sites

Hivemind ko Tu tur dirsi, ka Tu ej debatēt uz kaut kurieni (nevaru to tekstu atrast).

Kad Tev nākamās debates - varētu aiziet apskatīties.

Kāpēc šī tēma vēl nav aizslēgta? :) Ir tak noskaidrots, daudzmaz, kādu kukainu čalim vajag un arī saprasts tas, ka te vienam ir garīgas problēmas ar Ego savaldīšanu. Kāpēc hivs vēl nav prezidents? Tādu keksu vajag, kam savs viedoklis (it kā) ir svarīgāks par pārējo puņķutapu (mūs visu un Saeimas, MK) viedokļiem ^_^

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Nu, arguments, cilvēks meklē draugus lai izdzīvotu, un darām labas lietas lai pierādītu sevi, tādējādi gūtu uzticību, lai varētu izdzīvot. Bet mūsu sabiedrības ietekme atstāj iespaidu uz intinktiem un liek tiem mainīties, tāpat kā bokseri atbrīvojas no acu mirkšķināšanas. Bet tikai muļķis izsmietu to, kurš ir mainījies tik tālu, ka palīdz citiem.

Hiv, tu pēc instinkta gribi sevi parādīt kā barvedi. Kādēļ jāizsmej cilvēks , kurš vēlas , tīri instinktīvi, par kādu rūpēties. Sanāk , ka tu esi tāds pats par kādu ņirgājies.

Link to comment
Share on other sites

Varētu būt patiešām jautri pavērot, kā Divītis savelkās slaido un, tad par kādu rūpējās :) Un lasot visus šos palagus Divīt Tu dažu labu brīdi tiešām kļūsti pārāk tāds "uķi kuķi mani maziņie". Vnk gribēju pateikt nevajag pārspīlēt. Tas tā, viela pārdomām.

Ir jauki būt egoistam. Tas tā lirikai. Hivuci zini, ka reizām ir tāda štelle, ka centrbēdzes spēks spēks arī ņem virsroku. Šāda tipveida domāšana bieživien noved cilvēku pie apaļas nulles.

ps Runājot par tēmu es labprāt parūpētos lasi, jo vienā brīdi viņš man sniegs arī gastronomisku baudījumu :) Bet tā mēs kopīgi varētu aiziet uz pastu nopirkt pastmarkas, pamētāt frisbiju un citas jaukas lietas protams :)

Link to comment
Share on other sites

nee nee .. es savilcies parasti ne par vienu neruupejos vairak ka parasti :) es vienkarshi iesledzu jazz un runaju par pasauligam lietam pedeja laika :)

es neesmu ukji kukji, kautgan isteniba miikstaks esmu palicis kad saaku slimniica kalpot.. zin tur ta atmosfera ir kudi savadaka neka arpasaule.. briinumi sakas kad ieej nodalja un berni jau tevi gaida.. es lol pat esmu iemacijies speeles uc lietas...

lasis.. ja tas kobers pie tevis nodzivotu 4 gadus, ticu ka tu ngribetu vinju eest :)

edits: isteniba tema pat nav sudiga, tiaki nosaukums butu janomaina

Link to comment
Share on other sites

Hivemind ko Tu tur dirsi, ka Tu ej debatēt uz kaut kurieni (nevaru to tekstu atrast).

Kad Tev nākamās debates - varētu aiziet apskatīties.

Kad paradisies kads atvertais cempis , ko riko Lu , vai kada cita augstskola es specialu tev iemetishu datumu. Patreiz notiek FE kurss zviedros , un neviens baigi negrib , lai patreiz kads nak no malas.

+1 mahmedam par lasi.

Edit: Tom tu biji uz ViA debašu turniru kaut kad decembri, es tur maniju 2vas komandas no BA , un viena bija uber sudiga .

Tādu keksu vajag, kam savs viedoklis (it kā) ir svarīgāks par pārējo puņķutapu (mūs visu un Saeimas, MK) viedokļiem happy.gif

Tu čista esi aptaurēts. Saeimas viedoklis , tiem pidiņiem vispār vajadzētu aizliet pieņemt jebkādus lēmumus, un nodot visu suvereno varu MK , var ari prezidentam , bet skatoties kads vinjs pajolis ir tad labak ne.. Saeimā sēž pajoļi , kuri diskutē par lietām , no kurām paši neko nesaprot. Labs piemērs vakardien, aizliegt tirgot alko 1. septembrī izskanēja no Sarmites Kikustes (laikam ta to debilo losi sauca) , vina ir fuckin retarded . Butu labak devusi priekslikumu palielinat sodus tirgotajiem un consumeriem (saja gadijuma mazajiem alko lachiem , kuri nekaunas un dzer uz ielas) + iesniegt savu viedokli Iekšlietu ministrija , lai palielina policijas daudzumu ielas un skolu tuvuma. Ja berni gribes dzert , tad ari nopirks alko 31. augusta. Kur nahuj paliek briva tirdznieciba ? Saeima sēž cilvēki kā šcerbatihs un vēl visādi pazistami pidori. Nesaprotu ko vel nahuj slakters dara Saeima , man liekas , ka sen viņam butu jasaprot , ka japish nahuj no politikas , pec saviem zelta tekstiem bloombergaaa . Tiem sikajem pidariem vajag nogriezt algas un laut vienkarshi bazaret , bez nekadas varas.

Uz leju dyversantam. Ko man tev teikt , es jau pateicu visu ko es domaju par zhurku miliem . Ok visi cilveki ir dazhadi , bet tas neattaisno majas turet nekam nederigas zhurkas. Ja tu gribi turi savu zhurku majas, bet man liekas , ka kaut ko stulbaku nevar vel turet majas ka zhurku. A un btw par tavu domu , ka mahmeds savu lasi pec tam nevaru novakt ? :) ja visi butu , ka tu , tad mes neviens nebutu paeedusi , visiem cukaudzetas un zivjaudzetavas peksni paradities dyversanta milestiba pret zverinjiem.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Uz Viļņas turnīru domāju braukt.

Atvainojos par offtopicu.

Es baigi neatceros abas komandas,bet sudiga bija ar vienu krievinu un veceni. Vecene vislaik taisija Ā Ā Ā Ā. Pilniga hohma + vinju galvenais arguments vienmer failoja. Savilkumi ari bija diezgan sudigi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...